Paysafecard u hrvatskoj?

poruka: 12
|
čitano: 21.889
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

E ovako,isao sam na tisak da kupim taj paysafe da napokon kupim RP za LoL {#} pa mi prodavacica rekla da ona to ne prodaje....www.paysafecard.com/hr/kupovanje a ovdje ljepo pise da ima par kioska s tim bonovima u mom gradu...e sad ko tu koga zaj***va!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

jel zna netko par online trgovna koje omogucuju placanje paysafecardom..? da si probam nesto naruciti

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

Jel mogu to kupit mladi od 18

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

da , ne moraš imati 18+ godina , zapravo to je i jedan od razloga zasto je psc "poznat" u svijetu

 

sad da ne otvaram novu temu odlucio sam ovdje pitat

 

jel ja mogu unovčit psc bonove u prave novce? , bio sam guglao i sve ali nikako da nadjem nesto konkretno sto bi mi odgovorilo na pitanje , negdje sam citao kako neki govore da ne moze , a neki pojedinci iz europe su mi pak rekli i da može ?!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

Piše ti na PSCu dok ga kupiš, može se ali postoji naknada od 35kn na puni iznos.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

sad opet moram pitat za slučaj ako se povrat novca dobije jedino ako sam ga ja kupio ili osoba iz hrv... , ali što ako ga plati recimo belgijac i pošalje mi taj 16kod , dali ću moći u stanju podignuti pare i hoće li onda naknada biti veća ?! , pitam zato jer neke stvari prodajem ali dosta ljudi nezna , nemože , neželi platit preko paypala ili western uniona nego baš želi preko psc-a pa zato pitam , sutra ću pitat i na tisku ali nešto sumnjam da će ona znati odgovor

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paysafecard u hrvatskoj?
TheVeky kaže...

sad opet moram pitat za slučaj ako se povrat novca dobije jedino ako sam ga ja kupio ili osoba iz hrv... , ali što ako ga plati recimo belgijac i pošalje mi taj 16kod , dali ću moći u stanju podignuti pare i hoće li onda naknada biti veća ?! , pitam zato jer neke stvari prodajem ali dosta ljudi nezna , nemože , neželi platit preko paypala ili western uniona nego baš želi preko psc-a pa zato pitam , sutra ću pitat i na tisku ali nešto sumnjam da će ona znati odgovor

Neces na tisku nista postici. Posalji im mail. Mislim da je info@paysafecard.hr al nisam siguran.

12 godina
offline
Re: Paysafecard u hrvatskoj?
maxy0 kaže...

jel zna netko par online trgovna koje omogucuju placanje paysafecardom..? da si probam nesto naruciti

 

ja znam jedino za g2play (neznam zasto al on nije naveden na sluzbenoj HRV PSC stranici)..

 

i iako je League Of Legends dodan pod podrzane trgovine na sluzbenoj HR PSC stranici, ne prihvacaju tamo hrvatski paysafecard...

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
13 godina
neaktivan
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

kupio netload za 200kn sad malo prije,

 

ali pazite ne rade kodovi po svim trgovnama! Popisa trgovina nema koliko sam shvatio jer Paysafe ne smije reklamirati kaldionice i kockarnice.

 

Mnogi naime plaćaju betanje PSC-om koliko sam skužio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

Moze li se dignuti kes sa paysafe carda?

j*beš život bez rakije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Paysafecard u hrvatskoj?
Zrinjski kaže...

Moze li se dignuti kes sa paysafe carda?

 Može, ali ti oduzmu 35kn za Withdrawal proces.

EUNE: Ferritin
14 godina
neaktivan
offline
Paysafecard u hrvatskoj?

da li se može paysafecard koristiti na itunes?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 17:37 (mArKo17).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice