Kako skype naplacuje uslugu?

poruka: 18
|
čitano: 23.231
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

Interesira me kako skype naplacuje uslugu telefoniranja, unutar drzave, te po kojoj tarifi?

Hvala na pomoći!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

besplatno je.

trezan a za sebe neznam
 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

Znaci pozive sa skypea na sve kucne i mobilne telefone UOPCE ne placam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skype naplacuje uslugu?
I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skype naplacuje uslugu?
ROADRUNNER kaže...

da ali prije poziva moras kupiti credit od skaypa nesto slicno kao bon ali kupujes preko kartice..i onda zoves...

u raju je lijepo,ali u paklu je ekipa...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skype naplacuje uslugu?
XIB kaže...

Interesira me kako skype naplacuje uslugu telefoniranja, unutar drzave, te po kojoj tarifi?

Hvala na pomoći!

da se nadovežem na pitanje,mene zanima ona opcija "skype unlimited" za hrvatsku,jel to znači da nema limita uopće pri pozivu na kučni telefon,za mjesećnu od 30-tak kuna,znam da na ovom gore linku sve piše o naplati,ali me zanima jel unlimited stvarno unlimited za fiksni,just to be sure!

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2010 13:58 (shimano).
14 godina
neaktivan
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

jel se netko služi s tim il šta

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

Za Unlimited ti vrijedi Fair Usage Policy .

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

za HR je Skype tel. s unlimitedom nepotreban, jer sve to već imaš od providera (podrazumijeva se tel+ADSL). Isključivo ima smisla za inozemne pozive...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skype naplacuje uslugu?
ihush kaže...

za HR je Skype tel. s unlimitedom nepotreban, jer sve to već imaš od providera (podrazumijeva se tel+ADSL). Isključivo ima smisla za inozemne pozive...

ima smisla jer mi smo podstanari i nemamo telefon nego smo se samo priključili na internet,tako da ima smisla itekako.

14 godina
neaktivan
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

evo neču više tlačit,vidim da tu uslugu nitko ne koristi pa ne vrijedi zapitkivat..Mršti se

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako skype naplacuje uslugu?
shimano kaže...
ihush kaže...

za HR je Skype tel. s unlimitedom nepotreban, jer sve to već imaš od providera (podrazumijeva se tel+ADSL). Isključivo ima smisla za inozemne pozive...

ima smisla jer mi smo podstanari i nemamo telefon nego smo se samo priključili na internet,tako da ima smisla itekako.

 aaa., tako, -provjeri za dodatnu liniju, svi ISPovi osim Tcoma, nude dodatnu liniju za cca 20kn. -tkom 40, 30.. to je jedino što ima smisla.

-možda na mobitelu imaš opciju za jeftinije pozive prema fixnoj. To su samo neke ideje, ugl. mjesečno od 20-50kn plus potrošnja.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako skype naplacuje uslugu?
ihush kaže...
shimano kaže...
ihush kaže...

za HR je Skype tel. s unlimitedom nepotreban, jer sve to već imaš od providera (podrazumijeva se tel+ADSL). Isključivo ima smisla za inozemne pozive...

ima smisla jer mi smo podstanari i nemamo telefon nego smo se samo priključili na internet,tako da ima smisla itekako.

 aaa., tako, -provjeri za dodatnu liniju, svi ISPovi osim Tcoma, nude dodatnu liniju za cca 20kn. -tkom 40, 30.. to je jedino što ima smisla.

-možda na mobitelu imaš opciju za jeftinije pozive prema fixnoj. To su samo neke ideje, ugl. mjesečno od 20-50kn plus potrošnja.

ma ne zanima me to,nego da li sa skypom mogu zvati kučne i da li ona opcija koju nude unlimited u zemlji znači to što piše,a to je 29kn mjesečno i pričaj koliko hočeš,mislim bez limita je prijevod valjda je onda tako,jel?

12 godina
neaktivan
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

Zanima me... ako neko zna.... da li se naplaćuje poziv skypom sa recimo laptopa na aplikaciju istog na mobitelu... i ako se plaća koliko... i kolika je razlika istog poziva kod nas i poziva u inozemstvo....

 

Ne bih volio da me račun t-coma dokrajči ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skype naplacuje uslugu?
sineretve kaže...

Zanima me... ako neko zna.... da li se naplaćuje poziv skypom sa recimo laptopa na aplikaciju istog na mobitelu... i ako se plaća koliko... i kolika je razlika istog poziva kod nas i poziva u inozemstvo....

1. Ne naplaćuje se ništa sve dok je komunikacija sa Skypea na Skype (troši se internetski promet).

2. Nema razlike sve dok je isto kao i u točci 1.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako skype naplacuje uslugu?

Zahvaljujem na priželjkivanom odgovoru ;)

5 godina
neaktivan
offline
Kako skype naplacuje uslugu?

Zanima me koliko košta razgovor po minuti s mojega Skype računa na fiksni telefon na Havajima?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako skype naplacuje uslugu?
Gavez kaže...

Zanima me koliko košta razgovor po minuti s mojega Skype računa na fiksni telefon na Havajima?

 Nadam se da ne trollaš.

All truly great thoughts are conceived by walking.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice