5 godina mentaliste

poruka: 16
|
čitano: 4.819
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
5 godina mentaliste

U cast ovom gospodinu želim pokrenuti temu u kojoj ćemo stavljati legendarne provale naseg forumasa bez kojeg ovaj forum nebi bio isti.

Pa evo ja cu krenuti

Upucavanje forumasici Anshiki05

prvo 2 slike koje su ne vezane za tu pricu, znaci bilo mu je toliko dosadno da je stalkao osobe s foruma(1. i 2. slika) 

ali to nije nista sta sad slijedi(umirao sam tih 40 stranica koje su oni ispisali samo u jednom danu)


3.slika, pojavlju se anshika a mentalist pokusava s svojim zavodnickim sposobnostima osvojiti anshiku, medjutim anshika je ostala hladna i doslovno ga ubila s svojim citatom, svatko normalan bi odustao medjutim Mentalist se ne predaje(to cemo kasnije vidjet)


4.slika Kolega Tomislav želi reći da s anshikom nema zajeb*cije medjutim mentalist to shvaca potpuno drukcije i odgovara u svom stilu, po TU se moze vidjet da nije ni ovoga puta razocarao forumase

5.slika na ovoj se slici ne vidi, medjutim pokusao je anshiku ocarati na nacin da uzme njenu sliku i stavi je na svoj avatar(inace je uvijek imala sebe na slici) sto je anshiku zasmetalo i pokusala se pozvati na autorska prava kako bi dala od*eb mentalistu, no mentalist ko mentalist uvijek ima pravi odgovor na sve i ovoga puta na ocigledno zadovoljstvo svih forumasa uspijeva u tome

 

6. i 6.a slika opet pokusava ocarati anshiku s avatarima, ne zna se koliko je bio uspjesan u tome jer mu anshika nije nista odgovorila

7. i 7.a slika kako se anshika vidjela samo na pola(kao sto mozete vidjeti i na slici 6.a) odlucio je iskoristiti svoje umijece u paintu i pokusati napraviti cijelu slike anshike, iz slike 7.a se vidi da je uspio {#}

 

8. i 8.a slika nismo ni sumnjali da cemo ostati razocarani novom kreacijom mentalista, novim radom pokusao nam je ukazati kako anshika ima sexy tijelo i izrekao priznanje zivota, ko prizna pola mu se prasta(slika 8.)

9. slika tu dolazi do zestokih sukoba izmedju mentalista i njegovog protivnika(koji je vrlo vjerovatno zavrsio na njegovoj deathlisti) jer mu se forumas paolo2612 krivo obratio anshiki sto je ocigledno jako uvrijedilo mentalista koji je stao u obranu svoje "cure" ali anshika ne izdrzava vise to, i javno ga "vrijedja" sto baca mentalista na koljena(nije objavio post skoro cijeli dan)

10. slika kad smo svi mislili da je sapunica gotova, on se vratio uz legendarnu izjavu koju mozete procitati na slici

i to bi bilo to, jadni mentalist je dobio ignore od anshike, te se kasnije nije nista bitno dogodilo osim pustog spamanja  


eto ja sam poceo, a sad vi dalje stavljajte slike njegovih izjava, može biti jedna ili vise njih, nebitno
nemojte stavljati samo njegove teme, one su vec na okupu, mozete ih pronaci ovdje 

Legendarne teme Bug-a koje svatko treba procitat

 

ako netko zeli procitat cijelu sapunicu koja ima vise od 30 stranica, neka slijedi ovaj link

 

1. 1.
2. 2.
3. 3.
4. 4.
5. 5.
6. 6.
6.a 6.a
7. 7.
7.a 7.a
8. 8.
8.a 8.a
Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2014 21:08 (win4crazzy).
10 godina
neaktivan
offline
5 godina mentaliste

Dobro smo se dogovorili,od 10 slika,samo su nam 2 istog sadržaja :D mislim da se na slikama sve vidi :D

kiša pada,nebo se dere,romeo juliji pod prozorom sere kiša pada,nebo se dere,romeo juliji pod prozorom sere
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2014 21:48 (kivic15).
13 godina
offline
5 godina mentaliste

mentalist o gramatici

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
neaktivan
offline
5 godina mentaliste

tribamo napravit fan page na vejzbuku xD


DONE! :D

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2014 15:59 (kivic15).
13 godina
neaktivan
offline
5 godina mentaliste

koji bog u pm umro sam na ove slike.onjegine ja ti se klanjam

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
5 godina mentaliste

nakon što smo ga pobliže upoznali,i ja i win4crazzy smo promijenili mišljenje o njemu :D

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
13 godina
offline
Re: 5 godina mentaliste
cod4gamer kaže...

koji bog u pm umro sam na ove slike.onjegine ja ti se klanjam

zato sam njemu u cast napravio ovu temu, da imam novaca napravio bi mu kip i poslo doma neka ga stavi na trg u mjesto u kojem zivi

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2014 18:33 (win4crazzy).
10 godina
neaktivan
offline
5 godina mentaliste
Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
12 godina
offline
Re: 5 godina mentaliste

Ovo ti nije trebalo.

 

Tema je zakon, ali ovo, pretjerao si.

 

Ako se ikada ovaj forum raširi toliko i da svi znaju za njega po cijeloj bivšoj jugi - onda će ti trebat FB stranica, ovako će ti možda 200 ljudi "lajkat".

Ja sam Bošnjak i time se dičim, kome smeta lopatom ga spičim !
14 godina
offline
Re: 5 godina mentaliste

stavi nekakvu sliku po kojoj se prepozna odakle je lik popularan :D

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
10 godina
neaktivan
offline
Re: 5 godina mentaliste
ramzocro-HCR kaže...

Ovo ti nije trebalo.

 

Tema je zakon, ali ovo, pretjerao si.

 

Ako se ikada ovaj forum raširi toliko i da svi znaju za njega po cijeloj bivšoj jugi - onda će ti trebat FB stranica, ovako će ti možda 200 ljudi "lajkat".

pa nismo mu web stranicu napravili :P

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
13 godina
offline
5 godina mentaliste

sta reci ahahaha, kaze mentalist: "znaju se i narugat"

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
11 godina
neaktivan
offline
5 godina mentaliste

Ne znam šta da kažem...

 

Hvala.

 

Volio bih da imam više vremena i da mi svi ljudi koji su mi dali TD na onaj post u temi o filmovima oproste.

13 godina
offline
5 godina mentaliste

Dobro, na kraju što je bilo s tim forama Mentalista/Onjegina? Kakav je u stvarnosti? {#}

Optimizam je nedostatak iskustva.
14 godina
neaktivan
offline
5 godina mentaliste

Ja mislim da je on najuspješniji trol u povijesti interneta.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
13 godina
offline
Re: 5 godina mentaliste
nj0fra kaže...

Ja mislim da je on najuspješniji trol u povijesti interneta.

mislim da je ovo vrh cijelog interneta

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/smijesne-slike/19399.aspx?page=314&jumpto=2006550&sort=asc&view=flat

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice