Boja slova?

poruka: 7
|
čitano: 3.209
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Boja slova?

Zanima me koju boju slova vi vidite, lol...... zato što imam problema sa pc-jem pa me zanima dali imam problem i sa slovima.

....mislim na ona slova u okviru npr: "Nova poruka", "citiraj".... prije su bili plave boje, sad su naranđaste, jeli isto vama?

 

EDIT: sad sam skužio nakon što pokazivačem pređem preko slova(linka) vrate se u plavu boju!!

Boja? Boja?
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2009 16:37 (F!cho*).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Boja slova?
F!cho* kaže...

Zanima me koju boju slova vi vidite, lol...... zato što imam problema sa pc-jem pa me zanima dali imam problem i sa slovima.

....mislim na ona slova u okviru npr: "Nova poruka", "citiraj".... prije su bili plave boje, sad su naranđaste

Kod mene su plave. U Mozilli
15 godina
protjeran
offline
RE: Boja slova?

plava

seagate 320gb,3gbram hd4850,amd 5000,CODEGEN 350W
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2009 16:37 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
neaktivan
offline
Boja slova?

čudno... imam i ja Mozillu.... sve mi se počelo događati kad sam aktivirao "key file"("*legalni") za kaspersky!

 

EDIT: još ću vidit, reinstalirat ću kaspersky...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2009 16:40 (F!cho*).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Boja slova?

Pokušaj reinstalirat drivere od grafičke možda pomogne... Bar bi trebalo ili od monitora ak imaš.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Boja slova?
Seky kaže...

Pokušaj reinstalirat drivere od grafičke možda pomogne... Bar bi trebalo ili od monitora ak imaš.

 ok, probat ću
15 godina
neaktivan
offline
Boja slova?

SmijehRiješen problem! - na display propertiesu mi je bio postavljen efekt "smooth edge of screen fonts" na "standard" i stavio sam "clear type"! Ako netko ima isti problem odite na Display properties -> tab"appereance" -> Effects -> "smooth edge of screen fonts" stavi na clear type.

 

Hvala na podršci svima

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice