Bug Online - Mali oglasnik

poruka: 3
|
čitano: 3.061
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
BUG On-line mali oglasnik

Pokrečem ovu temu da vidimo dali se korisnici bug-online-a koriste i informiraju s ponudom i potražnjom na bugovom malom oglasniku. S obzirom da dosta ljudi nešto novo sklapa i traži savjete za razne komponente, vidljivo je da se sve vrti kada je riječ o novim komponentama, oko par poznatih dučana (centara), a osobno surfajući malim oglasnikom uvidio sam da se i tamo može naći novo ili polovno ali još uvijek zadovoljavajuće i što je najbitnije, cjenovno povoljnije nego u raznim trgovinama. Dakle, molim za Vaše mišljenje općenito, a možda ima tko i kakvo dobro/loše iskustvo kupovinom sa istog !!!

MBO Asus P5Q-Pro (P45) I Proc. Intel C2D E8600 (2x3,33GHz) I RAM OCZ PC8500 (1066MHz) 2x1GB SLI Ready I VGA Radeon HD3870 x2 1GB I HDD Samsung SpinPoint F1 750GB I DVD R/W 18x Samsung I PSU Chieftec 550W I Monitor ViewSonic 2226w 5ms I OS Triple Boot - WinXP & WinVista & Win7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BUG on-line mali oglasnik

Ja sam vec par puta stavljo komponente unutra i ljudi se javljaju.

Imam i sad nešto(windows) u oglasniku samo niko se ne javlja kad svi koriste pirateriju.

Uglavnom radi ok i ako nešto dobro nudiš za prihvatljivu cijenu javljaju se

LENOVO SL500 + Logitech G5
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug Online - Mali oglasnik

ja stavio oglas prije tri dana i još ništa.....Neodlučan

c2d e8500@3.16g, nvidia 8800gt, ram 8gb, hdd 640gb, ext. hdd 2x160gb, 1x320gb, samsung t220 22"....
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice