AOD Driver Update

poruka: 4
|
čitano: 3.082
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
AOD Driver Update Problem

TuneUp mi zadnjih tjedan dana pokazuje ovaj problem

Drugi je problem da ja nemogu updejtat taj driver,ni instalacija novog nije pomogla

Malo bolja slika

http://imgur.com/FIGAYJw

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2013 14:11 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
AOD Driver Update

Bump

BTW s obzirom da je instaliran aod 4.2 dali mogu jednostavno uninstall ovaj?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AOD Driver Update

poz ekipi

tune up mi ukazuje na problem na AODDriveru4.3,da ne radi ispravno i da nije dobro instaliran ili uopće nije instaliran

u device manageru mi isto to ukazuje 

tražim po netu riješenja ali mi baš i ne ide, molio bih Vašu pomoć oko tog problema

neznam jel to do grafičkih drivera ili ???

dnl
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AOD Driver Update

To je do grafičkih drivera.

Please uninstall all AMD/ATI video stuff from Control Panel...Programs...Uninstall a program
Then, download and install a fresh copy of the ATI drivers from Global Provider of Innovative Graphics, Processors and Media Solutions | AMD (in the upper right corner of the page)
- Select the "Custom" installation option and don't let it install AMD OverDrive or the VISION Engine Control Center (if present)
Then use the ATI uninstall manager to uninstall the Catalyst Control Center (CCC). This is a separate issue and isn't required for the AMD OverDrive removal.

If the device (AODDriver or AODDriver4.01) remains a problem in perfmon /report, open Device Manager, select the "View" item.
Then select "Show hidden devices" and scroll down to the Non-Plug and Play Drivers section.
Locate the AODDriver entry, right click on it and select "Uninstall". Reboot for changes to take affect.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice