Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 248.006
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
pavac kaže...

 ima li tko iskustva s powebankovima, dal' bi ovaj bio dovoljan za Nintendo Switch?

Tnx

16 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Cordas kaže...

Čini mi se da je mall.hr upotrijebio taktiku većine naših trgovaca od prošle godine. Nabijanje redovnih cijena pa akcija 40% i više. Naprimjer, gledam neki tv stara cijena 12.500 kn, sada na akciji ~6300 kn. Tko to ne bi kupio, jel', odmah si zamislim zvuči predobro da bi bilo istinito. Pogledam na nabava.net malo kako stoje ti televizori u ostalim trgovinama i svugdje redovna cijena oko 6700 kn... Dosta sam artikala tako našao da imaju nerealnu redovnu cijenu. Tako da ti popusti zapravo ispadaju 5-10%, nikako više od toga.

 Baš i ja to htio komentirati. Pratim malo ssd-e i recimo na mall-u ssd Kingston SSD disk A400 240GB je ko fol snižen s 800 fakin' kuna! Dok je na nabava.net cijena oko 350kn.

 

To je stari 'rvacki recept - prvo digni cijenu u nebo, daj popust od 60% i misliš kako si super prošao. A ono zapravo možda realno 5% popust. Viva la Croatia!

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
offline
Black Friday 2018

Top ponuda, CX 3.00

 

LINK

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 14:32 (matrix777).
14 godina
offline
Black Friday 2018

Stvarno se mall.hr jedini ističe zasad od svih ostalih s popustima

16 godina
offline
Black Friday 2018

Planiram kupiti PS4; Imate kakvih savjeta? Sancta Domenica?

Koristite blage riječi i jake argumente
12 godina
offline
Black Friday 2018

Pričekaj da dođu prave ponude, još Sony nije definirao cijene za Black Friday.

Ali kad definira, u svakom dućanu vjerojatno budu iste (ili jako slične).

Know your limits.
13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
matrix777 kaže...

Top ponuda, CX 3.00

 

LINK

 Uzo ih, čekao sam priliku da im padne cijena, jedva čekam da čujem kak zvuče na 

pjesmi. Moraju bit bolje od Samsungovih za 100kn. Što se bassa tiče nema do in ear, probo sam i sony ch700n i bose qc35II, ko voli bass in ear će mu bit odličan.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Pero Dinamit kaže...
Cordas kaže...

Čini mi se da je mall.hr upotrijebio taktiku većine naših trgovaca od prošle godine. Nabijanje redovnih cijena pa akcija 40% i više. Naprimjer, gledam neki tv stara cijena 12.500 kn, sada na akciji ~6300 kn. Tko to ne bi kupio, jel', odmah si zamislim zvuči predobro da bi bilo istinito. Pogledam na nabava.net malo kako stoje ti televizori u ostalim trgovinama i svugdje redovna cijena oko 6700 kn... Dosta sam artikala tako našao da imaju nerealnu redovnu cijenu. Tako da ti popusti zapravo ispadaju 5-10%, nikako više od toga.

 Baš i ja to htio komentirati. Pratim malo ssd-e i recimo na mall-u ssd Kingston SSD disk A400 240GB je ko fol snižen s 800 fakin' kuna! Dok je na nabava.net cijena oko 350kn.

 

To je stari 'rvacki recept - prvo digni cijenu u nebo, daj popust od 60% i misliš kako si super prošao. A ono zapravo možda realno 5% popust. Viva la Croatia!

Kod mall.hr je stvar takva da je ova skuplja cijena, cijena po kojoj je artikl prvi put ušao u njihov webshop, A400 je bio 800kn, to može obmaniti kupca, da dobije dojam kako je dobro prošao. Tipičan marketing. Popust je solidan tu nema pogovora za razliku od HG šrota koji baš nabije cijene astronomski i onda šatro popust 30-40%.

 

Evo recimo primjera radi, sluške Razer Kraken Pro V2 su 130kn jeftinije u mall.hr (469Kn) na akciji, nego kod mikronisa (594kn), nije na akciji, u SD su iste sluške recimo 549kn, ali na posebnoj promociji, bez blackfriday fora. Ako to nije jeftinije onda ne znam kaj je. Ne možeš očekivat da budu 100 kn, jer ipak mi nismo Amerika, malo smo tržište. Porezi i carine su veće kod nas nego na novom kontinentu, nažalost. Prčija smo od države i to stoji, trgovci nabijaju cijene, popusti bi morali biti puno bolji. Može se ugrabit nekaj na alzashopu, amazonu i inim stranicama, ali kod nas teško bude bolje.

 

TV je potrošačka elektronika kojima najbrže pada vrijednost, zbog konstantnog dolaska novih modela, novih tehnologija i definitivno se ne isplati recimo kupovati zadnji krik "mode".

 

Mall.hr roba dolazi s slovenskog, mađarskog tržišta i bokte pitaj isto kojeg sve ne, tak da ne začuđuje niža cijena. Manje više sve šta sam uzimao od njih u zadnje vrijeme ima slovensku deklaraciju.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 15:15 (BOGDO).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Ja nisam vidio već naručio cx-II jel to neka velika razlika

Dirty dosen
13 godina
offline
Black Friday 2018

Odlična cijena za vrlo dobre BT slušalice

 

Marshall Major II

10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
zuper kaže...

Odlična cijena za vrlo dobre BT slušalice

 

Marshall Major II

 Bas sam ih i ja pikirao.

Imas ih mozda?

Jesu stvarno kvalitetne?

EDIT: Pročitao sam par review-ova, hvale ih, no uz jedan jako bitan minus - prejaki bass.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 17:18 (ivan72478).
12 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2018
Pero Dinamit kaže...

 Baš i ja to htio komentirati. Pratim malo ssd-e i recimo na mall-u ssd Kingston SSD disk A400 240GB je ko fol snižen s 800 fakin' kuna! Dok je na nabava.net cijena oko 350kn.

 

To je stari 'rvacki recept - prvo digni cijenu u nebo, daj popust od 60% i misliš kako si super prošao. A ono zapravo možda realno 5% popust. Viva la Croatia!

 De ti meni objasni zašto ti gledaš onu cijenu koja je prekrižena?

Jel imaš istaknutu trenutnu cijenu? Ako imaš onda gledaj jel ti ona trenutno paše, imaš nabava.net pa usporedi i na taj način vidi jel jeftino ili nije.

Stvarno mi niste jasni s tim konstantnim kukanjem oko cijene koja je prekrižene, who gives a fuck ako su oni prekrižili cifru od 20.000 kn za taj ssd.

 

Naučite se više koristit nabava.net, a ne se povodit za debilnim pojmovima kao što su "black friday" i sl.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
ivan72478 kaže...
zuper kaže...

Odlična cijena za vrlo dobre BT slušalice

 

Marshall Major II

 Bas sam ih i ja pikirao.

Imas ih mozda?

Jesu stvarno kvalitetne?

EDIT: Pročitao sam par review-ova, hvale ih, no uz jedan jako bitan minus - prejaki bass.

 Nemam. Prije 2 tjedna kupio Sony bežične, ali da nisam brže-bolje bih naručio ove Marshall na akciji. Bass možeš lako korigirati preko EQ, ako ti je prejak

11 godina
offline
Black Friday 2018

ja sam ovaj externi hdd upiknuo za 1050kn

mislim da sam okej prošao

https://www.mall.hr/vanjski-tvrdi-diskovi/wd-vanjski-disk-elements-desktop-6-tb-usb-3-0

11 godina
offline
Re: Black Friday 2018

150-200kn si ustedio na tome.

Kovačić
12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
trube kaže...

ja sam ovaj externi hdd upiknuo za 1050kn

mislim da sam okej prošao

https://www.mall.hr/vanjski-tvrdi-diskovi/wd-vanjski-disk-elements-desktop-6-tb-usb-3-0

 600kn.

Ali ga trenutno nema.

https://www.wdc.com/en-ie/products/wd-recertified/my-book.html

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Jel nisu to oni koji su bili u servisu pa su ih opet dali van?

Kovačić
9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
toxic kaže...
pavac kaže...

 ima li tko iskustva s powebankovima, dal' bi ovaj bio dovoljan za Nintendo Switch?

Tnx

 Gle ja osobno imam 10000 mAh, ali bojim se koristit ga za punjenje Switcha da se ne zbrika iako se navodno moze zbrikat

samo s HDMI uredajima koji nisu original Nintendo.

Battlenet - TheProdigy#2234
9 godina
offline
Black Friday 2018

Mislim kako je dobra ponuda s Mall.hr Xiaomi digitalna pametna vaga.Gledao sam pred desetak dana,prodavali su je za 350 kn,a sad je 279 kn što mi se čini skroz ok.Rekao bih čak jeftinije nego na Aliexpressu i Ebayu.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
acmilan2 kaže...

Jel nisu to oni koji su bili u servisu pa su ih opet dali van?

Ne bih rekao, to mora biti naglašeno u opisu artikla, jer lažnim oglašavanjem mogu dobiti popriličnu kaznu, cijene su takve kakve jesu jer im je dobavljač dao dobru cijenu, sve ovisi koliko si velik, što veći to jači. Tko ima više love taj ima i bolje uvjete od dobavljača ili proizvođača. Pogledaj samo Sancta Domenicu, stalno akcije i promocije, zar stvarno misliš da rade s minusom...

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 20:14 (BOGDO).
14 godina
offline
Black Friday 2018

Pegla za siću, mall.hr fakat rastura sa black friday akcijama

LINK

 

Mall.hr Mall.hr
 
Emmezeta Emmezeta
 

Emmezeta

10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
zuper kaže...

 Nemam. Prije 2 tjedna kupio Sony bežične, ali da nisam brže-bolje bih naručio ove Marshall na akciji. Bass možeš lako korigirati preko EQ, ako ti je prejak

 Istina, to stoji, to sam i ja mislio.  Al na dosta review-ova se bas zale na taj problem, cak da je u granici "neslusnosti", da se ne moze slusat rock ili instrumental.

Ali kao sto kazes, vjerojatno se moze na eq sve rjesiti

15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
1BIT kaže...

Pegla za siću, mall.hr fakat rastura sa black friday akcijama

LINK

 

  

Emmezeta

Kupiš i prodaš u željezo za više.

Da mi treba odma bi je kupio 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
AmonZero kaže...

Kupiš i prodaš u željezo za više.

Da mi treba odma bi je kupio 

 haha pa kupi i prodaj po većoj cijeni, isplati se

 

Baš naletio, robot za čišćenje (samohodni usisivač) vileda vr101 za 789Kn

 

Najjeftinije na nabavi:

 

Čak i jeftinije od ekupi:

 

 

A najjeftiniji irobot roomba je 1900Kn na nabavi (ovo za 449Kn je dodatak, a ne usisivač), tak da ova vileda nije opće skupa

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 21:38 (1BIT).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Ne triba mi to ja sam se oženio pa moram sam čistiti 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
12 godina
offline
Black Friday 2018
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Sta ovaj hdd recertefied znaci da je vracen sa servisa..Al na stranici pise 24mjeseci jamstva..Dakle ne dobivan novi proizvod ili..Cetvrtak mi dolazi..vec sam narucio..Ako ne stima budem ga vratio..neznam..Uglavnom hvala ti na info buraz ciberneticki demone :)

12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
trube kaže...

Sta ovaj hdd recertefied znaci da je vracen sa servisa..Al na stranici pise 24mjeseci jamstva..Dakle ne dobivan novi proizvod ili..Cetvrtak mi dolazi..vec sam narucio..Ako ne stima budem ga vratio..neznam..Uglavnom hvala ti na info buraz ciberneticki demone :)

 Je, diskovi vraćeni njima, oni ga u tvornici pregledaju i poprave ako treba.

Samo je fora da ga neki vrate jer su krivo naručili, neki jer je potrgana kutija, neki jer je crko disk i WD ga samo zamjeni, a nekima nije radila elektronika...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Black Friday 2018

https://www.wdc.com/en-ie/products/external-storage/wd-elements-desktop.html#WDBWLG0060HBK-EESN

 

evo i na sluzbenim stranicama western digitala..

84€ je preporučeta cijena recertified hdd a 170€ novog hdd

16 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Također.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice