Reklama me gnjavi:

poruka: 5
|
čitano: 1.685
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Ok

 Jel se jos kome događa ovo

 Ta reklama me vec nekoliko dana ubija u pojam, kojj god stranicu sa otvorim na forumu to iskoci, nepodnosljivo - Bug - jel postajete ko 24 sata ili sta, briga me za dm karticu!!!

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Reklama me gnjavi:
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Ok

Ovo mi ne izgleda kao reklama s BOL-a (bar je ja nisam vidio, a surfam na mobitelu bez AdBlocka). Vjerojatno imaš instaliranu neku adware aplikaciju na mobitelu koja baca reklame. Skini aplikaciju TrustGo Ad detector i pogledaj koje ti sve aplikacije bacaju reklame.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2016 9:11 (Marko :D).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Ok
Marko :D kaže...

Ovo mi ne izgleda kao reklama s BOL-a (bar je ja nisam vidio, a surfam na mobitelu bez AdBlocka). Vjerojatno imaš instaliranu neku adware aplikaciju na mobitelu koja baca reklame. Skini aplikaciju TrustGo Ad detector i pogledaj koje ti sve aplikacije bacaju reklame.

 ja na mobitelu imam stvarno minimum aplikacija - hvala ti budem pogledao

Battlelog: Glavas_ZG
14 godina
moderator
offline
Reklama me gnjavi:

Provjeravamo problematiku, nadam se da će uskoro biti riješeno. Taj oglas bi se trebao prikazivati samo na dnu m.bug.hr-a, a ne i na desktop verziji stranice. Na mobilnoj stranici ne smeta...

Vinko Krištić | BUG Marketing
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice