[Procjena] Procjena Mpow Magneto bluetooth slušali

poruka: 1
|
čitano: 694
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Kad dobijete vise nego sto očekujete

 

Prvo što primjetiš kod ovih slušalica je njihova težina, kvalitetna građa i lijep  izgled.

U nevjerovatnom pakovanju dolazi:

  • 3 para gumenih/silikonskih umetaka za uši u različitih veličina,
  • 6 pari gumenih stabilizatora različitih veličina za kućnu i sportsku upotrebu,
  • USB kabl za punjenje,
  • Uputstvo za upotrebu na engleskom.

U uputstvu će te sve lahko saznati, tj. kako upariti slušalice sa drugim uređajem putem Bluetootha sto možete odmah uraditi jer slušalice dođu već napunjene.

Slušalice kao što sam već rekao izgledaju veoma lijepo, moje su sivo/crne sto znaci da su većinom crne osim sivih metalnih (magnetnih) pločica sa vanjskih strana, postoje još crne/crne i zlatno/crne. Boje mi se veoma sviđaju, na bubicama ili umetcima za uši ima malo i crvene što je veoma uočljivo pošto je sve ostalo crno. Slušalice su dobile naziv Magneto (da, kao lik iz X-Men) jer imaju magnet u slušalici pomoć kojeg ih možete sklopiti sa drugom slušalicom  i objesiti oko vrata da visi kao ogrlica kada vam više nisu potrebne. Ovom funkcijom nazvanom Honeywell prekidač/senzor,  sklapanjem/razdvajanjem  magneta možete  pustiti/zaustaviti muziku ili se javiti/prekinuti poziv, sto je korisno u dosta situacija. Na metalnim pločicama je ugraviran uzorak koji svjetlost presavija slično cd. Na desnoj slušalici je na vrhu otvor za punjenje a malo ispod slušalice je bar sa kontrolama. Pogledom na kontrolni bar sa jedne strane uočit će te tri dugmeta sa oznakama  + (za pojačane zvuka ili da vratiš prošlu pjesmu ),  - (za smanjivanje zvuka ili da prebaciš na sledeću pjesmu)  i o (da pustiš/pauziraš pjesmu ili javiš se/prekineš poziv ili upališ/ugasiš slušalice). Ono sto možda nećete uočiti je LED indikator iznad dugmeta + koji svijetli u narančastoj i bijeloj boji. Sa druge strane je poprilično dobar mikrofon i znak brenda MPOW. Kabl koje povezuje slušalice je vrlo jako i pljosnato.

Na njima je  instaliran apt-X koder za čišći  i bolji zvuk, dok CVC 6.0 tehnologija služi za poništavane buke pa tako možete uživati u muzici ili pozivu čak i u velikoj gužvi, bili na otvorenom ili u zatvorenom prostoru. Specifikacije su sledeće:

Bluetooth verzija : V4.1 klasa 2
Bluetooth korisnički profili : Za slušalice / Za rad sa slobodnim rukama /A2DP / AVRCP
Bluetooth, domet: < 10m
Vrijeme trajanja poziva: >  8 sati
Vrijeme slušanja muzike: >  8 sati
Vrijeme u pripravnosti : 300 sati
Vrijeme punjena: < od 2 sata

Težina: 27 gram

 

Garancija:

Svaki MPOW produkt posjeduje garanciju od 45 dana za povratak novca i 18 mjeseci garanciju za popravak vašeg uređaja.

 

Vidimo se kasnije........................................ 4 godine kasnije...........................................samo se zezam

Sedmicu dana kasnije:

Posle sedmicu korištenja i testiranja mislim da njihov izgled je samo početak, misli stvarno ove slušalice su savršene, zvuk je jak, jasan i za ljubitelje basa imam dobru vijest jer bas je tu i grmi. Stvarno sam se iznenadio, većina proizvođača obećava i navede stvari koje uopšte nisu tu ili ni blizu nisu obećanju, dok ovdje je sve i više nego što treba. Na primjer nije bilo spomena da postoji glas (ženki) koji na engleskom vas obavijesti kad su slušalice upaljene/ugašene , kad traže uređaj da se povežu, kad su povezane ili kad je veza prekinuta, kad je slaba baterija (i to 8 sati i 30 minuta neprestane muzike nije me obavijestilo al kad je počelo, bilo je jedno 20 minuta dosadno). Onda nije bilo spomena da možete upariti dva uređaja na slušalice a i to je tu. Sušilice pamte uređaje koji su bili povezani sa njima, tako da ih samo upalite i povezat će se sa zadnjim uparenim uređajem ako je na njemu upaljen Bluetooth. Slušalice su udobne, posle par eksperimentiranja i mijenjana umetaka za uši i stabilizatora bile su kao skrojene za moje uši. Čak i pri treningu su bila na mjestu, kabl mi je par puta zakačeno i tako su mi slušalice ispale al to je najvjerovatnije do moje nesmotrenosti.  Povezivao sam ih sa par mobitela, tableta, laptopa i desktopa preko Bluetooth-a i  bilo je bez problema čak i priključivanju dva uređaja. Moja preporuka svima, trenutno ih koristim i mislim da ču ih koristiti još dugo vremena.

Izvolite linkovi do tih slušalica ako vas zanima više o njime i ako mislim da sam bas sve naveo

http://www.xmpow.com/bluetooth-sport-headphone/mpow-magneto-wearable-bluetooth-4-1-wireless-sports-headphones-mbh26.html 

a ako nekoga zanima nešto više o firmi i brendu MPOW koji je proizveo ove sjajne slušalice pa i druge slične i zanimljive proizvode  onda pogledajte ovdje

http://www.xmpow.com/

 

Ovaj primjerak Mpow Magneto slušalica sam dobio besplatno od MPOW da testiram i  dam moje iskreno mišljenje o njima.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 11:51 (zukaakazux).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice