Apple, Apple, Apple

poruka: 8
|
čitano: 4.779
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Apple, Apple, Apple

Apple, Apple, Apple

 

Tri riječi koje dominiraju Bug Onlineom posljednjih godinu dana (možda i više?).

Ovo je već prešlo u masovno spamanje i klanjanje Appleu (ili možda njegovom novcu).

Svako malo je na Bug Onlineu neka vijest o Appleu, iPhoneu i ostalim iStvarima. Smeta znate, kad se stalno spominje jedna tvrtka, a ostale se zapostavljaju i ne pričaju se o njima u tolikoj mjeri.

Zapravo, Bug Online počinje ličiti na žuti tisak, sve neke vijesti koje spadaju u domenu "Severina se posvađala sa tetkom". 

Jel vam to Apple plaća da ih reklamirate ili je to "slučajno"?

Naslovi vijesti koje su trenutno na naslovnici:

 

Apple postaje vodeći proizvođač računala

iPhone, iPhone, iPhone

Korisnici iPhonea najodaniji

Apple trening centar u Zagrebu

iPhone 4S od ponoći u Hrvatskoj

 

 

 

Bug, postali ste loši. Sjedni, 1

Long live Open Source and GNU/Linux!
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2011 14:50 (lzgr).
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Apple, Apple, Apple

Možda ima neki razlog zbog kojeg se stalno o Appleu piše? {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple, Apple, Apple
Diplomat kaže...

Možda ima neki razlog zbog kojeg se stalno o Appleu piše? {#}

Moguće

Long live Open Source and GNU/Linux!
13 godina
protjeran
offline
Apple, Apple, Apple

Nisu problem vijesti o apple-u, nego je problem u konstruktivnosti tih vijesti.

 

Npr, glasina kao vijest, izvještaj tamo neke XŽBRLJ kompanije o apple-u i slično.

 

Naravno da je zanimljiva vijest o apple-ovim novim modelima, mogućnostima itd. Zanimljive su i statistike. Ali bogami nisu zanimljive "vijesti" kako korisnici iphone-a su najodaniji, najljepši, ili glasine da će iPhone5 imati mat crveni obrub.

 

Ali štaš, ljudi se vole svađati o tome čija 8Mpx kamera je bolja i koji mobitel leži bolje u ruci. Blah.

hacktivist
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2011 14:53 (Bypass).
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Apple, Apple, Apple

Eto, neka Android izbaci nešto svi će kupiti pohvaliti pa će BUG o tome pisati! {#}

Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Apple, Apple, Apple

Evo stare teme koja je jednako aktuelna danas, kao što je bila i prije četiri godine.

Ipak, od tada se dosta toga promijenilo. Zanimljivo je da se i danas objavljuju teme prepisane sa stranih portala i nagađanja koje specifikacije će imati iphone 6s i hoće li se zvati iphone 6s ili pak 7.

Ono što bi trebala biti tema nekog članka je promjena načina razmišljanja u Apple-u. U kojem trenutku su odlučili da je ok ponuditi proizvode koji nisu dorađeni i ponuditi proizvod koji odgovaraju na konkurenciju. Apple je bio firma koja je nečiju neprofitabilnu ideju učinio profitabilnom, korisnom i dostupnom. Od miša, laserskog pisača, wlana do pametnih telefona. Ništa nije izmislio, a sve koristimo zbog njega.

Danas Apple kopira druge proizvođače i u tome kasni. Nudi prevelike mobitele iako ima ipad mini, a samo zato što samsung nudi isto. iWatch može i ne mora biti dobar, ali ga je ponudio samo zato što je macworld o tome pisao i nagađao kako je sigurno da će ga napraviti. 

Nekada je odjel za razvoj razvijao proizvode koji su bili budućnost, a sada samo prate nagađanja i onda to naprave. Proizvodi koji su se nudili su bili hardverski slabiji, ali su radili brže i bolje. Ovo danas je strašno. 

Za par generacija iphone će biti poput lista papira A5. Nije bitno kako ćeš ga držati i koliko će ti se ruke grčiti i činjenica da imaš ipad s gsm-om koji je duplo jeftiniji, bitno je da je macworld ili neki drugi macnagađatelji pisali o tome godinu dana.

Apple je ušao u novu generaciju u kojoj će ga dočekati pad i propast. Rastu samo zahvaljujući osvajanju novih tržišta poput rusije i kine u kojima je jedino bitno da je proizvod skup i zlatan.

Nikad boljeg mobitela od 3gs-a. Sad imam 5s i na tipkovnici više stišćem backspace nego bilo koje drugo slovo. Na 3gs-u nisi mogao progriješiti. Ako si htio slovo g nisi mogao stisnuti ni h ni f ni b ni t, a sada klikneš na g a napiše d, pa m pa j.

Ne treba meni svake godine novi mobitel koji je 10% tanji, duplo jači, malo veći. Da to želim kupio bih samsung. Meni treba mobitel koji radi ono što želim, a da o tome ne trebam razmišljati. 

Ovo su teme o kojima se može napisati članak, a ne samo prevesti nečija laprdanja i nagađanja, koja će k tome i ispast točna, barem 10% njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Apple, Apple, Apple

Kaj neide Bubimi, Bubimir, Bubimir? kakva jabuka!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple, Apple, Apple

Uglavnom, svaki čovjek makar jednom učini nešto "svjesno i sa namjerom", a ja ću danas, sada, svjesno i sa namjerom biti ciničan i sarkastičan do jaja! 

 

Što bi "dao" Samsung, LG, SONY ili neki novi kinez ili općenito android zajednica, da ih se može hejtat, trolat i/ili spamat, u bilo kojem obliku ?!?!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice