Black Friday 2017 zaključana tema

poruka: 544
|
čitano: 136.987
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Black Friday 2017

Black friday u Mobilmediji. Bolje da nije. Nisam našao jednu ok stvar.

10 godina
offline
Black Friday 2017

Ima Elipso ovaj vikend dobre popuste, mislim da se da nać za svakog ponešto 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
offline
Black Friday 2017

Ne sviđa mi se ta "ideja" ili "princip" pokretanja black friday-a kada nije black friday.......

Senior IT Consultant
11 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Ma neka ga zovu i sargopirgasti utorak, samo nek je popusta sto vise...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
GreenDevil kaže...

Ne sviđa mi se ta "ideja" ili "princip" pokretanja black friday-a kada nije black friday.......

 Svi to rade, Amazon i još neki kreću danas i svaki dan imaju neke popuste do idućeg petka.. 

Live and let live.
15 godina
offline
Black Friday 2017

Ekipa ako netko naleti na neki dobar Volan za pc/ps4

 

nek mi javi ne stignem sve pratit :)

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
toxic kaže...

Ekipa ako netko naleti na neki dobar Volan za pc/ps4

 

nek mi javi ne stignem sve pratit :)

 Fanatec najavljuje nešto za Black Friday...

https://www.facebook.com/Fanatec/photos/a.319489148127088.75279.113736022035736/1546568488752475/?type=3&theater

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
Gogs kaže...

Ja sam danas u Elipsu piknuo MS Thunderpro S meh. tipkovnicu za 209 kn. Mislim da je za te novce dobar deal.

 

Kako si zadovoljan? Ja navecer planiram naruciti.

6 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2017

https://www.elipso.hr/mobile/tableti/HUAWEI-T1_701W/

 

Narucio bi mami ovo, samo bi gledala netflix preko toga. Jel se isplati? 

 

Sto znaci ovo dolje X samo izlozbeni uredjaji.

13 godina
offline
Black Friday 2017

Jel netko naletio na akcije na mreznu opremu? Ima fala bogu akcije na rebrandirani shroteks al nikako na neku prosumer opremu. 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
filiplat kaže...

https://www.elipso.hr/mobile/tableti/HUAWEI-T1_701W/

 

Narucio bi mami ovo, samo bi gledala netflix preko toga. Jel se isplati? 

 

Sto znaci ovo dolje X samo izlozbeni uredjaji.

 Pod izlozbene uredaje misle na uredaje koji stoje u ducanu. Nemoj bit cicija uzmi staroj bar 720p 10icha ekran i bar 2gb rama da nebi staroj jos to malo kose sto joj nije posjedilo posjedi.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
Jel bio itko u supernovi u buzinu i pogledao jel imaju MS Thunderpro S meh. tipkovnicu za 209 kn ili onu vecu za 300 kn? Hvala
15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017

Sry, to sam kupil za klinca i još mu nisam dao tak da neznam kakva je ali sam od nekoliko ljudi čuo da nije loša.

10 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Dux111 kaže...
Jel bio itko u supernovi u buzinu i pogledao jel imaju MS Thunderpro S meh. tipkovnicu za 209 kn ili onu vecu za 300 kn? Hvala

 Pa kupi je preko neta? Ako ti prođe kupovina obvezni su ti osigurati komad po toj cijeni što ne. Evo prije 1h uzeo tako.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Black Friday 2017

ja bi sebi volio upiknut ako bude sreće, samsung 850 evo 

pošto sam izbacio ssd prilikom kupnje kompa, planiram ga upiknut na nekoj akciji do kraja godine nadam se

pa ako netko bude vidio gdje što, neka slobodno stavi link ovdje, sumnjam da sam jedini koji bi drage volje kupio ssd

a možda se nađe i neki drugi

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
Ma samo sam vidio artikl na akciji. O online naruđbi nisam uopce razmisljao. Hvala!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2017
GeneralPag1997 kaže...
filiplat kaže...

https://www.elipso.hr/mobile/tableti/HUAWEI-T1_701W/

 

Narucio bi mami ovo, samo bi gledala netflix preko toga. Jel se isplati? 

 

Sto znaci ovo dolje X samo izlozbeni uredjaji.

 Pod izlozbene uredaje misle na uredaje koji stoje u ducanu. Nemoj bit cicija uzmi staroj bar 720p 10icha ekran i bar 2gb rama da nebi staroj jos to malo kose sto joj nije posjedilo posjedi.

 Hahahahahaha, dogovoreno :)

9 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Ja sam bas naletio na njega dok sam tražio AC origins.
https://www.game.co.uk/en/m/samsung-850-evo-250gb-2-5-inch-solid-state-drive-2027599

Receive Assassin's Creed Origins
when you purchase a Samsung 850 EVO SSD*

Znači za 100e SSD plus ac origins
15 godina
offline
Re: Black Friday 2017

Prošle godine je bio 520GB SSD za 100 eura na amazonu ta mi ovo i nije neka ponuda.

Čak sam ja u Uziju kupio ovaj SSD za 550kn: Crucial MX300 275GB - 555,00kn isto na BF.

 

Sad jbg nisu baš samsungovi, al SSD je pobogu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Black Friday 2017

nemam trenutno želje za kupovanjem igara, tako da ću to preskočiti sigurno, jer bi htio kupit samo ssd, bez nekih dodatnih troškova

znam da dolazi i igra sa njim, ali iskreno, igra mi se ne kupuje

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
Re: Black Friday 2017
toxic kaže...

Ekipa ako netko naleti na neki dobar Volan za pc/ps4

 

nek mi javi ne stignem sve pratit :)

 Ja pratim za G29 koji je za PC/PS4 i čim nađem ću staviti link u temu.

matija656 kaže...

ja bi sebi volio upiknut ako bude sreće, samsung 850 evo

 Ako naletim ću linkati. Na amazonu sam prije par mjeseci kupio 850 EVO od 500GB za ~1000kn.

 

EDIT:

AmonZero kaže...

Prošle godine je bio 520GB SSD za 100 eura na amazonu ta mi ovo i nije neka ponuda.

 Bio je Crucial MX300 od ~500GB za >€100 koji sam imao u vidu kupiti, samo sam bio kratak s lovom.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 20:58 (Najbrži).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Najbrži kaže...

 Ako naletim ću linkati. Na amazonu sam prije par mjeseci kupio 850 EVO od 500GB za ~1000kn.

 

 danas sam vidio da ima na amazon.de za kojih 100 eura + 7 eura dostava, što me opet dođe na isto kao i da kupujem najjeftinijeg kod nas i platim dostavu 

ako naletiš slučajno, bio bih zahvalan, jer nekako sam zapeo za 850 evo, i nebi htio drugi ssd

250 gb bi mi bilo idealno, jer kako god ssd će mi služit samo za os i programe, igre i multimedia, sve ide na 1tb hdd

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
12 godina
offline
Black Friday 2017

Lani je na amazon.de bio na akciji Crucial MX300 750Gb za 129€..

 

EDiT: s nasim pdvom je bio 136€.. i da dodam, bilo je i 275GB/525GB po akcijskim cijenama..

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 21:56 (assassin.st).
8 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2017

I jesu slali u hr?

12 godina
offline
Black Friday 2017

Tad sam si slao u Svedsku, ali ako se ne varam slali su tada i HR, samo je bila skuplja postarina..

 

Sad uglavnom salju u HR, tako da se isplati pogledati.. npr. lani sam si narucio MX Anywhere 2 za 30ak € sa Spanjolskog amazona..

12 godina
offline
Black Friday 2017

T150+T3PA pedale se nade za 150€ na amazonu. Je da je ruzniji od G29 ali ima bolji feedback i prirodnije okretanje.

16 godina
offline
Black Friday 2017

Santa domenica newsletter. Čekamo sada i elipso, links, harvey norman koji inače ima dobre akcijske cijene. BTW da li se sjeća tko naziva firme od prošlog BF iz ZG-a gdje su bili baš BF popusti, a nikad nismo čuli za tu firmu?

 

EDIT:

toxic kaže...

Ekipa ako netko naleti na neki dobar Volan za pc/ps4

 

nek mi javi ne stignem sve pratit :)

Evo bio u alzi za €230 i rasprodano, vjerujem da će biti i jeftinije za ~€200 na Amazonu.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 9:34 (Najbrži).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2017

Kolega takoder trebam ssd ako ne i dva za osobne potrebe pa ako naletite bilo bi super . najjeftiniji sam kingston nasao 128 za 420 kn

16 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Gamer21 kaže...

Kolega takoder trebam ssd ako ne i dva za osobne potrebe pa ako naletite bilo bi super . najjeftiniji sam kingston nasao 128 za 420 kn

 Biti će, samo ne trebamo se zaletavati na ove pre-BF rasprodaje. Ne smijemo zaboraviti i na cyber monday kad je sva elektronika na popustu

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Re: Black Friday 2017
Da... samo sto kod nas jos ni BF nedozivljavaju kako treba, je stanje se popravilo u zadnjig godinu dvije ali nisu na razini popusta na kojoj trebaju biti.... Tako da bas i nevjerujem da ce bit veci popusti za CM nego sad... bar kod nas...
VenAtoR#2231
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice