Sharecash.org uvod i savjeti

poruka: 146
|
čitano: 66.574
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sharecash.org uvod i savjeti

Pozz ekipa. Malo sam citao o Sharecashu i krenuo se zanimati, znaci ja uploadam file i dobijem pare.Htio bih staviti na youtube neki video o igrama i sl.Zanima me ako se stavljaju crackove dali ce SHarecash banat moj acc i ostala sra*a. Zanima me isplata te love i ugovori i sl. I koliko bi treao imati viewa na youtube ako uzmemo da ameri mogu samo skidati prek sharecash, htio bih zaradit 100-200 kuna nista specijalno ali 100-200 kuna na mjesec bi mi pasalo pa koliko bi treao downloadsa i viewa na youtube. Mozete me malo posavjetovat i dat neke tuoriale i sto da stavljam za upload, malo me uvedite u svijet Internetskog money making{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sharecash.org uvod i savjeti

BILO TKO????????????

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sharecash.org uvod i savjeti

nece ti  htjeti preuzimati ljudi,ShareCash je losa mreza za zaradu.

A crackovi su ilegalni,prvenstveno sto ORGINALNIM igrama ne treba CRACK,pa s time zbrojis 2 + 2 = ILEGALNO...

vjerovatno ce te banovati....ShareCash je veoma loš,ljudi ga UGLAVNOM izbjegavaju,nemas tu zarade.

 

EDIT: a u vezi zarade imas PTC  sajtove bolji su i efikasniji,tu klikas po nekim webpageovima i cekas 1-4 minute i dobijas pare.kada skupis dovoljno,mozes pare prebaciti na svoj paypal,ili alertpay.

preporucujem ti : www.neobux.com

 

Savjet ako ces nastavit sa ShareCashom: Nemoj koristiti nista ilegalno,bolje biti legalno,a crackovi,full igre to je sve piraterija = ILEGALNO,a bolje ti je da stavljas neke korisne stvari,recimo softver,napravis svoj AIO (all in one) pack u kojem je sav tvoj software (naravno ne FULL verzija,samo FREEWARE,pošto je crackovan software isto piraterija)....

 

 

 

Ako imas jos neko pitanje,slobodno pitaj.

AMD Phenom Quad Core 2.40 ghz DDR3 RAM --- 4 GB Windows 7 ultimate GeForce 9600 GT
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 14:07 (jotan.).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sharecash.org uvod i savjeti

Dajte mi pomozite recite sto da stavljam na Sharecash ne ocekujem ja veliku zaradu dovoljno 100-200 kuna, moolim vass recite

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sharecash.org uvod i savjeti
Bera kaže...

Dajte mi pomozite recite sto da stavljam na Sharecash ne ocekujem ja veliku zaradu dovoljno 100-200 kuna, moolim vass recite

Pa je li ti @jotan odgovorio, šta bi ti da ti i on upload-a sadržaj umjesto tebe? {#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sharecash.org uvod i savjeti
Joco55 kaže...
Bera kaže...

Dajte mi pomozite recite sto da stavljam na Sharecash ne ocekujem ja veliku zaradu dovoljno 100-200 kuna, moolim vass recite

Pa je li ti @jotan odgovorio, šta bi ti da ti i on upload-a sadržaj umjesto tebe? {#}

Što mi ne mozete reci???

 

13 godina
protjeran
offline
Sharecash.org uvod i savjeti

evo ovdje imas sharecash team forum od balkanaca...
moze ti pomoci forum je na nasem jeziku
http://sharecash.team-talk.net

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
Dal je neko zaradio sta para sa ovim sajtom?
inox
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
x18x05x kaže...
Dal je neko zaradio sta para sa ovim sajtom?

Ja sam u mjesec dana 50 $

Maky
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
jotan. kaže...

nece ti  htjeti preuzimati ljudi,ShareCash je losa mreza za zaradu.

A crackovi su ilegalni,prvenstveno sto ORGINALNIM igrama ne treba CRACK,pa s time zbrojis 2 + 2 = ILEGALNO...

vjerovatno ce te banovati....ShareCash je veoma loš,ljudi ga UGLAVNOM izbjegavaju,nemas tu zarade.

 

EDIT: a u vezi zarade imas PTC  sajtove bolji su i efikasniji,tu klikas po nekim webpageovima i cekas 1-4 minute i dobijas pare.kada skupis dovoljno,mozes pare prebaciti na svoj paypal,ili alertpay.

preporucujem ti : www.neobux.com

 

Savjet ako ces nastavit sa ShareCashom: Nemoj koristiti nista ilegalno,bolje biti legalno,a crackovi,full igre to je sve piraterija = ILEGALNO,a bolje ti je da stavljas neke korisne stvari,recimo softver,napravis svoj AIO (all in one) pack u kojem je sav tvoj software (naravno ne FULL verzija,samo FREEWARE,pošto je crackovan software isto piraterija)....

 

 

 

Ako imas jos neko pitanje,slobodno pitaj.

Ja stavljam crackove i ostale gluposti i ljudi skidaju... Pare redovito stižu na PayPal i kupujem si igre ko lud na Steamu

Maky
14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
Noje prevarantska stranica?
inox
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
x18x05x kaže...
Noje prevarantska stranica?

Nije, moj bratić je neki dan dobio 23 dolara ;)

Nemoj me jebat možda ću ti trebat :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
CroMaky96 kaže...


Ja stavljam crackove i ostale gluposti i ljudi skidaju... Pare redovito stižu na PayPal i kupujem si igre ko lud na Steamu

Kolko cesto stavljas i koliko si stavio crackova i odakle skidaju? Ja uploadao maloprije fejk minecraft gift card na YT i zaradio dosad 2 $ :P 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
Stavio sam mafia 2 crack i CryEngine 3 sandbox... to mi dan danas dize pare... A sada sam nasao novu stranicu koja isplacuje vise.. ljudi govore da nije scam.. Pa ako oces probat -- Dangee.net
Maky
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
CroMaky96 kaže...
Stavio sam mafia 2 crack i CryEngine 3 sandbox... to mi dan danas dize pare... A sada sam nasao novu stranicu koja isplacuje vise.. ljudi govore da nije scam.. Pa ako oces probat -- Dangee.net

e tnx na odgovoru, e a sta je to dangee lol, meni otvori neku crvenu stranicu, moze link pls :) 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
Maky
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
CroMaky96 kaže...

E hvala ti ko bratu, bas cu probati ovo, vidim da radi download iz svih zemalja svijeta, primamljivo :)

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Sharecash.org uvod i savjeti

Jel se meni cini ili ovaj survey na dengee.net ne radi, kliknem na free smileys i neka greska bude kao da ne postoji stranica, aj probaj ti pls http://fileace.com/a0v6x

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sharecash.org uvod i savjeti
Mene pita da skinem X-ray aplikaciju i normalno me prebaci na link za download
Maky
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
CroMaky96 kaže...
Mene pita da skinem X-ray aplikaciju i normalno me prebaci na link za download

i jel dobijes para kad ti skines? ili ako skine tvoj frend ili slicno? 

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
CroMaky96 kaže...
Mene pita da skinem X-ray aplikaciju i normalno me prebaci na link za download

jel se to treba skinit,ja upišem svoj broj i operatera i stisnem preuzmi i dođe na neku strancu i piše pošalji FUN na neki broj

14 godina
neaktivan
offline
Sharecash.org uvod i savjeti
Nemojte skidat te gluposti, to ako se skine, mogu vam mjesecno skidati novce s mobitela... Bolje je to prepustiti ljudima s youtuba neka oni skidaju... Ili naći neki proxy di ima bolje surveye za napraviti
Maky
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
CroMaky96 kaže...
Nemojte skidat te gluposti, to ako se skine, mogu vam mjesecno skidati novce s mobitela... Bolje je to prepustiti ljudima s youtuba neka oni skidaju... Ili naći neki proxy di ima bolje surveye za napraviti

de reci kako doć do downloada

14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
Ako sam ja dobro skuzio svaki download se treba platit. Koja bi budala to ispunjavala i placala kad moze dzabe bez tih surveja.
inox
14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
x18x05x kaže...
Ako sam ja dobro skuzio svaki download se treba platit. Koja bi budala to ispunjavala i placala kad moze dzabe bez tih surveja.

nemora se plaćat kako cromaky skida a ne plaća...

 

EDIT:aj nek neko proba skinit i nek mi kaže jel može http://adf.ly/1zdwj

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.7.2011 20:46 (luka94).
14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
Kako dodje do downloada preko oni surveya?
inox
14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
x18x05x kaže...
Kako dodje do downloada preko oni surveya?

to se i ja pitam,ako nam to neko može reć mogli bi napravit neku temu di ćemo stavljat linkove pa da malo zarađujemo {#}

14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
Tak i nista pametno ne radimo na netu.
inox
14 godina
offline
Sharecash.org uvod i savjeti
daj jel može više neko reći kako doći do downloada,probo sam i preko proxy-a,to ne šljaka
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sharecash.org uvod i savjeti
Dal ima slican sajt za takvu zaradu a da se ne mora ispunjavati taj survey?
inox
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice