Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.718.309
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja imam uvijek exodus ili neki derivat njega i to mi je glavni addon onda magic dragon pa sad po zadnjem seren koji je top iako ima jos bugova ali radi vecinom...uz to namjesti se da u library dodajte serije i kad se kodi upali odmah skenira nove epizode i to je to nekad neradi sve 100posto savrseno ali boze moj koliko para toliko i muzike

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Ja imam uvijek exodus ili neki derivat njega i to mi je glavni addon onda magic dragon pa sad po zadnjem seren koji je top iako ima jos bugova ali radi vecinom...uz to namjesti se da u library dodajte serije i kad se kodi upali odmah skenira nove epizode i to je to nekad neradi sve 100posto savrseno ali boze moj koliko para toliko i muzike

 Sta je sa Serenom,ti se desi onaj bug sto sam opisao prije?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Da i ja ga imam. Isto nekad ali rijetko mi nece krenuti traziti ali napravim onj cache wipe pa radi opet

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja koristim kodi otkad sam u De, filmove znam pogledat preko addona tipa Exodus, itd. Treba pratiti svaki mjesec jer se gase i novi forkovi rade kolko sam skuzil.

 

E sad me zanima Serena addon i Real debrid, sto dobivam njima? koje pogodnosti? koje prednosti? dali su pouzdani u Njemackoj, ne zelim da sjedne kazna za torrente itd jer su dosta velike...

 

Btw da koristio sam i buildove green , zadar master i osijek. Ok su bila sva tri , ali kad se ih instalira brutalno usporava kodi rad. Zato vise volim manualno da si instaliram addone i postavi iptv tv.

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja sam u kombinaciji premiumize i gaia vec skoro godinu i mogu rec da san i više nego zadovoljan. I kad je mreža (optima) zagušena malo se duze priceka na start streama ali dalje ide glatko bez blokada kod preskakanja ili pauziranja. Kad optima isporucuje kako treba onda sve ide u sec a to uz 1080p/2/5.1/7.1 cached linkove serija i filmova je sve sto san trazia (za 4k neprekidan stream treba vam veza preko 50mbit mislim). Servis ima u paketu dosta toga vpn, cloud , download s holstera i torrenta, streama kroz browser (airplay,chrome cast,mogucnost odabira titla) itd... sve to mi i više nego dovoljno za moje potrebe. Mjesecno ne uspijem ni potrosit 10% od 1000 bodova limita, isti se racun moze koristiti istovremeno sa više ip/uređaja samo treba ostat u 1000 point mjesecnoj kvoti. Tako da možete podjelit trošak s nekim poznanikom i imat vrhunsku podršku za manju cifru. 

 

Prije san bia na real debrie ali ocigledno da zadnje vrime ima sve više korisnika a ne upgrejdaju servere tako da cesto dolazi do zagušenja i time opet ide sačekuša dok gužva ne padne ispod 60% nema šanse išta strimat. Tako da real debire iako jos imam 20tak dana na računu više uopce ne koristim. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 16:32 (Iken).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
plavi_medved kaže...

Ja koristim kodi otkad sam u De, filmove znam pogledat preko addona tipa Exodus, itd. Treba pratiti svaki mjesec jer se gase i novi forkovi rade kolko sam skuzil.

 

E sad me zanima Serena addon i Real debrid, sto dobivam njima? koje pogodnosti? koje prednosti? dali su pouzdani u Njemackoj, ne zelim da sjedne kazna za torrente itd jer su dosta velike...

 

Btw da koristio sam i buildove green , zadar master i osijek. Ok su bila sva tri , ali kad se ih instalira brutalno usporava kodi rad. Zato vise volim manualno da si instaliram addone i postavi iptv tv.

 Mislim da CroVandal zna vise o DE+torrent+RD a ja ti samo mogu reci da dobijes puno kvalitetnije linkove nego bez RD.Vidim da su neki nasli neke druge ali ja koristim RD + sada Seren i ja sam jako zadovoljan

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
plavi_medved kaže...

Ja koristim kodi otkad sam u De, filmove znam pogledat preko addona tipa Exodus, itd. Treba pratiti svaki mjesec jer se gase i novi forkovi rade kolko sam skuzil.

 

E sad me zanima Serena addon i Real debrid, sto dobivam njima? koje pogodnosti? koje prednosti? dali su pouzdani u Njemackoj, ne zelim da sjedne kazna za torrente itd jer su dosta velike...

 

Btw da koristio sam i buildove green , zadar master i osijek. Ok su bila sva tri , ali kad se ih instalira brutalno usporava kodi rad. Zato vise volim manualno da si instaliram addone i postavi iptv tv.

 Znaci real debrid ti recimo omogucava da skidas sa torrenta i premium hostera sa punom brzinom tako da on prvo preuzme datoteke na svoj server pa ti skidas sa njihovog servera. Uglavnom ako recimo manualno dodas torrent ili magnet link u real debrid i onda skines preko njega to je kao da si skinuo/streemao sa intrenet stranice. Kad povezes real debrid sa serenom on ti pretrazuje i obicne stranice i trazi linkove i torrent stranice i pretrazuje bazu podataka od real debirda znaci ako je netko vec stavio isti taj torrent na real debrid onda je on vec cached i mozes direkt gledat. Real debrid mozes koristi i da skines manualno torrente znaci ne samo video nego Igre, programe itd...dodas samo magnet link i sacekas ako je netko prije tebe vec dodao isti mozes odma na PC skidat ako nije moras cekati da skine prvo pa onda mozes skidati. Ja imam uvijek VPN upaljen za svaki slucaj iako i bez VPN nebi trebalo biti problema posto je u DE kaznjiv seed a ne download a sa real debridom nemozes seedat. Koristim PIA Vpn 39 dolara godina dana na 5 uredaja istovremeno. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

iako sam prije dvije stranice mislio da je problem u mom provideru, optimi telekomu koja koristi cgn i zato ne radi RD, pokazalo se da je problem ipak bio kod njih. nakon kontaktiranja RD podrške i opisivanja problema, poslali su mi test linkove i tražili da napišem brzine pojedinačno. nakon par još pitanja i odgovora rekao sam im da nije problem u pojedinom linku, nego kad ne radi, ne radi ništa, odnosno kad radi-radi sve. jednostavno imaju problem sa ip range-om koji propuštaju. iako se nakon toga nisu javili, očito su prošili range, jer sad sve radi. čak i kad dobijem adresu preko cgn, znači nije javna ipv4. 

što se tiče kodija, koristim ga na andoid tv philips 43pus7303 i sve radi odlčno. tv ima s druge strane daljinskog tipkovnicu kojoj jedino fali osvjetljenje. odlično rješenje, sve se radi s jednim daljinskim. od addona imam magic dragon, seren, eclipse i yoda. ovaj zadnji mi je najabolji i najviše ga koristim. važno je poznavati brzinu inteernet veze i na osnovu toga odabirati link koji želite gledati. npr. moja veza je 14Mb/s, što znači da bi teoretski mogao skinuti oko 6.3GB. ako od toga odbijemo realnih -30% dođemo do oko 4GB. ako film traje 2 sata, treba nam maksimalno file od 6-7GB. a i onda je ponekad upitno. druga stvar je tražiti (ako ih vaš player podržava) x265 linkove gdje je file i po nekoliko puta manji od onog gotovo iste rezolucije i bitrate-a od x264! to je razlog zašto ponekad rade i 4k filmovi na sporim vezama. kad povučete linkove, ovi sa x265 se skrivaju na dnu liste 1080p premium linkova  jer su manji i kodi misli da su kao takvi lošiji kad složi listu.

osim kodija, koristim i terrariumtv koji je puno pregledniji i logičniji od kodija. isto se upari sa RD i sve radi ok. mala prednost kod kodija za nas sa slabom vezom je mogućnost povećanja buffera (

), što terrarium nema. koristi mx player koji i nije baš najbolje rješenje za podešavanje titlova. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.1.2019 14:39 (halflife).
 
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...
plavi_medved kaže...

Ja koristim kodi otkad sam u De, filmove znam pogledat preko addona tipa Exodus, itd. Treba pratiti svaki mjesec jer se gase i novi forkovi rade kolko sam skuzil.

 

E sad me zanima Serena addon i Real debrid, sto dobivam njima? koje pogodnosti? koje prednosti? dali su pouzdani u Njemackoj, ne zelim da sjedne kazna za torrente itd jer su dosta velike...

 

Btw da koristio sam i buildove green , zadar master i osijek. Ok su bila sva tri , ali kad se ih instalira brutalno usporava kodi rad. Zato vise volim manualno da si instaliram addone i postavi iptv tv.

 Znaci real debrid ti recimo omogucava da skidas sa torrenta i premium hostera sa punom brzinom tako da on prvo preuzme datoteke na svoj server pa ti skidas sa njihovog servera. Uglavnom ako recimo manualno dodas torrent ili magnet link u real debrid i onda skines preko njega to je kao da si skinuo/streemao sa intrenet stranice. Kad povezes real debrid sa serenom on ti pretrazuje i obicne stranice i trazi linkove i torrent stranice i pretrazuje bazu podataka od real debirda znaci ako je netko vec stavio isti taj torrent na real debrid onda je on vec cached i mozes direkt gledat. Real debrid mozes koristi i da skines manualno torrente znaci ne samo video nego Igre, programe itd...dodas samo magnet link i sacekas ako je netko prije tebe vec dodao isti mozes odma na PC skidat ako nije moras cekati da skine prvo pa onda mozes skidati. Ja imam uvijek VPN upaljen za svaki slucaj iako i bez VPN nebi trebalo biti problema posto je u DE kaznjiv seed a ne download a sa real debridom nemozes seedat. Koristim PIA Vpn 39 dolara godina dana na 5 uredaja istovremeno. 

 

Aha onda nista, ostajem na addonsima obicnim, tipa Exodus i tako. Jer imam i sporedno Netflix pa sim i tamo pogledam film koji nemogu tamo. Tako da bolje ovako, neg da mi zaljepe 2k eura kaznu :D

Prvo pucaj, onda pitaj.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Kako hoces i ja sam u DE i skidao sam preko real debrid i torrente kao sto kazem meni je vpn za svaki slucaj upaljen iako po pravilu nije potrebno. Magic dragon je isto dobar addon za filmove ima odlicnu kolekciju 4k filmova za vecinu treba real debrid

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Kako hoces i ja sam u DE i skidao sam preko real debrid i torrente kao sto kazem meni je vpn za svaki slucaj upaljen iako po pravilu nije potrebno. Magic dragon je isto dobar addon za filmove ima odlicnu kolekciju 4k filmova za vecinu treba real debrid

 

Ma sve pet. Znam da vpn je dobro osiguranje. Al nema potrebe da riskiram :) 

Prvo pucaj, onda pitaj.
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
halflife kaže...

iako sam prije dvije stranice mislio da je problem u mom provideru, optimi telekomu koja koristi cgn i zato ne radi RD, pokazalo se da je problem ipak bio kod njih. nakon kontaktiranja RD podrške i opisivanja problema, poslali su mi test linkove i tražili da napišem brzine pojedinačno. nakon par još pitanja i odgovora rekao sam im da nije problem u pojedinom linku, nego kad ne radi, ne radi ništa, odnosno kad radi-radi sve. jednostavno imaju problem sa ip range-om koji propuštaju. iako se nakon toga nisu javili, očito su prošili range, jer sad sve radi. čak i kad dobijem adresu preko cgn, znači nije javna ipv4. 

što se tiče kodija, koristim ga na andoid tv philips 43pus7303 i sve radi odlčno. tv ima s druge strane daljinskog tipkovnicu kojoj jedino fali osvjetljenje. odlično rješenje, sve se radi s jednim daljinskim. od addona imam magic dragon, seren, eclipse i yoda. ovaj zadnji mi je najabolji i najviše ga koristim. važno je poznavati brzinu inteernet veze i na osnovu toga odabirati link koji želite gledati. npr. moja veza je 14Mb/s, što znači da bi teoretski mogao skinuti oko 6.3GB. ako od toga odbijemo realnih -30% dođemo do oko 4GB. ako film traje 2 sata, treba nam maksimalno file od 6-7GB. a i onda je ponekad upitno. druga stvar je tražiti (ako ih vaš player podržava) x265 linkove gdje je file i po nekoliko puta manji od onog gotovo iste rezolucije i bitrate-a od x264! to je razlog zašto ponekad rade i 4k filmovi na sporim vezama. kad povučete linkove, ovi sa x265 se skrivaju na dnu liste 1080p premium linkova  jer su manji i kodi misli da su kao takvi lošiji kad složi listu.

osim kodija, koristim i terrariumtv koji je puno pregledniji i logičniji od kodija. isto se upari sa RD i sve radi ok. mala prednost kod kodija za nas sa slabom vezom je mogućnost povećanja buffera (

), što terrarium nema. koristi mx player koji i nije baš najbolje rješenje za podešavanje titlova. 

 

Znači ti si odgovoran za to da sad rd radi tako fino :) Od onog trenutka kad smo se čuli kroz PM sve radi bez greške. 

10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Kako hoces i ja sam u DE i skidao sam preko real debrid i torrente kao sto kazem meni je vpn za svaki slucaj upaljen iako po pravilu nije potrebno. Magic dragon je isto dobar addon za filmove ima odlicnu kolekciju 4k filmova za vecinu treba real debrid

Vidim da se spominje kodi i njemacka :D zanima me ako prijatelju podesim kodi i povezem ga sa svojim NAS serverom kuci.

Dali moze ocekivat kaznu ako tako gleda filmove?

Znam da cim se skidaju torenti i slicno da se lako moze dobit kazna,nezz sad za ovo.

Po ovom on ne skida nista samo streama sa mog servera?

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Nemozes tako dobiti kaznu za sad se kaznjava samo torrent za sto kad skidas klasican torrent se automataki dijeli i za to djeljenje je kaznjivo direktan dowload nije 100posto jel sam ja skidao i bez vpn a godinama i sve je bilo ok. VPN imam zato sto me isp blokirao kod strema i zbog sigurnosti ako se slucajno zakon promjen a 39dolara godisnje nije neka cifra da se mora riskirati. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel stavio ko Kodi 18? Jel rade svi addoni, titlovi itd...Jel ima kakvih bugova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...

Jel stavio ko Kodi 18? Jel rade svi addoni, titlovi itd...Jel ima kakvih bugova?

 Neki dan i samo sam probao Seren koji radi i sve mi je malo brze,jedino to.Ne svidja mi se sto su malo promjenili nacin kad trazis titlove,taj menu se malo drugacije ponasa tj smeta mi kad mi offset treba.Prije je bila samo crtica gore iznad i mogao si podesavat offset a sad je ta plus cijeli menu preko ekrana,eto jedino to sam primjetio u ovih par dana

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 12:06 (Blade Runner31).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...

Jel stavio ko Kodi 18? Jel rade svi addoni, titlovi itd...Jel ima kakvih bugova?

 Ja sam probao prije meni je problem sto nema jos nacina da mad vr radi sa kodijem ili ja nisam nasao pa mi hdr filmovi nerade kako treba dok na 17 to radi normalno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Nemozes tako dobiti kaznu za sad se kaznjava samo torrent za sto kad skidas klasican torrent se automataki dijeli i za to djeljenje je kaznjivo direktan dowload nije 100posto jel sam ja skidao i bez vpn a godinama i sve je bilo ok. VPN imam zato sto me isp blokirao kod strema i zbog sigurnosti ako se slucajno zakon promjen a 39dolara godisnje nije neka cifra da se mora riskirati. 

 Podesio sam mu svoj NAS na kodi valjda nece dobit kaznu

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2019 7:47 (hrka11).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

A gle ja gledam vec 4 godine i jos sa neta linkove koristim a ne sa NAS a i nikakvih problema. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Vidio tu da vas dosta koristi Seren pa probao i ja i naletio na problem ...... Istalirao i sve napravi po uputstvima i sad kad ga pokrenem sve radi do trenutka kad treba prikazati film ili seriju nađe izvore ali na kraju ne prikaže ništa kad pokrenem bilo koji izvor vrti onu okruglu ikonu,

Help ako zna tko zašto je to tako 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Rade li vam RARBG linkovi na Elementumu zadnjih dana jer meni ne izbacuje nikakve linkove od epizoda koje su emitirane ovaj tjedan? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Upravo sam instalirao Kodi 18 (Leia) pa me zanima koji addoni su ok za filmove za njega?
Zanima me i koji mediacodec uključiti za hardversko ubrzanje (mediacodec surface, mediacodec, ili oba)?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Instalirao sam seren addon i podesio po uputama, ali ne pokrene niti jedan film uz poruku da nema linkova iako kod pretrage filma vidim da ih nađe dosta.
Ako ste imali taj problem kako ste ga sredili?
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tintin kaže...
Instalirao sam seren addon i podesio po uputama, ali ne pokrene niti jedan film uz poruku da nema linkova iako kod pretrage filma vidim da ih nađe dosta.
Ako ste imali taj problem kako ste ga sredili?

 Cudno je to jer ih nadje,po tome provideri su ok,mozda nesto s playerom ili slicno?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ne znam, npr. exodus radi ok.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Probao sa i ja seren addon..Također ništa ne otvara..brzo sam ga deinstalirao..

Također exodus normalno sve radi..

 

možda treba imati rd uz seren..

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2019 12:30 (boatenga).
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
boatenga kaže...

Probao sa i ja seren addon..Također ništa ne otvara..brzo sam ga deinstalirao..

Također exodus normalno sve radi..

 

možda treba imati rd uz seren..

 Treba imati RD

12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Hehe da,treba RD imati

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Da, problem je bio u tome što nisam povezao RD. Sad radi seren kako treba.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tintin kaže...
Da, problem je bio u tome što nisam povezao RD. Sad radi seren kako treba.

 Super :D

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice