IPod touch i iTunes problem!

poruka: 17
|
čitano: 6.556
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
IPod touch i iTunes problem!!!!

pozz!!

imam jedan problemčić pa ako mi može netko pomoć.

naime, imam iPod touch 2g već neko vrijeme i sve je šljakalo bez problema.

Neki dan sam išao reinstalirati windowse, tako da sam morao i na novo skinuti novi iTunes. Skinem ja njega i instaliram i tu nastaje problem. iTunes mi neće prepoznati iPod!!!!

iPod sam cijeli resetirao ali đabe.... probao sam i instalirati stariju verziju iTunesa ali ni to mi ne pomaže.

Spojim ja preko usb-a iPod, on ga prepoznaje kao iPod i puni ali ga neće iTunes. Kad otvorim iTunes dođe mi ova obavijest:

iTunes could not connect to this iPhone because an unknown error occurred

 

Ako mi itko može pomoć, plaćam pivu!! ;))

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPod touch i iTunes problem!

dakle copio sam si ipod pa ako mi netko može objasniti spajanje na taj itunes....nije mi baš posve jasan sistem rada toga....

 

hvala unaprijed

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPod touch i iTunes problem!

Napravi restore!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPod touch i iTunes problem!

što tocno znaci da napravim restore??

 

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPod touch i iTunes problem!

iPod se ne vidi u iTunesima? Nema onog početnog ekrana gdje ti piše koliko je zauzeto mjesta na iPodu?

iPod normalno radi?

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 23:33 (vjeko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPod touch i iTunes problem!

dns sam dobio ipod

 

 

i sad skinem itunes i ko da itunes uopce nemože detektirati ipod

????????

 

nemam baš iskustva sa ovim

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPod touch i iTunes problem!

Pa jel upaljen ili ugašen, možeš ga koristiti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPod touch i iTunes problem!

pa upaljen mi je ipod spojen mi je na taj dock i blenda mi narančasta lampica

 

 

???????

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPod touch i iTunes problem!

Spoji ga direktno kabelom bez docka! AKo neće onda ga resetiraj (pritisni ON/OFF tipku i Home zajedno dok se ne pojavi jabuka). ONOFF je ona tipka na vrhu, a Home je ona ispod ekrana.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPod touch i iTunes problem!

uopce mi na itunesu ne nađe moj ipod

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPod touch i iTunes problem!

al ja ti ima shuffle nema ti ekrana

 

???????

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPod touch i iTunes problem!

LOL! Ja sve mislim da si ti ovaj koji je otvorio temu. Mislim da kad se prskaju mušice treba napustiti prostoriju!

Nemam ti pojma onda nisam nikad radio sa Suffleom. Pogledaj na mackorisnik.com, pretraži tamo njihov forum.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: IPod touch i iTunes problem!!!!
lordstox kaže...

pozz!!

imam jedan problemčić pa ako mi može netko pomoć.

naime, imam iPod touch 2g već neko vrijeme i sve je šljakalo bez problema.

Neki dan sam išao reinstalirati windowse, tako da sam morao i na novo skinuti novi iTunes. Skinem ja njega i instaliram i tu nastaje problem. iTunes mi neće prepoznati iPod!!!!

iPod sam cijeli resetirao ali đabe.... probao sam i instalirati stariju verziju iTunesa ali ni to mi ne pomaže.

Spojim ja preko usb-a iPod, on ga prepoznaje kao iPod i puni ali ga neće iTunes. Kad otvorim iTunes dođe mi ova obavijest:

iTunes could not connect to this iPhone because an unknown error occurred

 

Ako mi itko može pomoć, plaćam pivu!! ;))

SETTINGS / GENERAL / RESET / RESET ALL SETTINGS

14 godina
offline
IPod touch i iTunes problem!

e fkt ovaj itunes....aaaaaa......

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPod touch i iTunes problem!

Univerzalni odgovor: promjeni port

Ako to ne radi, onda:

Shuffle user - drži dock spojen na komp, i nekoliko puta priključi i isključi iPod, trebao bi prošljakat nakon nekog vremena (meni je tako proradio shuffle). Ako to ne radi, pazi dali ti je on/off switch postavljen kako treba (ne znam sad šta je "kako treba", pa ako ne radi jedno, probaj drugo)

iPod 2G user - promjeni port, gotovo sam siguran da će ti riješit problem

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: IPod touch i iTunes problem!

ma promijenio sam port, resetirao sve moguće i nemoguće postavke, skinuo iTunes verzije sve koje su dostupne, starije i novije, podesio postavke na kompu preko iTunes help kako me navodio....

aaaaa, i još se zaje**** s tim!!

 

ali taj problem se pojavi samo kod mene, jer na drugom pc-u ili laptopu mi bez problema radi!! skinem iTunes, ušaltam iPod i rokaj, bez beda....

je** ja njih i tu je**** jabuku!!! Smijeh

14 godina
offline
IPod touch i iTunes problem!

ma sve je rijeseno problem je bio s je u isto vrijeme bio instaliran i itunes i songbirdom.zato ga ni jedan ni drugi nisu mogli skuziti

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice