Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

poruka: 17
|
čitano: 2.733
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

Situacija je sljedeća, da kad se maknem sa početne stranice foruma, onaj izbornik s najnovijim temama nestane! I ja se uvijek moram vračati na početno stranicu da bi vidio najaktivnije teme

Slikovni prijmjer:

 

 P.S. to mi se događa samo u shitnom IE-u koji se ionako ruši svakih pola sata... Odo ja natrag na FF, ali samo da čujem vaša mišljenja.

Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek. http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_37430 - Klik i donesite mi uspjeh
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2009 18:57 (Red Devil).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

to se i meni dešava sa FF-om

Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

koje rezolucije su vam postavljene na monitoru?

 

ja kod kuće imam 19'' monitor na 1280x1024 i ta lista se uvijek vidi

ali kad odem na drugi na kojem je 1024x768 ta lista se vidi asmo na početnoj stranici foruma. i ne vidi se ni u jednoj temi

kad svi stavljaju sexy avatare moram i ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

Ja na 19" (1440x900) nemam problema. Browser je Opera 9.64!

CPU: AMD Athlon x2 4000+ (2428 MHz) MBO: ASRock ALiveNF6G-GLAN RAM: 2x2GB Buffalo DDR2 (810 MHz) GPU: Point of View nVidia GeForce 9500GT 512 MB DDR2 HDD: WDC HDD 120GB ODU: LG DVD+R/RW LCD: Asus VW193D-B 19"...
15 godina
protjeran
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

to se i meni tu i tam desi

FF

22"

1920x1080

www.ddoxy.blogspot.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

meni samo u glupom IE-u.. opet sam presao na ff.. reza je inače 1280X1024

Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek. http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_37430 - Klik i donesite mi uspjeh
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u
Red Devil kaže...

Situacija je sljedeća, da kad se maknem sa početne stranice foruma, onaj izbornik s najnovijim temama nestane! I ja se uvijek moram vračati na početno stranicu da bi vidio najaktivnije teme

Slikovni prijmjer:

 

 P.S. to mi se događa samo u shitnom IE-u koji se ionako ruši svakih pola sata... Odo ja natrag na FF, ali samo da čujem vaša mišljenja.

 Ako si na 1024 rezoluciji onda moraš maksimizirati prozor da bi vidio desni stupac s pregledom najnovijih tema.
15 godina
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

ja sam to baš jučer iskusio. na jednom kompu na kojem je reza 1024x768 u ie-u 7 aktivne teme su vidljive samo na početnoj stranici foruma i ne vide se ni u jednoj temj. to je samo u ie-u7, a u firefoxu se vidi uvijek

kad svi stavljaju sexy avatare moram i ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u
jurluk kaže...

ja sam to baš jučer iskusio. na jednom kompu na kojem je reza 1024x768 u ie-u 7 aktivne teme su vidljive samo na početnoj stranici foruma i ne vide se ni u jednoj temj. to je samo u ie-u7, a u firefoxu se vidi uvijek

 Ajde probaj u IE8, možda bude bolje.
15 godina
neaktivan
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

meni se to isto događa, ali naviknuo sam se.

OS: Windows 7 Ultimate RC1(Build 7057)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u
Miro kaže...
jurluk kaže...

ja sam to baš jučer iskusio. na jednom kompu na kojem je reza 1024x768 u ie-u 7 aktivne teme su vidljive samo na početnoj stranici foruma i ne vide se ni u jednoj temj. to je samo u ie-u7, a u firefoxu se vidi uvijek

 Ajde probaj u IE8, možda bude bolje.
 i IE8 se vidi uvijek. i na početnoj i u temama
kad svi stavljaju sexy avatare moram i ja
16 godina
moderator
offline
RE: Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u
jurluk kaže...
Miro kaže...
jurluk kaže...

ja sam to baš jučer iskusio. na jednom kompu na kojem je reza 1024x768 u ie-u 7 aktivne teme su vidljive samo na početnoj stranici foruma i ne vide se ni u jednoj temj. to je samo u ie-u7, a u firefoxu se vidi uvijek

 Ajde probaj u IE8, možda bude bolje.
 i IE8 se vidi uvijek. i na početnoj i u temama
 Onda je znači rješenje jednostavno - neka svi koji koriste IE7 pređu na IE8 - imaju ga i na Bug / Mreža DVD-ima.
16 godina
neaktivan
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

to se i meni znalo događat u ie 7 al sad koristim mozzilu i sad se uvijek vidi

MBO GIGABYTE GA-946GM-S2 CPU INTEL PENTIUM DUAL CORE E2180 @ 2,00Ghz GPU SAPPHIRE RADEON HD 4670 512MB GDDR4 RAM 2*512MB, 1 GB
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

ja imam 17"...i google chrome....

sve mi uredno radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u
Miro kaže...
jurluk kaže...
Miro kaže...
jurluk kaže...

ja sam to baš jučer iskusio. na jednom kompu na kojem je reza 1024x768 u ie-u 7 aktivne teme su vidljive samo na početnoj stranici foruma i ne vide se ni u jednoj temj. to je samo u ie-u7, a u firefoxu se vidi uvijek

 Ajde probaj u IE8, možda bude bolje.
 i IE8 se vidi uvijek. i na početnoj i u temama
 Onda je znači rješenje jednostavno - neka svi koji koriste IE7 pređu na IE8 - imaju ga i na Bug / Mreža DVD-ima.
 Meni se to događalo u osmici.. al ok sad sam prešao na mozzilu i ok je
Osnovan - 1878. Igralište - Old Trafford, Kapacitet - 76.212 Predsjednik - Joel i Avram Glazer Trener - Alex Ferguson______________________ Tko pita, ispadne budala 5 minuta! Ko ne pita ostane budala zauvijek. http://www.travian.com.hr/?uc=hrx_37430 - Klik i donesite mi uspjeh
16 godina
neaktivan
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

Meni je isti slučaj na laptopu (15,4") s IE8 na rezoluciji 1024x768.

FF na laptopu nisam isprobao, ali bi mogao čisto da vidim ima li razlike.

 

Na stolnom računalu (19") FF normalno prikaže teme sa strane na

rezoluciji 1280x1024. E, na stolnom pak nisam isprobao IE8.

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug na BOL-u? Ili vjerojatnije mom IE-u

Meni je to uvijek bilo na ie7, ali kad sam prešo na ie8 to je došlo pokraj. Znači treba ie8 da bi se to pokazalo,a na ostalim browserima ff i opera je tu uvijek bilo stupca sa strane, inače koristim 17" monitor na rezi 1152x864.

AMD Athlon x2 6000+(3100mhz) Asus M2N68 nForce 630a/GeForce 7025 XV GeForce 9600GT 1gb sonic(700/2000) 2x2gb DDR2(800mhz) Kingmax WD blue 500gb DVD+RW/-RW/RAM LG GH22LP20 Samsung DVD-ROM
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice