Prijedlog za video recenzije

poruka: 9
|
čitano: 2.291
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za video recenzije

Ovako imam prijedlog za video recenzije na BUG-u.

Mozda je to tehnički neizvedivo (ili je neizvedivo zbog drugih razloga),

ali mislim da bi vam se povecala popularnost ovog forum (sto vam je i cilj)

Uzmite za primjer game report. Znam da imate pisane recenzije, ali ljudi bi htjeli jos vise od toga Smijeh

Molim da promotrite moj prijedlog.

 

Hvala!

METALLICA!!!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Prijedlog za video recenzije

Vidiš i sam sam razmišljao o tom prijedlogu. A zašto ne! Pa staviti ako ništa drugo na BugTV svaki mjesec po koju recenziju - neku igru dostojnu video recenzije, ne sad svaki šrot ići snimati. Game Report ima dosta dobrih recenzija iako im se u zadnje vrijeme malo srozao humor, ipak zabljesnu s vremena na vrijeme. Evo nekih primjera (meni boljih):

 

 

Grand Theft Auto IV (pogledati oko 3:15)

 

Outrun

 

Call of Juarez

They took our jobs!
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za video recenzije
Stimulans kaže...

Vidiš i sam sam razmišljao o tom prijedlogu. A zašto ne! Pa staviti ako ništa drugo na BugTV svaki mjesec po koju recenziju - neku igru dostojnu video recenzije, ne sad svaki šrot ići snimati. Game Report ima dosta dobrih recenzija iako im se u zadnje vrijeme malo srozao humor, ipak zabljesnu s vremena na vrijeme. Evo nekih primjera (meni boljih):

 

 

Grand Theft Auto IV (pogledati oko 3:15)

 

Outrun

 

Call of Juarez

ma taj game report je cisti debilizam i beskorisno potrosen download. ako se vec radi nesta tog tipa, to treba biti profesionalno napravljeno.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za video recenzije

Ja sam dao samo primjer game report, normalno da ce nase recenzije biti bolje :)

No ne znam dali ljudi koji rade na BUG-u imati volje to raditi.

METALLICA!!!
14 godina
offline
RE: Prijedlog za video recenzije
r420r kaže...

ma taj game report je cisti debilizam i beskorisno potrosen download. ako se vec radi nesta tog tipa, to treba biti profesionalno napravljeno.

Debilizam? Potrošen download? Zašto bi moralo to biti skroz profesionalno i ozbiljno? Dečki jednostavno imaju smisla za humor i pristupaju recenzijama na jedan šaljivi način. Tebi se taj način ne sviđa i to je sasvim u redu ali ne moraš to nazivati debilizmom i samim time mene kao debilom - zar ne? Nisu niti meni sve recenzije dobre, no nekima sam se od srca nasmijao a to i jest cilj koji su si dečki iz ekipe zacrtali - recenzirati igru i pritom nasmijati publiku. Uostalom fore koje su ubačene između scena komentara gameplaya predstavljaju prostor namijenjen za njihove šale, dok (po meni) Lauš prilično objektivno (i ozbiljno) komentira same igre.

I da, kako autor teme i ja velimo - to je bio samo primjer izrade video recenzija, tak da ne vidim razlog zašto dizati veliku frku oko toga. Kao da smo došli do točke kada se odlučuje da li će Bugovci raditi recenzije po uzoru na Game Report ili ne - take it easy amigo! Cool

They took our jobs!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prijedlog za video recenzije

Tocno tak. Game Report je samo primjer kak bi (odprilike) trebalo izgledati.

Sad vi odlucite DA ili NE.Smijeh

 

METALLICA!!!
16 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za video recenzije

Gamereport u 5 minuta filmića ima minutu ozbiljnih i korisnih podataka i 4 minute zaj*bancije. Više se isplati pročitati recenziju na papiru, ja ionako ne shvaćam što je tako posebno u video recenzijama...

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prijedlog za video recenzije

Ako baš želite vidjeti video recenzije igara na linku dolje imate primjer kako se to dobro radi. Inače pratim Yahtzee-jeve recenzije  jer su, po komentarima, najbliže opisu igre, duhovite su  i što je još bitnije - neki game developeri obraćaju pažnju na to što on kaže. Možda koristi malo grublji rječnik, no može se istrpiti.

 

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation

 

Po meni, najbolja recenzija je za Halo Wars. lol

I don't belong
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Prijedlog za video recenzije

Nije ti prijedlog loš, premda nisam siguran da li bi se bugovci odlučili za tako nešto, rekao bih da to ne bum prošlo.

 

------------------------------

 

uljez:

 

"Tocno tak. Game Report je samo primjer kak bi (odprilike) trebalo izgledati.

Sad vi odlucite DA ili NE.Smijeh"

 

- ne možemo mi odlučivati sa DA ili NE, mi smo tu sa prijedlogom i ma koliko on bio dobar, na bugovcima ostaje zadnja...

They took our jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice