40 godina slijetanja na Mjesec (II dio)

poruka: 16
|
čitano: 6.545
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: 40 godina slijetanja na Mjesec
15 godina
neaktivan
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

dakle htjeo sam dodati jedan post na več legendarnu temu ali sam shvatio da je ista zaključana.

pošto smatram da su informicije od velike važnosti za tu temu odlučio sam otvoriti novu temu gdje bih ih objavio.

 

 

dakle..

nedavno je na televiziji (HRT) bio dokumentarac u kojem mnogi američki vladini dužnosnici priznaju da su slike i video materijal slijetanja na mjesec zapravo sniman u studiu pod paskom Stanleya Kubricka, iako oni kažu da se slijetanje na mjesec dogodilo ali da je sav materijal snimljen ondje neupotrebljiv zbog loših vremenskih uvjeta koji vladaju tamo.

pošto se na forumu mnogo rasprava vodilo upravo zbog tog video materijala volio bih čuti objašnjenje nekih največih zagovornika na nove informacije.

 

očito je američka vlada desetlječima tajila istinu o snimkama, mene samo zanima šta je još tu laž?

 

dotični dokumentarac je i na you-tubeu, stavit ću link na kojem počinje zanimljivi dio

 

poveznica na dotičnu temu LINK

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
14 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec

Ja mislim da čovjek na mjesecu nikad nije bio.

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
16 godina
protjeran
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

Dokumentarac je lažan, mockumentary. Jedino mi nije jasno zbog čega je toj travestiji prisustvovao Rumsfeld, Kissinger, Haig, Buzz i Kubrickova žena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 20:27 (the_tux).
14 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
DamageHigh kaže...

Ja mislim da čovjek na mjesecu nikad nije bio.

Nemaš šta mislit... Po tom dokumentarcu nikad nije niti bio... Namigiva

BOG I HRVATI /// http://www.tinyurl.com/eRepubik
14 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec

Ma nisam ni pogledao dokumentarac..Sramim se

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec

ma kaj nije bio hebote cak su si i ventilatore neke odnjeli tam da im nebu vruce sad znate bar zakaj je zastava viorila

14 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec

 

DamageHigh kaže...

Ma nisam ni pogledao dokumentarac..

 

 

Sad sam nešto kratko gledao onu poveznicu na YouTube-u što je autor stavio. Imam neki drugi dokumentarac i to na mobu, već duže vrijeme... 

 

Javi ako ćeš da ti ga pošaljem..

 

 

R4zOR229 kaže...

ma kaj nije bio hebote cak su si i ventilatore neke odnjeli tam da im nebu vruce sad znate bar zakaj je zastava viorila

 

Kako onda objašnjavaš dvije sjene koje idu u suprotne strane? A da tek ne nabrajam dalje..

BOG I HRVATI /// http://www.tinyurl.com/eRepubik
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 22:02 (ivan123).
14 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec

Bio je sarkastičan. Na mjesecu zastava ne viori jer nema vjetra pa je pričao o ventilatorima..=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
protjeran
offline
40 godina slijetanja na Mjesec

ako je i bio nema šanse da su to mogli snimit s opremom koju su ponijeli jer bi ju tempertura uništila......pa da su i imali jbne ventilatore na mjesecu mogu ga ukljućit na 1cm od zastave i ona se opet neće pomaknut.......i na koj naćin im ostaje onakav otisak na površini osim ak im je gravitacija ko zemljina......znaći ćak i ako je ćovijek bio na mjesecu oni nemaju te snimke....a toliko je propusta ućinjeno da pokušaju zavarat narod da je to ćisti idiotizam...prihaćam kritike al ja nevjerujem da su "svemoćni" ameri bili na mjesecu....možda letjelica je al ne i ljudi

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec

Ma jooj..natječu se s Rusima i nemogu napraviti niti space shuttle koji nebude eksplodirao čim poleti..i op..odmah su na mjesecu...

Ma daaaj..lažu ko psi..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
the_tux kaže...

Dokumentarac je lažan, mockumentary. Jedino mi nije jasno zbog čega je toj travestiji prisustvovao Rumsfeld, Kissinger, Haig, Buzz i Kubrickova žena.

to i mene zanima. opet ne vjerujem da bi si Đelo dopustio staviti kako kažeš mockumentary na nacionalnu televiziju.

tko želi objaviti svoje gej opredjeljenje nek slobodno stisne thumbs down xD
14 godina
offline
40 godina slijetanja na Mjesec (II dio)

 

 

 

pogledajteNamigiva

14 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec (II dio)

Ma to su sve amerikanci namjestili... Belji se

BOG I HRVATI /// http://www.tinyurl.com/eRepubik
16 godina
protjeran
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec (II dio)
Ovi videi zapravo potvrđuju da su bili na mjesecu,iako ja i dalje ne vjerujen..
Play Hrad Play Cool
15 godina
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
the_tux kaže...

Dokumentarac je lažan, mockumentary. Jedino mi nije jasno zbog čega je toj travestiji prisustvovao Rumsfeld, Kissinger, Haig, Buzz i Kubrickova žena.

 

Obrati paznju da su svi citati Rumsfelda i kompanije toliko neodredjeni da se mogu primjeniti na bilo sto. Mislim da oni nisu uopce odgovarali na ta pitanja.

Who the fuck is General Failure? And why is he reading my harddisk?
16 godina
protjeran
offline
RE: 40 godina slijetanja na Mjesec
alien kaže...
to i mene zanima. opet ne vjerujem da bi si Đelo dopustio staviti kako kažeš mockumentary na nacionalnu televiziju.
syncmaster245b kaže...
Obrati paznju da su svi citati Rumsfelda i kompanije toliko neodredjeni da se mogu primjeniti na bilo sto. Mislim da oni nisu uopce odgovarali na ta pitanja.
Vidiš na kraju dokumentarca kako se smiju tekstu koji trebaju izgovoriti pred kamerom. Ali kako je moguće da se onako ozbiljna ekipa (Kissinger, Rumsfeld) ide sprdati sama sa sobom. Još im samo fali Ali G.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 0:58 (the_tux).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: 40 godina slijetanja na Mjesec
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice