Piratstvo u 2018-toj, kazne?

poruka: 14
|
čitano: 16.968
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kazne za piratstvo u 2018-toj?

Netko mi je prošle godine napomenuo da se bude u 2018-toj i kod nas strože reguliralo piratstvo (kao u Njemačkoj, Austriji itd.) npr. skineš neki film s nekog torrent trackera i doma ti dođe kazna od par tisuća kuna. Pa me zanima dal vi znate kaj više o tome? Da li je fakat vrijeme za neki seedbox ili VPN?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kazne za piratstvo u 2018-toj?
Luksy kaže...

Netko mi je prošle godine napomenuo da se bude u 2018-toj i kod nas strože reguliralo piratstvo (kao u Njemačkoj, Austriji itd.) npr. skineš neki film s nekog torrent trackera i doma ti dođe kazna od par tisuća kuna. Pa me zanima dal vi znate kaj više o tome? Da li je fakat vrijeme za neki seedbox ili VPN?

 

Ma prije će ti zatrebat box jer ti je kućni net govno no što će ti zatrebat jer bi mogao popušit kaznu.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kazne za piratstvo u 2018-toj?

Ma znam da trenutno to drži vodu, da niko to ne regulira, to me ne muči, al me zanima za u buduće. A ne mogu se sjetit ko mi je to rekao da ga pitam sad ponovo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 21:06 (Luksy).
6 godina
offline
Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Ako živiš u RH kao većina forumaša, nemaš se čega bojat

Trust nobody, become the best !
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Kazne za piratstvo u 2018-toj?
Luksy kaže...

Ma znam da trenutno to drži vodu, da niko to ne regulira, to me ne muči, al me zanima za u buduće. A ne mogu se sjetit ko mi je to rekao da ga pitam sad ponovo.

 

Kad pročitaš na forumu da je neko dobio kaznu tek se tad zapitaj ili nedaj Bog zabrini, a do tad šibaj kao inače.

14 godina
neaktivan
offline
Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Ajde dobro onda, to sve kaj sam htio znat...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Samo cepaj misko, nema straha ni u 2018-toj 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Da bumpam temu, jel' ima kakvih kazni po pitanju torenta kod nas? Prijateljica je bubnula da ima frenda informatičara, a on je bubnuo da je kažnjivo ... pa me zanima; kako stoji to kod nas u RH? Ima neku update od 2016te i teme iz 2016te? Hvala.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Mi imamo ZAMP, tak da se nemaš kaj bojati.

Balkanski mentalitet i pohlepa izvršnih tijela nam nekad idu na ruku ;)

 

 

Kruha i igala...
6 godina
neaktivan
offline
Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Krenuo sam s YT projektom, tako da naravno skidam neke stvari, i ne bi baš da mi stigne kazna.

Jel' sve okej zasad? Se trebam brinuti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Piratstvo u 2018-toj, kazne?
VelvetGlove kaže...

Da bumpam temu, jel' ima kakvih kazni po pitanju torenta kod nas? Prijateljica je bubnula da ima frenda informatičara, a on je bubnuo da je kažnjivo ... pa me zanima; kako stoji to kod nas u RH? Ima neku update od 2016te i teme iz 2016te? Hvala.

Možda nije samo "običan prijatelj informatičar", uostalom slab je ili kilav kao informatičar to sigurno.Za svoje potrebe skidaj kaj hočeš, a kažnjivo je samo ako ono kaj skineš okolo prodaješ pa kako ispadne.

 

 

Eto ja upravo skidam Best Of Tereze Orlovski, i to u Nedelju ide ravno na Zagrebački Hrelič. 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
6 godina
neaktivan
offline
Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Ok, hvala. :) Dakle miran sam. :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Ja ne znam zašto se uopće zamarate glupostima.

Ako već i postoji strah ili se iselilo iz Lipe Naše, postoje dedi serveri ili još jeftinije seedbox slotovi i nemaš ni brige ni pameti, samo skidaj i gledaj preko kodia šta ti srce zaželi, a sve to ispod 100kn mjesečno.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Piratstvo u 2018-toj, kazne?

Njemačka ima antipiratski zakon. Mislim da Irska ima isto. Australija je u procesu dobivanja toga. Doći će kod nas to čudo na red isto. ;)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice