Format factory

poruka: 29
|
čitano: 17.738
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Format factory

Da li je ovaj program i dalje besplatan?Vidio sam da postoji verzija 2.10

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Format factory

KLIK! Pogledaj sta pise u gornjem desnom kutkuCool.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2009 16:53 (F1-IVO).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Format factory

ej pozz

da ne otvaram novu temu, imam problem

radm neki tutorial pa kad zavrsim i kad konvertiram, konvertirani video nema zvuka :SS

neznam sta krivo radim sve sam pokusao moze pomoc plss

xFire: Domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Format factory
DommY kaže...

ej pozz

da ne otvaram novu temu, imam problem

radm neki tutorial pa kad zavrsim i kad konvertiram, konvertirani video nema zvuka :SS

neznam sta krivo radim sve sam pokusao moze pomoc plss

koji format si iso i sa kog

http://www.omgpop.com/?r=dqxd
15 godina
offline
Format factory

ok je sve sad, radi zvuk na mobu a ne na komp ok je nema problema. D

xFire: Domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Format factory

E ljudi jel mi moze netko pomoc u vezi jednag problema :

 

Kad idem konventirat npr- za mobitel i idem staviti subtitlove umjesto hrvatskih znakova (š,đ,ž,ć,č) stji mi samo _.

 

Jel postoji neki fix ili nesto da mi popravi taj problem?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Format factory

Pozdrav!

Mogu li sa programom Format Factory umetnuti titlove izravno u video ili postoji neki bolji program za to?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Format factory

Moze. Kad instaliras podesi jezik programa na hrvatski i stavi u opcijam font calibri za titlove. To je da ti ispravno prikaze nase znakove.

:)
14 godina
offline
Format factory

ekipo hitno mi je da ovo riješim

naime trebam neke pjesme u mp3 formatu prebacit u najobičniji format tako da ga mogu vrtiti linije koje nemaju ni mp3 niti divx .........

koristim format factory pa me zanima na koju opciju da stavim pod audio

thx{#}

dnl
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Format factory

RIJEŠENO

dnl
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Format factory

prijatelji stari gdjeste! zanima me da li se moze s programom,formatfactory videoformat mp4,ili neki drugi

prepravit u format za dvd pleyer, kad ga sprzim na dvd a da ga dvd pleyer prepozna i ocita molim pomoc

s kojim bih formatom to trebao ucinit,ili kako s njim prepravit format MP4videou divix format molim hitno pomoc?{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Format factory

[EDIT]

Sad vidim logicov post. :)  Provam pa javim.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2011 7:58 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Format factory

...

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2012 6:44 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Format factory

Imam problem kada iz mkv-a prebacujem u avi. Na DVD-u mi javlja da ne podrzava taj format. Konvertirao sam i prije i sve je bilo u redu ima li tko kakvu ideju sta bi moglo biti krivo. Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Format factory

imam jedan file nedovršen sa bit commeta.htio sam ga pretvoriti sa format factory u avi format ali ne ide.oznaka za taj file je bc!.doslovce.gledam ga jedino u gom playeru.pokušao sam i sa yt downloaderom ali ne ide.ideje?

teško ovo život
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Format factory

Molim pomoć! Do sada sam dugo godina koristio Format Factory i zadovoljan s njime u   potpunosti. Ali... Danas ne mogu instalirati niti jednu verziju FormatFactory (2.6 2.7 2.8 2.9). Klikom na ikonu javlja mi da je neispravna instalacija. Probao sam portabl, exe, na drugu particiju (sa Windowsom). Windows je izbrisao točke povratka sistema. Što da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Format factory

bog ljudi dali se, pcm format moze konvertirat u neki drugi format, recimo mp3 format.programom format faktory

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Format factory
fight kaže...

bog ljudi dali se, pcm format moze konvertirat u neki drugi format, recimo mp3 format.programom format faktory

    Za to ti treba Audacity (odaberi import RAW...)

 

 

Di si nasao .pcm file? Jesi li siguran da ima .pcm ekstenziju?

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
12 godina
protjeran
offline
Format factory

MKV u AVI container najbolje radi Freemake Video Converter.

Format F. tu malo zapinje.

Pazite kada ce Kepler da ga nafuraju mali sirok i pljosnat..(c) Vlada011
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Format factory
Lazarus Long kaže...
fight kaže...

bog ljudi dali se, pcm format moze konvertirat u neki drugi format, recimo mp3 format.programom format faktory

   Za to ti treba Audacity (odaberi import RAW...)

 

 

Di si nasao .pcm file? Jesi li siguran da ima .pcm ekstenziju? da s moga mobitela govorna snimka i hocu je na kompu slusat i ne mogu jer nemam cim,na mobitelu ju preslusam,i prebacio sam na racunalo

i kad hocu da otvorim ili pokrenem niti s ni jednim programom nisam uspio, a dadoteca na mobitelu ima samo dan stvaranja,koliko je megabajta,i na kraju pise pcm.{#}

 

13 godina
offline
Re: Format factory
Lazarus Long kaže...
fight kaže...

bog ljudi dali se, pcm format moze konvertirat u neki drugi format, recimo mp3 format.programom format faktory

   Za to ti treba Audacity (odaberi import RAW...)

 

 

Di si nasao .pcm file? Jesi li siguran da ima .pcm ekstenziju? uredu je samo me sad to zanima kako podesit da nije onaj ubrzani glas kao vjeverica ,nego normalno.

 

16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Format factory
fight kaže...

  Ako si dobio CD zajedno sa telefonom onda 100% mora postojati neki rudimentaran program za prebacivanje i konverziju tih fajlova

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
offline
Re: Format factory
Lazarus Long kaže...
fight kaže...

  Ako si dobio CD zajedno sa telefonom onda 100% mora postojati neki rudimentaran program za prebacivanje i konverziju tih fajlova

ne uz telefone ne dobijes cd, jer je android,a program za snimanje razgovora sam skinuo,s android opcije,koji se zove minimarket,znaci

tu skidas aplikacije i alate za mob koji sam ja skinuo a zove se virtualrecord,uz danasnje telefone se ne dobijaju nikakvi driveri niti dvd,koji su os android ili nekih drugi,samo standartna

upustva.a aplikaciju ili alat sam sam skinuo,tako da nepostoji nikakav rudimentaran program,osim program za racunalo s kojim mogu otvorit taj pcm format i preslusavat snimke,to mi treba.{#}

 

11 godina
offline
Format factory

E ljudi,kako da u format factory-u postavim ttlove kako ja zelim?

Sto se tice ljepljenja titlova mi nije problem,ali neznam kako da

ih stavim u crni okvir dok gledam film na LCD-u znaci 16:9?

Ako netko zna pls neka mi kaze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Format factory

Provjerite ovaj Video Converter

http://www.ilikemall.com/how-to/convert-avi-to-mov-mac.html

Softver pretvara sve da ništa, a podržava 16:09, 04:03, pa čak i za dodavanje titlova.

10 godina
neaktivan
offline
Format factory

Pozz.Zanima me jel se mogu u Format Factory ubrzavati ili usporavati titlovi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Format factory

dobrovece dobri ljudi. ovako zelja mi s format faktory glazbu koju sam skinu o obliku video snimke pretvorit u mp3 s tim

da poboljsam jacinu zvuka tj da bude zvuk visoke kvalitet.znaci kad ju prebacim na mob da se ono glasno cuje,sto i kako to da uradim pomoc....{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Format factory
fight kaže...

dobrovece dobri ljudi. ovako zelja mi s format faktory glazbu koju sam skinu o obliku video snimke pretvorit u mp3 s tim

da poboljsam jacinu zvuka tj da bude zvuk visoke kvalitet.znaci kad ju prebacim na mob da se ono glasno cuje,sto i kako to da uradim pomoc....{#}

Najbolje je kad već skidaš glazbu u video formatu, skidati sa you tuba-a you tube download-erom u što boljoj kvaliteti (720p/1080p) i potom ih sa format factory-em pretvarat u glazbu ovim postupkom...

Odabrati polje zvuk Odabrati polje zvuk
Odabrati pretvaraje u mp3 Odabrati pretvaraje u mp3
Dodavanje videa Dodavanje videa
Nakon dodavanja stisnuti izlazne postavke Nakon dodavanja stisnuti izlazne postavke
Te postaviti bitrate na 320kbps Te postaviti bitrate na 320kbps
Potom stisnuti uredu, pa uredu Potom stisnuti uredu, pa uredu
Te stisnuti za početak pretvaranja Te stisnuti za početak pretvaranja
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.3.2014 16:55 (1BIT).
11 godina
offline
Format factory

Pozz,snimao sam gameplay DayZ-a sa bandicamom i imam vise partova.I sada kada zelim joinat 2 videa zajedno preko FormatFactory-a,svaki put mi napise failed to convert.Zna mozda netko sta je problem???

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice