Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.698
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...

Ne radi mi vise RD,mislim da je do Universal scrapera jer nemogu reautorizirat acc niti ista,ima li itko slicnih problem?

To je pocelo jutros

 Eo upravo probao. Radi ko sat, nikakvih problema.

12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

U redu,hvala decki.Onda je do mene nesto,pozz

 

EDIT-Lol,sve oslo kvragu kada same se odjavio s youtube aplikacije,kako je sad pa sve ovo povezano ja neznam

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 23:00 (Blade Runner31).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...

Oh ne,sve ok.Nisam bio siguran dali pitas za to ili nesto drugo.

Probaj mjenjat-iskljucit ove dvije postavke

- Adjust display refresh rate - Always

- Sync playback to display - ON

 

Jedna od tih te zeza ja mislim.Probaj iskljucit pa vidi

 Ako isključim onda je definitivno još i gore.

Ne znam zbilja šta da još isprobam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 13:43 (big smoke).
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Nesto mora biti oko refresh rate ja mislim.Kazes i s MPC ti je isto.Onda probaj vidjet u driverima i slicno.Takodjer promjenit HDMI ulaz ili isti ulaz ali telke imaju one fore,ovaj HDMI je za PC pa to mozes mjenjat u Blu ray,Satelite i tako dalje ali nezz koliko to igra ulogu.

Kazem,mislim da ce biti nesto oko refresh rate

 

U mom slucaju iznad,prestao RD radit i universal scraper-samo sam promijenio User na Youtube app i nis vise nije radilo,cak nisam ni u Youtube app mogau uc,stalno poruka -provjerite log

Onda sam staru verziju instalirao,opet se prijavio i sve nazad proradilo,a svasta :O

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 15:28 (Blade Runner31).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...

Nesto mora biti oko refresh rate ja mislim.Kazes i s MPC ti je isto.Onda probaj vidjet u driverima i slicno.Takodjer promjenit HDMI ulaz ili isti ulaz ali telke imaju one fore,ovaj HDMI je za PC pa to mozes mjenjat u Blu ray,Satelite i tako dalje ali nezz koliko to igra ulogu.

Kazem,mislim da ce biti nesto oko refresh rate

 

U mom slucaju iznad,prestao RD radit i universal scraper-samo sam promijenio User na Youtube app i nis vise nije radilo,cak nisam ni u Youtube app mogau uc,stalno poruka -provjerite log

Onda sam staru verziju instalirao,opet se prijavio i sve nazad proradilo,a svasta :O

 I meni se čini da bi jedino mogao biti refresh rate u pitanju. Budem isprobao kroz koji dan pa javim.

U NVIDIA Control panelu sam za tv stavio refresh rate na 24Hz i konačno dobivam smooth playback ali sada pak imam problema sa ghostingom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 13:35 (big smoke).
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Da,morat ces se malo poigrat s tim nazalost.Ja ti nemogu tocno reci sto je ali mislim da je refresh rate ili neka postavka na TV.Ja nemam 4K TV,moj je Samsung 1080p i spojen je HDMI kablom i sve je ok kod mene.Slika je cista s Kodija ili nekog playera na PC.

Mislim da u drivierima nisam nista dirao osim boja i game,digital vibrance.Na 60hz mi je tv u driverima bez nekih synca itd

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 18:05 (Blade Runner31).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

da li ima neki dobar addon za sportske kanale?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ne znam zašto dobivam pogrešku prilikom instalacije Real Debrid na svoj uređaj s kodom. Pratim ovaj vodič za tu svrhu - https://firestickhelp.com/real-debrid-kodi/

Može li itko pomoći?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Koju grešku dobiješ?
Postoji UrlResolver i postoji ResolveUrl.
Neki addoni koriste jedan, aneki ovaj drugi.
Na ovim linku je postavka za UrlResolver. Isti je postupak i za ovaj drugi
8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav,

Već dugo nisam pratio scenu addonsa za gledanje filmova, prije sam većinom gledao preko quasara stoga me zanima koji su trenutno najbolji addoni za gledanje filmova osim navedenog quasara. Googlanjem sam došao do Neptune Rising dali postoji koji bolji izbor?

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Placenta je meni ok. Jedino joj je naziv koma :D

 

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Još da je živa, bila bi. Danas jesi sutra nisi.

 

6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav, da istina nema više ni placente , ima nekih par drugih programa, al problem su titlovi.com, na kodiju na android boxu , jel itko uspio srediti da ne javljaju gresku pri logiranju i kako se uopce ulogirat?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Titlovi.com rade uredno na 17.x verziji kodija. Samo skini službene titlove.com, a ne one koji nisu od njih. Ja is koristim cijelo vrijeme. Rade bez greške.

Edit: sad vidim da se radi o Android boxu. Ne koristim Android.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 22:20 (izzy007).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

Pozdrav, da istina nema više ni placente , ima nekih par drugih programa, al problem su titlovi.com, na kodiju na android boxu , jel itko uspio srediti da ne javljaju gresku pri logiranju i kako se uopce ulogirat?

 Kako mislis nema vise Placente?

Nisam primjetio da mi ne radi,sve ok

Danas cu pogledat dali meni na Minixu rade Titlovi pa ti javim

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

"Blamo" repozitorij u kome su Placenta i Neptune Rising je riknuo, čitaj, Placenta radi, ali bez potrebitih updatea. Čitaj: riknula.

 

6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Nisam uspjela stavit titlove.com na kodi na android boxu, al ima drugih pa se necu vise zamarat s tim..

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

Nisam uspjela stavit titlove.com na kodi na android boxu, al ima drugih pa se necu vise zamarat s tim..

 Trebas otic na stranicu titlovi.com napravit racun,onda u kodiju u podesavanjima addonska nadjes taj addons za titlove i u njem uneses user name i sifru koju si prije napravila.

 

ps. meni svaki prijevod nadje na onom drugom addonsu OpenSubtitles tako da ne provjeravam ostale.(na ovaj takodjer moras napravit racun pa podesit to u kodiju).

Origin_Steam: hrka11
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

Nisam uspjela stavit titlove.com na kodi na android boxu, al ima drugih pa se necu vise zamarat s tim..

Titlovi.com rade na android boxu,napravi kako je hrka rekao i moras official addon koristit.

Tamo pod addons kad instaliras imas 2 jedan do drugog,instaliraj onog di pise official,version 1.1.0 ili skini tu https://rs.titlovi.com/clanci/1014/titlovicom-oficijelni-kodi-plugin/

 

 

dankec čitaj-hvala ali "čitaj" 500 puta ti je nepotrebno pisat

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.9.2018 0:23 (Blade Runner31).
7 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Incursion + Real Debrid = nema problema oko linkova za streamanje

 

Nisam isprobavao druge addonove dok mi ovaj radi kako treba, ali bez Real Debrid pretplate se KODI skoro pa ne isplati koristiti.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blackstorm kaže...

Incursion + Real Debrid = nema problema oko linkova za streamanje

 

Nisam isprobavao druge addonove dok mi ovaj radi kako treba, ali bez Real Debrid pretplate se KODI skoro pa ne isplati koristiti.

 Da,nedavno mi istekla pretplata i tlaka je stvarno.čekam da uhvatim pravo vrijeme za renew.

Sjedi 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blackstorm kaže...

Incursion + Real Debrid = nema problema oko linkova za streamanje

 

Nisam isprobavao druge addonove dok mi ovaj radi kako treba, ali bez Real Debrid pretplate se KODI skoro pa ne isplati koristiti.

 Zbog RD valjda ni ne kuzim da nesto ne radi,slabije radi itd.Ima linkova na svakom addonu.Negdje vise negdje manje ali ima

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Hello friends, please help me in fixing thevideo.me/pair stream authorization on Kodi..

7 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ljudi zna li netko zato mi exodus i placenta ne nalaze nikakve filmove? najprije sam mislio da je exodus otiso u vjecna lovista, pa sam instalirao placentu ali ista stvar..kad odem na ono "popular movies" ili bilo sta iz izbornika ni jedan film mi se ne izlista..uopce ne otvori stranice..znaci uopce ne stignem do otvaranja linkova vec mi ne prikaze ni filmove koji se nude...koristim openelec zadnja verzija (mislim) na rpi3

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja imam samo incursion i magic dragon(za 4k filmove) i sa real debridom nemam nikakvih problema svi novi filmovi i serije su tu doduse imam i vpn al mene isp blokira to jest od kada imam vpn vise ne. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Dobar dan danas sam instalirao kodi na windows. Prvi put to radim pa ako mi netko moze dat link kako free instalirat da mogu gledat ligu prvaka a da je program iz Hrvatske?

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Ja imam samo incursion i magic dragon(za 4k filmove) i sa real debridom nemam nikakvih problema svi novi filmovi i serije su tu doduse imam i vpn al mene isp blokira to jest od kada imam vpn vise ne. 

 Stvarno? Ja počinjem misliti da se i meni to događa jer mi se i na exodusu i na placenti i na neptune rising i na covenant događa ista stvar da jedva pronalazi linkove, mislim pronađe ih ali to u najboljem slučaju bude nekih 2 linka u 1080p, 3 u 720p i tako...uglavnom vrlo siromašno a povezan je real debridom 

Masu se puta dogodi da ne pronađe ništa 

Na t-comu sam pa jel moguće da su oni toliko napredni da blokiraju takve stvari?

 

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Tako je meni bilo malo linkova i sporo pretrazivanje kroz addone. Od kada imam vpn nikakvih problema. Zivim u njemackoj i internet je od 1und1 al ide preko linije od deutsch telekoma isti onaj koji je vlasnik tcoma u hr. Najbolje da probas neki vpn najcesce imaju free trial. Osobno imam Private internet access kosta 39 dolara godisnje i mozes istovremeno na 5 uredaja koristiti. Od 100mbita propusta mi 88 sto je super jedina mana je da nemaju HR server al to mi nije toliko bitno. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel tko ima problema s novim marvelovim serijama? Luke Cage S2 i Željezna pesnica S2 mi uopće ne pronalazi na RD-u. Eventualno par SD linkova.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Na obe imam najmanje 14 1080p linkova i 20ak 720p plus hrpa sd

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice