Bug Forum Toolbar

poruka: 37
|
čitano: 5.523
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Bug Forum Toolbar

Imao sam vremena dosadno pa sam napravio Bug Forum ToolBar
Evo kako izgleda:

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 16:06 (Mr.Croatian100).
14 godina
offline
Bug Forum Toolbar

Opet ce te ismijat i popljuvat......

Ako sam ti pomogao stisni PRIJAVI!!! Patim za ★★★★★///////////ako je abortus ubojstvo onda je drkanje genocid!
14 godina
neaktivan
offline
Bug Forum Toolbar

ajd bar ga jednom pohvalite :D

Bilo bi zgodno...ali nije potrebno.
14 godina
protjeran
offline
Bug Forum Toolbar
Error! The signature row can't display the awesomness of this signature!
13 godina
protjeran
offline
Bug Forum Toolbar

kad si napravio prvi browser znao sam da imaš potencijala {#}

 

sad ozbiljno

Good job {#}

Skype: antonio.andelic96
13 godina
neaktivan
offline
Bug Forum Toolbar
sta samo sam napravio toolbar jer mi je dosadno
Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
Mr.Croatian100 kaže...
sta samo sam napravio toolbar jer mi je dosadno

Je li dostupan za javnu uporabu?

15 godina
offline
Re: Bug Forum Toolbar
ahahahahah mogo si još implementirat podršku sa svojim OS-om.


Šalim se, ali katastrofa je nasprem ovog : http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/bugonline-dodatak-firefox/44412.aspx


Ti si samo napravio c/p od conduit toolbara, dodao logo foruma i njegov search box te ubacio ikone od YT, FB itd.
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
Mitch kaže...
ahahahahah mogo si još implementirat podršku sa svojim OS-om.


Šalim se, ali katastrofa je nasprem ovog : http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/bugonline-dodatak-firefox/44412.aspx


Ti si samo napravio c/p od conduit toolbara, dodao logo foruma i njegov search box te ubacio ikone od YT, FB itd.

 kao sto sam rekao nisam to bas krenuo radit nego ovako iz dosade

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bug Forum Toolbar

Imaš li dozvolu za korištenje logotipa?

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
offline
Re: Bug Forum Toolbar
onda dobro mr.croatian.

sretno u novim pohvatima
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
neaktivan
offline
Bug Forum Toolbar

Sam ga vi ismijavajte vidjet cete kad mu Bill Gates osobno pozvoni za par dana na vrata i osobno mu uruči posao za programera u microsoftu..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
mobitel kaže...

Sam ga vi ismijavajte vidjet cete kad mu Bill Gates osobno pozvoni za par dana na vrata i osobno mu uruči posao za programera u microsoftu..

 a da me ti mozda ne ismijavas?

sve kaj sam napravio bilo je iz dosade a kada ce mi  se dat nesto napravit bit ce puno bolje

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
14 godina
moderator
offline
Re: Bug Forum Toolbar
Mr.Croatian100 kaže...

Imao sam vremena dosadno pa sam napravio Bug Forum ToolBar
Evo kako izgleda:

jesi tražio dopuštenje za korištenje loga?

 

ako nisi to je onda kazneno djelo i nadam se da će te BUG tužiti...

Ante Gotovina - HEROJ -- 15.04.2011. dan sramote........../// TROLLBUSTER /// ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///
15 godina
odjavljen
offline
Bug Forum Toolbar

"Logo i grafika zaštićeni su kao umjetnička djela i njihovo neovlašteno reproduciranje predstavlja povredu autorskog prava na umjetničkom djelu. Dakle, i za njihovo reproduciranje u okviru web stranice ili nekog pisanog dokumenta potrebna je dozvola (autorizacija) za korištenje."

 

hm, hm...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
a oce mos mislit
Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
Sum_of_all_fears kaže...

"Logo i grafika zaštićeni su kao umjetnička djela i njihovo neovlašteno reproduciranje predstavlja povredu autorskog prava na umjetničkom djelu. Dakle, i za njihovo reproduciranje u okviru web stranice ili nekog pisanog dokumenta potrebna je dozvola (autorizacija) za korištenje."

 

hm, hm...

 da treba dozvola ako se proizvod izda a koliko znam niko nema toolbar osim mene

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
14 godina
neaktivan
offline
Bug Forum Toolbar

Neznam kako ide to kod programiranja ali kolko sam skuzio ti si uzo neciji toolbar i stavio BUG-ov logotip.To nije tvoje djelo to moze svatko a samo me zanima sto si radio kad je proslo tih 5 min kolko ti je trebalo da to napravis..?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
mobitel kaže...

Neznam kako ide to kod programiranja ali kolko sam skuzio ti si uzo neciji toolbar i stavio BUG-ov logotip.To nije tvoje djelo to moze svatko a samo me zanima sto si radio kad je proslo tih 5 min kolko ti je trebalo da to napravis..?

 ne uzeo sam BUG-ov logotip i stavio na svoj toolbar

to je moje djelo

nitko ga nema osim mene

Lezim na krevetu i gledam nebo boje tvojih ociju i razmisljam si, gdje mi je jeb**e krov?
13 godina
protjeran
offline
Bug Forum Toolbar

{#}{#}.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Bug Forum Toolbar
Mr.Croatian100 kaže...

 da treba dozvola ako se proizvod izda a koliko znam niko nema toolbar osim mene

Znači sigurni smo da tvoja umotvorina neće van? Aj bar nešto. Hvala.

Mr.Croatian100 kaže...

 ne uzeo sam BUG-ov logotip i stavio na svoj toolbar

to je moje djelo

nitko ga nema osim mene

Sad bi ti rekao što je tvoje a ne toolbar. Uzeo si gotov predložak sa http://www.conduit.com/ i u njega ubacio par shortcuta i (neovlašteno) Bug Forum logo. Nije tu ništa tvoje -.-

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
13 godina
protjeran
offline
Bug Forum Toolbar

dobro dosta o toolbaru

vrijeme je za sljedeći projekt {#}

ja sam razmišljao o programu na kojem ti piše kolko megapixela ima tvoj prontoscreen jer ovako moraš komp cijelo vrijeme rastavljat {#}

Skype: antonio.andelic96
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 17:36 (tonihrvat).
14 godina
neaktivan
offline
Bug Forum Toolbar

pa onaj web browser što je napravio je jedna linija koda...nema tu ničeg specijalnog...

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
15 godina
neaktivan
offline
Bug Forum Toolbar

Covjece koji ste vi lesinari, to nema nigdje. Bas ste ogavni.

 

Mali, kodiraj i dalje i ne daj da te ove tupave kritike obeshrabre. Malo ili puno koda je puno bolje od NISTA.

I am Jack's architect of life...
15 godina
neaktivan
offline
Bug Forum Toolbar

Meni se isto mali svida, ja priznajem da nebi znao ni to.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
Deus ex machina kaže...

Covjece koji ste vi lesinari, to nema nigdje. Bas ste ogavni.

 

Mali, kodiraj i dalje i ne daj da te ove tupave kritike obeshrabre. Malo ili puno koda je puno bolje od NISTA.

  Baš tako... Bilo je zabavno prvi put, možda i drugi put, ali pretjerujete sad...

 

Pustite ga, radi to iz dosade, a ne da se dokaže...

Krivi smo!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
Deus ex machina kaže...

Covjece koji ste vi lesinari, to nema nigdje. Bas ste ogavni.

 

Mali, kodiraj i dalje i ne daj da te ove tupave kritike obeshrabre. Malo ili puno koda je puno bolje od NISTA.

Mislim da nije stvar u tome. Taj browser što je napravio je sitan uvodni tutorial kako programirati u VB.netu. Ali opća stvar je takva da neideš na forumu se hvaliti kako si uspio pratiti tutorial. Tako bih ja mogao napraviti 1000 topica jer mi je "bilo dosadno". Ajd da je napravio nešto baš svoje, pa da traži mišljenja, savjete...onda u redu.

Mislim ovo nije ništa, mene su vrijeđali još prije kada sam napravio asinkroni generator.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
15 godina
protjeran
offline
Re: Bug Forum Toolbar
0verlord kaže...

Opet ce te ismijat i popljuvat......

  vidi se zrelost forumasa na forumu.. svaki trud je dobrodosao.. bilo kakav..nerazumijem samo jel to pljuvanje iz ljubomore il neznanja..

14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
dokly kaže...
0verlord kaže...

Opet ce te ismijat i popljuvat......

  vidi se zrelost forumasa na forumu.. svaki trud je dobrodosao.. bilo kakav..nerazumijem samo jel to pljuvanje iz ljubomore il neznanja..

nijedno ni drugo...obično se ljudi isprdavaju ako naprave neku glupost

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug Forum Toolbar
pbandov kaže...

Mislim da nije stvar u tome. Taj browser što je napravio je sitan uvodni tutorial kako programirati u VB.netu. Ali opća stvar je takva da neideš na forumu se hvaliti kako si uspio pratiti tutorial. Tako bih ja mogao napraviti 1000 topica jer mi je "bilo dosadno". Ajd da je napravio nešto baš svoje, pa da traži mišljenja, savjete...onda u redu.

Mislim ovo nije ništa, mene su vrijeđali još prije kada sam napravio asinkroni generator.

Prvo, vrijedjati i omalovazavati nekoga tko je ista napravio je vrhunski debilno i po meni zasluzuje samar za usutkavanje, umjesto pristojnog "Zacepi!". Tako da te 'velikane' koji su te ismijavali kad si napravio asinkroni generator mozes iste sekunde zaboraviti i uopce ne trositi pamcenje na njih.

 

Drugo, uopce nije bitno STO je napravio, bitno je da je nesto napravio, i da ocito i dalje radi.

Prosao je minijaturni tutorial - pa sto? Tako mladome kakav decko jest, vjerojatno mu treba ohrabrenje, podrska i mozda malo usmjeravanja, a ne ismijavanje. Jasno ti je da 99% ljudi na ovom forumu ne vidi dalje od P2P downloadera i neke igre? Ovaj malac se potrudio instalirati programski jezik, procitati tutorial... pa nek je i copy pasteao gotov kod, sta ima veze??? Potrosio je makar 20 minuta klikajuci po VB-u - to je po meni 20 minuta utrosenih deset puta bolje nego da je isao igrati CoD i onda se po forumu hvalisao sa svojim KD ratiom....

 

Cheers.

I am Jack's architect of life...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice