Dodavanje digitalija

poruka: 6
|
čitano: 2.069
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
Dodavanje digitalija

Pozdrav svima!

Zanima me kako dodati neku "digitaliju" u Digitalije? Primjetio sam da ponekad nedostaju određeni proizvodi, te da je samim time tablica, odnosno baza nepotpuna, a to najviše utječe na one koji se žele informirati o nekom proizvodu (nadam se da tome i služe Digitalije, ispričajte me i ispravite ako se varam).

Ja trenutno posjedujem određeni proizvod (Olympus FE-5000) i imam određene pozitivne dojmove o njemu, te bih stoga volio obavijestiti druge (ispravite me ako tome Digitalije ne služe) o tom proizvodu.

Ne znam kako se dodavaju proizvodi u Digitalije, pa me zanima nešto više, a nadam se da to dodaju moderatori ili ostala tijela redacije, te bi stoga bilo lijepo da možemo zatražiti ili poslati upita za određenim proizvodom, a samim time dodavati i ostale kategorije.

Ovo radim za bolji i informativniji BUG Online, kojeg svi veoma volimo...

Unaprijed hvala i nadam se da ste me razumijeli...

Budući Bill Gates... Ili barem Steve Jobs!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.6.2009 18:01 (Alex55).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
Dodavanje digitalija

Nitko ništa? Šteta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
moderator
Dodavanje digitalija

U desnom stupcu na digitalijama je dodan formularčić za prijedlog novih digitalija. Nije da unosiš direktno u bazu, no možeš našim unosačima dati prijedlog.

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2009 10:26 (Domagoj).

0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
RE: Dodavanje digitalija

To je novo dodano ili je već otprije postojalo, pa sam ja ispao idiot?

11 godina
moderator
RE: Dodavanje digitalija
Alex55 kaže...

To je novo dodano ili je već otprije postojalo, pa sam ja ispao idiot?

Piše u mojoj poruci "dodan", znači novo dodano, i to dobrim dijelom zahvaljujući tvom pitanju.

Domagoj
11 godina
neaktivan
Dodavanje digitalija

A zašto smo, zasada, ograničeni samo na televizore, fotoaparate i mobilne uređaje? Mogli biste dodati, recimo monitore i digitalne kamere, te, svakako, multimedijalne playere (mp4, mp3) i GPS uređaje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice