Stare teme? 5+ godina

poruka: 18
|
čitano: 11.586
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Stare teme? 5+ godina

Pozdrav!

 

Dugogodišnji sam bio aktivni korisnik bug foruma. Sada sam se opet ulogovao zbog neke nostalgije u nadi da ću pronaći svoje stare teme i komentare, međutim, na "moje teme" prikazuje mi se samo jedna koja je još uvijek aktivna. Ali sve ostale su nestale, i ne znam kako i gdje da ih pronađem. Pretpostavljam da postoje još uvijek jer pratim neke teme koje sigurno nisu više "na ruku", ali link do njih vodi još uvijek. Ima li neki način da dobijem pristup tim temama?

 

Hvala unaprijed i lijep pozdrav :)

 

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Stare teme? 5+ godina

Vjerovatno su arhivirane i nisu vise indeksirane, ali postoje.

 

To ti forumas Friday moze sigurno iskopati.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stare teme? 5+ godina
Čitatelj kaže...

Vjerovatno su arhivirane i nisu vise indeksirane, ali postoje.

 

To ti forumas Friday moze sigurno iskopati.

 Živio, hvala!

EUW: Dorans Dildo
11 godina
offline
Stare teme? 5+ godina

Opcija pretrage je katastrofa na ovom forumu općenito. Ne znam što je problem dodati posebnu stranicu za pretragu i napraviti da možemo pretraživati teme/postove po autoru i dodati još neke opcije filtriranja kao što je datum zadnjeg posta i datum stvaranja teme.

 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stare teme? 5+ godina
ruzcheHR kaže...

Opcija pretrage je katastrofa na ovom forumu općenito. Ne znam što je problem dodati posebnu stranicu za pretragu i napraviti da možemo pretraživati teme/postove po autoru i dodati još neke opcije filtriranja kao što je datum zadnjeg posta i datum stvaranja teme.

 Sudeći po izgledu foruma, izgleda kao da nisu ništa promijenili preko 6 godina

EUW: Dorans Dildo
7 godina
protjeran
offline
Stare teme? 5+ godina

Mjenjali su portal i tad je migrirana i baza, moguce da je tad indeksiranje tema i poruka malo posandrcalo.

 

Pogledaj malo ove teme:

https://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/bug-forum-statistika-napokon/257272.aspx

 

 

I ovo, moglo bi ti pomoci:

https://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/bug-forum-statistika-napokon/257272.aspx?page=2&jumpto=5712197&sort=asc&view=flat

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Stare teme? 5+ godina

Izgled je jedino što mi odgovara, ako isključimo bugovitu i neupotrebljvu mobilnu verziju iz priče. Al dosta opcija fali a neke su potpuno beskorisne.

Na primjer praćenje autora, nema nikakav feed u kojem bi se prikazivali postovi autora koje pratiš. Pa bi se tu još moglo i neki toggle dodati, recimo samo za prikaze tema koje su otvorili autori koje pratiš. Umjesto toga ti se prikazuje potpuno beskorisna lista.

12 godina
neaktivan
offline
Stare teme? 5+ godina

Donekle funkcionira kad tražiš pod "traži sadržaj poruka" i "cijeli forum" a u tražilicu ukucaš svoj nick...

Problem nastaje ako ne znaš koliko je tema stara a bio si aktivan na forumu jer onda sigurno imaš na stotine stranica za pretražiti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stare teme? 5+ godina
BannedOnThisForum kaže...
Čitatelj kaže...

Vjerovatno su arhivirane i nisu vise indeksirane, ali postoje.

 

To ti forumas Friday moze sigurno iskopati.

 Živio, hvala!

 

Trebaju ti samo teme koje si ti pokrenuo, ili?

 

Imam 9995 tvojih postova pocevsi sa 08.07.2009 zavrsno sa 15.03.2018.

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2019 21:46 (Friday).
7 godina
protjeran
offline
Stare teme? 5+ godina

Kad te pitaju u slobno vrijeme "sta li radis", kazes im samo "ma skidam internet i radim backup".

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stare teme? 5+ godina
Čitatelj kaže...

Kad te pitaju u slobno vrijeme "sta li radis", kazes im samo "ma skidam internet i radim backup".

 

Backup glavu cuva...

 

Evo ti npr tvoj najpopularniji post. Vidis da dobro dodje backup

Freak Show Inc.
7 godina
protjeran
offline
Stare teme? 5+ godina

Reci cu ti tajnu - ja ti se na te prsteke ni ne obazirem.

Koristim ih samo u jednoj temi - Smijesne slike - da znam sto sam pogledao a sta ne. Bar znam gdje sam stao zadnji put odmah cim otvorim temu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Stare teme? 5+ godina

Meni je zanimljivo pogledati te prsteke za dolje da vidim tko su dezurni mrgudi foruma

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stare teme? 5+ godina
Friday kaže...

 

Trebaju ti samo teme koje si ti pokrenuo, ili?

 

Imam 9995 tvojih postova pocevsi sa 08.07.2009 zavrsno sa 15.03.2018.

 Samo teme, i najpopularniji post, ali ako ti je to mučno nemoj da se peglaš molim te, mislio sam da ima neki jednostavniji način nego da ručno tražiš. Probao sam onaj .exe što si postavio na stariju temu ali ne radi..

EUW: Dorans Dildo
15 godina
offline
Stare teme? 5+ godina

Već dugo stoji opcija memorisanja poruka zadnjih 6 mjeseci i to se može pogledati iz profila, a za teme je  neko čudno pravilo, ako uđem u profil i otvorim "pogledaj teme" onda izbaci manji popis i to ako je  tema donekle aktivna bit će na popisu u profilu bez obzira kada je otvorena, no ako nije aktivna zadnja tema na popisu mi je prije 2 godine. 

 

Kako god jedini način na forumu da provjeriš sve svoje teme i poruke je da izvršiš pretragu svog nicka "traži sadržaj poruka" "cijeli forum" i izbacit će ti sve tvoje postove od kada si aktivan na forumu, a ujedno ćeš viditi i teme u kojima si pisao. No to izbaci stvarno puno sadržaja ako si bio aktivan, u mom slučaju 336 stranica (jbt ali sa srao po forumu ... a i nisam baš nešto aktivan).  

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stare teme? 5+ godina
BannedOnThisForum kaže...
Friday kaže...

 

Trebaju ti samo teme koje si ti pokrenuo, ili?

 

Imam 9995 tvojih postova pocevsi sa 08.07.2009 zavrsno sa 15.03.2018.

 Samo teme, i najpopularniji post, ali ako ti je to mučno nemoj da se peglaš molim te, mislio sam da ima neki jednostavniji način nego da ručno tražiš. Probao sam onaj .exe što si postavio na stariju temu ali ne radi..

 

Posaljem ti excel file navecer sa svime. Ne brini, to je cas posla

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stare teme? 5+ godina
Friday kaže...

 

Posaljem ti excel file navecer sa svime. Ne brini, to je cas posla

 Hvala!!

EUW: Dorans Dildo
16 godina
odjavljen
offline
Re: Stare teme? 5+ godina
BannedOnThisForum kaže...
Friday kaže...

 

Posaljem ti excel file navecer sa svime. Ne brini, to je cas posla

 Hvala!!

 

Poslan link na PP

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice