Black Friday 2017 zaključana tema

poruka: 544
|
čitano: 136.997
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
bagonwagons kaže...

hvala!

na mindfactory.de u registraciji kao adresu računa (billing address) uopće ne mogu staviti Hrvatsku (a u uputama od mailboxde piše da billing address mora biti ista kao moja adresa doma), jel to problem ili mogu umjesto hrv staviti Njemacka/Slovenija? 

 uf to sad nisam siguran, ali ja mislim da ti adrese moraju biti iste...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
15 godina
offline
Black Friday 2017

xiaomi mi max 2 - 136 euro uz kupon: "CyberMondayGB44"

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_684710.html?utm_source=tt_de

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 17:19 (andreas11).
11 godina
offline
Re: Black Friday 2017
CroVandal kaže...

 Koja govna mislim da u DE toga nema ako se kupi i naplate moraju ti poslat iako su na gubitku al daleko je HR od pravne drzave

 nije baš tako, stvar je u "uvjetima prodaje" - link

naš zakon o zaštiti potrošača je usklađen s eu pravilima i također prodavač ima pravo odbiti prodaju zbog greške u cijeni, ako je tako naveo u uvjetima prodaje na koje pristaješ kod registracije

termin govno u međusobnom odnosu prodavač-kupac bi trebalo pripisati onome tko se želi okoristiti tuđom greškom

12 godina
offline
Re: Black Friday 2017
CyberDemonVZ kaže...
HrcHC kaže...

 Ovo se isplati bome, nigdje nisam nasel povoljniji DDR4, a ovaj se na amazon.fr/de vrti oko 200€

 

 Koliko je sa dostavom?

 Nije nešt puno. U slucaju da budes za, možemo uzet 2 komada pa podjelimo troškove dostave... pošto si vž lako s primopredajom

14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
picajzla0707 kaže...
CroVandal kaže...

 Koja govna mislim da u DE toga nema ako se kupi i naplate moraju ti poslat iako su na gubitku al daleko je HR od pravne drzave

 nije baš tako, stvar je u "uvjetima prodaje" - link

naš zakon o zaštiti potrošača je usklađen s eu pravilima i također prodavač ima pravo odbiti prodaju zbog greške u cijeni, ako je tako naveo u uvjetima prodaje na koje pristaješ kod registracije

termin govno u međusobnom odnosu prodavač-kupac bi trebalo pripisati onome tko se želi okoristiti tuđom greškom

 Ovisi kakva "greska" je u pitanju posto se jako cesto znalo desiti u HR kad sam nesto narucio sto je bilo na akciji je greska u cijeni ili eto bas u tom trenutku nestalo dok mi se i DE to jos nije desilo doduse kupio sam na Amazonu jaknu zeni i drugi dan bila na akciji. Oni mi poslali mail kao dobit cu 10e popusta iako sam van akcije narucio ali kao brinu za musterije neznam jel bio Amazon ili neka firma koja preko njih prodaje. Isto postoje likovi na ebayu stave aukciju 1e i taman prije nego dobijes brisu item.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2017
andreas11 kaže...

xiaomi mi max 2 - 136 euro uz kupon: "CyberMondayGB44"

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_684710.html?utm_source=tt_de

 Ide naš PDV na to?

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
15 godina
offline
Re: Black Friday 2017
sstrmi kaže...
andreas11 kaže...

xiaomi mi max 2 - 136 euro uz kupon: "CyberMondayGB44"

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_684710.html?utm_source=tt_de

 Ide naš PDV na to?

I pdv i carina posto vidim da salju iz Kine. 

11 godina
offline
Re: Black Friday 2017
CroVandal kaže...

 Ovisi kakva "greska" je u pitanju posto se jako cesto znalo desiti u HR kad sam nesto narucio sto je bilo na akciji je greska u cijeni ili eto bas u tom trenutku nestalo dok mi se i DE to jos nije desilo doduse kupio sam na Amazonu jaknu zeni i drugi dan bila na akciji. Oni mi poslali mail kao dobit cu 10e popusta iako sam van akcije narucio ali kao brinu za musterije neznam jel bio Amazon ili neka firma koja preko njih prodaje. Isto postoje likovi na ebayu stave aukciju 1e i taman prije nego dobijes brisu item.

pa valjda je jasno da je greška, ako neki proizvod stoji s cijenom koja je nebulozno niska

probaš - možda je akcija, no ako ti se jave i kažu da je greška, nema potrebe ljutiti se na njih i zvati ih govnima, nego treba shvatiti da se greška može dogoditi svakome

 

ovo drugo je uobičajena balkanska ciganija, radi se o (ne)kulturi trgovanja, nisu niti vani trgovci oduvijek bili dobrice, nego ih je na to prisilio zakon i konkurencija kroz niz godina, daleko duži niz godina nego kod nas

isto tako vani i kupci imaju drukčije navike i ne koriste svaku priliku za cigančenje, osim naravno marginalnih likova koji žive na socijalnoj pomoći i gledaju kako ugurati žohara u jogurt da bi dobili odštetu

 

osobno kupujem što više mogu izvana, primjerice iz alzashopa gdje sam osjetio da me cijene kao kupca, što brzim odgovorima i ljubaznošću, što dobrim suportom i nakon što mi prodaju proizvod

garanciju uvažavaju u kratkom roku, sami šalju dostavljača, čak mi vrate i poštarinu koju sam prvi put platio, a isto tako izašli su mi u susret i bez naknade omogućili vraćanje napajanja koje sam već otvorio i ugradio

dakle, nitko ne kaže da trebaš čekati da se naši trgovci poprave, imaš izbor, kupuj kod konkurencije kod koje imaš bolja iskustva ili se ravnaj po tuđim iskustvima

15 godina
offline
Black Friday 2017

Vi koji ste kupili sad autodijelove i odabrali dostavu, ne znam dal ste vidli email:

Poštovani kupci,

Zbog izrazito velikog interesa za akciju, moguće je kašnjenje u isporuci naručene robe, no sve narudžbe odradit ćemo u najkraćem mogućem roku. Naši djelatnici ulažu velike napore kako bismo čim prije isporučili sve Vaše pakete.
 
Unaprijed hvala na razumijevanju

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
Re: Black Friday 2017
AmonZero kaže...

Vi koji ste kupili sad autodijelove i odabrali dostavu, ne znam dal ste vidli email:

Poštovani kupci,

Zbog izrazito velikog interesa za akciju, moguće je kašnjenje u isporuci naručene robe, no sve narudžbe odradit ćemo u najkraćem mogućem roku. Naši djelatnici ulažu velike napore kako bismo čim prije isporučili sve Vaše pakete.
 
Unaprijed hvala na razumijevanju

 I ja sam to dobio maloprije a jučer sam obavio kupovinu. 

 

Nema veze, mislim da su ljudi navalili zbog akcije i da nikome nije hitno toliko. Neka stigne idući tjedan, opet dobro. S obzirom da sam uštedio 800kn, prateći i nabavu net, opravdano im je s moje strane. 

 

Navodno ekipa koja je odabrala za osobno preuzimanje je već kontaktirana da im je roba spremna za preuzimanje, valjda su oni prioritet. Ići će to lagano..

 

Hvala kolegi koji je prvi spomenuo ovu akciju na auto kreši, zaista se isplatilo. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 19:38 (matrix777).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2017

Ma ja zivim "vani" pa i kupujem sada vani pa zato i kazem da se neke stvari nemogu usporediti, naravno da se greska moze desiti i to je ok, ali u HR neki trgovci drze na web shopu nesto na niskim cijenama i kao imaju na lageru kad narucis naravno nemaju ali eto imamo nesto slicno po vecoj cijeni i na to mislim da su govna.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
matija656 kaže...
bagonwagons kaže...

hvala!

na mindfactory.de u registraciji kao adresu računa (billing address) uopće ne mogu staviti Hrvatsku (a u uputama od mailboxde piše da billing address mora biti ista kao moja adresa doma), jel to problem ili mogu umjesto hrv staviti Njemacka/Slovenija? 

 uf to sad nisam siguran, ali ja mislim da ti adrese moraju biti iste...

 Pa pise ti u uputama mailboxde da kao dostavnu adresu stavljas onu njihovu, a billing address je nebitno vise manje, pogotovo ako ces platiti paypalom?

A na samom mailboxde ti onda namjestis svoju adresu bas za dostavu...

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
11 godina
offline
Black Friday 2017

Pozdrav 

Imam pitanje za osobe koje su ovih dana naručivale robu iz Auto Kreše jesu li im stigli paketi?

Ja sam si naručio akumulator u petak i još uvijek nije stigao.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017

Bila je negdje obavijest da imaju puno narudzbi pa malo usporeno ide.

12 godina
offline
Black Friday 2017

ja sam narucia u petak pouzecem, jutros stiglo. dode vam sms na dan dostave i mail. (sve pohvale auto kresi na ovom potezu)

15 godina
offline
Re: Black Friday 2017

Meni su jučer navečer javili SMS-om da su mi poslali paket (naručio u subotu, dostava Osijek).

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Gearbox kaže...

Pozdrav 

Budi bez brige, bude došlo već.

Ja isto čekam.

15 godina
offline
Black Friday 2017

Samo da javim da su mi danas dostavili iz Kreše.

Rano ujutro došao SMS i email sa vremenom dostave, a dostavljač je nazvao još 10min prije dolaska. Još uvijek stara cijena na proizvodima 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Ja jos cekam... A istice mi rega pa bolje da pozure... :D
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Black Friday 2017

Meni danas stigao paket s Amazon.de, jel i vama pristižu? 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Re: Black Friday 2017

meni jos u utorak doslo sa alzashopa

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
11 godina
offline
Black Friday 2017

Meni su isto jutros dostavili paket iz Auto Kreše. Bio je naručen u petak u podne. Nalazim se u selu nedaleko od Đakova.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Najbrži kaže...

Meni danas stigao paket s Amazon.de, jel i vama pristižu? 

SSD stigao danas a trebao tek 7.12.......bome su brzi ovi Švabe

 

Ali priznat ću da me to zateklo nespremnog pa mi sad mališa visi na kablovima jer nisam još nabavio ladice da ga ugradim

Battlelog: [G] pijana_carapa
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
Ja sam naručio dosta toga od auto Krešo..danas me zvali da nemaju pola toga na zalihi..da mogu u istoj vrijednosti nešto drugo uzeti, razočaranje...uglavnom otkazao sam cijelu narudžbu..čekam povrat novca
11 godina
offline
Re: Black Friday 2017

Žao mi je kolega što si izvisio. Ovo mi je prvi put da nešto naručujem od njih. Čekao sam 6 dana da mi dostave, ali sam na sreću dočekao.

12 godina
offline
Black Friday 2017

Mall hr. Trebalo stići prije 2 dana. Još nema ničega, a nemam nikakav tracking broj niti sam dobio kakvu poruku.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2017
CyberDemonVZ kaže...

Mall hr. Trebalo stići prije 2 dana. Još nema ničega, a nemam nikakav tracking broj niti sam dobio kakvu poruku.

 

Svi smo uz tebe!

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Mall hr. Trebalo stići prije 2 dana. Još nema ničega, a nemam nikakav tracking broj niti sam dobio kakvu poruku.

 Svi smo uz tebe!

 Hvala Petko! Znao sam da ćeš pomoći 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Black Friday 2017
CyberDemonVZ kaže...

Mall hr. Trebalo stići prije 2 dana. Još nema ničega, a nemam nikakav tracking broj niti sam dobio kakvu poruku.

 Meni došlo u roku tjedan dana, a udaljeni su kilometar od mene.. Dostava bila besplatna pa reko nek šalju kad je već besplatno, nije mi hića bila.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Meni slusalice iz malla dosle 29, a plan je bio 27. Obavijestili me porukom i emailom te sam mogao pratiti posiljku preko linka
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice