Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 248.639
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Black Friday 2018

Nista se ne mora rusit, al valjda je netko vec dobio odgovor od inspektora. Zanima me sto je bilo s tim.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018

Nitko nije slao prijave jer su pi**e lp

9 godina
offline
Black Friday 2018

Tog sam se i pribojavao...

15 godina
offline
Black Friday 2018

Neznam kamo da ovo stavim i dal je već bilo, no uglavnom Nike odlazi iz Rosesa u Svetom Križu Začretju idaje na sve 50%

 

 

 http://www.poslovni.hr/strane-kompanije/nike-zatvara-dvije-velike-trgovine-u-hrvatskoj-349368

 

 trgovina je otvorena. Zbog velikog interesa, zainteresirani kupci ulaze u manjim grupicama u trgovinu. Molimo Vas za razumijevanje. Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2019 15:50 (walentkane).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
I na 50 su skupi... i bas zazo i zatvaraju jer su preskupi naravno.... tamo je bas ociti primjer "muda pod bubrege" sheme....
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2019 23:59 (jocommb).
14 godina
offline
Black Friday 2018

Ako je tebi Nike u Rosesu skup gdje ti kupuješ jeftinije ? Manje više svaki put kad sam tamo kupovao je bio ok popust. Ako netko želi ići morat će se načekat. Zatvara se radi mućkanja s porezom.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Pa naravno da je skup... jedini je adidas bio kolko tolko ok i dalo se nac robe.... a svi ostali su za k*** sta se tice outlet cijena....
VenAtoR#2231
16 godina
offline
Black Friday 2018

Prava je istina da mi iz Zagorja idemo u shopimg u Zagreb a Vi iz Zagreba u Zagorje. 

 

Ja si u rosesu ni gaće ne mogu kupiti. 

 

Fučkaš popust na robu kad je više manje sve smeće ili izgleda odvratno. 

 

Neki dan odoh u zg po patike našao u areni adidaske za 249 na popustu u roku 5 minuta. I to je jedan jedini primjer. Imaš west gate, city, arenu.... ako u zg nema izbora onda neznam gdje ima. 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Pa to je istina....nerijetko se nade po istoj ili manjoj cijeni u trgovini a ne outlet centru....i nista cudno...treba imat vremena hodat da se znaju cijene svagdje...al ljudi nemaju vremena ili ako imaju nezele otic 4 metra dalje da vide nego kupe na prvom mjestu i poslje kukaju.... al uglavnom kako god okrenes prave od nas budale i gule nas gdje stignu...
VenAtoR#2231
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice