Facebook fan page ukraden

poruka: 2
|
čitano: 3.289
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Facebook fan page ukraden

Pozdrav ekipa,

 

ukradena nam je facebook fan stranica s oko 450.000 followera. Kako? Prevarom (social media engineering). Da ne ulazim dublje u priču, namamili su naše admine da ih dodaju u Facebook Instant Articles tj. Business Manager, dodali fan page i oni preuzeli vlasništvo, a naš cijeli admin tim izbrisali i maknuli sa stranice i u business manageru pa potom i na fan page-u. Žalosno ali eto, na greškama se uči.

 

Sljedeći dan smo dobili dojavu da je naša stranica ukradena od nekakvih vijetnamskih hakera i pokazali su nam facebook grupu gdje se naša stranica prodaje.

 

Pošto je facebook-ov support skoro pa nepostojeci (osim FAQ-a), i bilo kakav obrazac da se popuni i pošalje, jednostavno je ignoriran od strane FB-a.

 

Tražim pomoć kako da riješim problem i vratim stranicu nazad u naše vlasništvo. Kontaktirali smo sve ljude koje znamo, slali desetke mailova tj. ispunjavali desetke tih "support ticketa", i nema nikakvog pomaka niti feedbacka.

 

Spreman sam platiti bilo kakvu pomoć, sugestiju ili rješenje koje bi dovelo do toga da nam se vrati FB fan stranica.

Hvala unaprijed :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2019 13:17 (HighArT).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook fan page ukraden
HighArT kaže...

Pozdrav ekipa,

 

ukradena nam je facebook fan stranica s oko 450.000 followera. Kako? Prevarom (social media engineering). Da ne ulazim dublje u priču, namamili su naše admine da ih dodaju u Facebook Instant Articles tj. Business Manager, dodali fan page i oni preuzeli vlasništvo, a naš cijeli admin tim izbrisali i maknuli sa stranice i u business manageru pa potom i na fan page-u. Žalosno ali eto, na greškama se uči.

 

Sljedeći dan smo dobili dojavu da je naša stranica ukradena od nekakvih vijetnamskih hakera i pokazali su nam facebook grupu gdje se naša stranica prodaje.

 

Pošto je facebook-ov support skoro pa nepostojeci (osim FAQ-a), i bilo kakav obrazac da se popuni i pošalje, jednostavno je ignoriran od strane FB-a.

 

Tražim pomoć kako da riješim problem i vratim stranicu nazad u naše vlasništvo. Kontaktirali smo sve ljude koje znamo, slali desetke mailova tj. ispunjavali desetke tih "support ticketa", i nema nikakvog pomaka niti feedbacka.

 

Spreman sam platiti bilo kakvu pomoć, sugestiju ili rješenje koje bi dovelo do toga da nam se vrati FB fan stranica.

Hvala unaprijed :)

 

imam idetničan problem, ali sam uspio kontaktirati facebook support i dobio sam odgovor na e-mail. da će sada njihov team sve detalje provjeriti, i mole me da pričekam dok ne provjere.

ako to putem e-maila ne riješim, onda ću im morati poslati privogor u pisanom obliku. to su mi napisali u e-mailu.

 

da bi uspio kontaktirati facebook support, moraš kliknuti na skroz desno gore na strelicu, pa na manage ads i tamo klikni na dva puta na report a problem, i tamo sve detaljno objasni.

 

također ako ti nije problem javiti dali si u međuvremenu što uspio napraviti i kako ?

 

te ako možeš ovdje ili putem privatne poruke poslati o kojoj facebook grupi je riječ, da vidim dali je tamo i moja stranica možda na prodaju ?

 

hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice