Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.624.957
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Na stocku je taj cpu samo na 2.4ghz tak da je to banana za danasnje vrijeme, sa dobrom plocom se jako dobro oc, preko 4ghz bez beda, ali opet si na prastaroj platformi i tko zna kad ce to riknuti a dobrih ploca za taj socket ces tesko naci. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Patrick_cro kaže...

Na stocku je taj cpu samo na 2.4ghz tak da je to banana za danasnje vrijeme, sa dobrom plocom se jako dobro oc, preko 4ghz bez beda, ali opet si na prastaroj platformi i tko zna kad ce to riknuti a dobrih ploca za taj socket ces tesko naci. 

 

tocno, al ono, citav komp sa grafom za 1685kn...cak ni dostavu ne naplacuju...plus zbilja original windowsi i kljuc koji vridi i za desetku...daju godinu dana gare, tako da ono...nije bas za gamere, ali nekom profichu...cak triple channel ram ide u njega...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2018 12:22 (Gorstak79).
16 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ma badava ti to kad je to zastarjelo i kad rikne mozes se hebat, mozes tako slican stroj kupiti i na ebayu ali nema kruha od toga jer je jednostavno preslab takt cpu, a ako zelis neku maticnu za to kako spada i da mozes oc i izvuci iz te platforme nesto dodje te kao nova ploca iz ducana

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Patrick_cro kaže...

Ma badava ti to kad je to zastarjelo i kad rikne mozes se hebat, mozes tako slican stroj kupiti i na ebayu ali nema kruha od toga jer je jednostavno preslab takt cpu, a ako zelis neku maticnu za to kako spada i da mozes oc i izvuci iz te platforme nesto dodje te kao nova ploca iz ducana

 

Ne znam moze li se uopce klokat na ovoj plochi, s obzirom da je brend nejm, i da, nesto je vecha vjerojatnost da ce riknit nego nova, jer je vec 8 godina stara, u pravu si. Ali cak i da rikne posli godinu dana, nije veliki trosak nabaviti jos jedan cili stroj, a kamoli samo matichnu...no mislim da bi profic te kune otplatio u godinu dana...

Brajanov život
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2018 12:41 (Gorstak79).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Netocno, rekao sam da trebam uzeti adapter da mogu spojiti oba 8 pin cpu konektora, i vidis i sam da sam ga clockao bez beda.

I ne, nije se zezao, bio je ozbiljan.

Btw mogao sam navuci single i vise, to sa samo na brzinu isao vidjeti koliko se clocka na prvi i testirao sam samo multi vise puta, single sam samo jednom bezveze opalio. Budem i single malo popravio kad uhvatim vremena, tako da bez brige ako nista barem ce biti u razini s 8400 lol. Toliko sranja o single core, a imas proc koji ima iste single performanse kao stock ryzeni 2xxx. Da nije tuzno bilo bi smijesno...

@mislioc nemoj si umisljati, nisi ti nikoga unistio, moglo bi se jedino reci obrnuto lol
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
suspendiran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Jakovp kaže...

 ja sa 600w napajanjem i još slabijom serijom (hyper m) sam clockao 16 jezgreni procesor. 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 10:06 (mislioc).
12 godina
suspendiran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Jakovp kaže...
I ne, nije se zezao, bio je ozbiljan.


 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 10:05 (mislioc).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Jakovp kaže...


 a imas proc koji ima iste single performanse kao stock ryzeni 2xxx. Da nije tuzno bilo bi smijesno...


jbt nemožeš se ni odmoriti od vaših verbalnih proljeva...

 je u pravu si, ne znaš jeli tužnije ili smiješnije koje bajke vi pokušavate prodavati ovuda....

nego gdje je nestala ona komponenta isplativosti kojom se opravdavalo ulaganje u ryzen, vidim mic po mic se došlo na razinu da uspoređujemo intela 8400 i 5x skuplji AMD procesor 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Mozes se smijati koliko zelis, ali to je tako. Jbg, kuzim da treba malo vise strucnosti da bi se to skuzilo.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Da, 2600 kosta 5 puta vise...

Nego nemoj si laskati, verbalni proljevi su rezervirani za tebe i ostatak intel bande, steta je sto se ne mozete cuti da to i skuzite.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Jakovp kaže...
Da, 2600 kosta 5 puta vise...

Nego nemoj si laskati, verbalni proljevi su rezervirani za tebe i ostatak intel bande, steta je sto se ne mozete cuti da to i skuzite.

 hahahaha doslovno citiranje vaših postova su verbalni proljevi...a što je s autorima tih postova????

 

digli ste se na zadnje nogice da branite lika koji okolo ljudima preporučuje ryzena 1700 za 144fps lock gaming i da ne nabrajam ostale bisere kojih samo u zadnjih 10ak dana ima par komada, 

a da ste fer, pošteni, tolerantni i ne znam kojim svim superlativima sebe kitite, sami bi tražili da se takvi odavde, općenito s foruma uklone.... ali nećete, paše vam njegov bolesni fanboyizam, i čekate da on krene s nama u neku raspravu pa da ga nabrzinu odjavimo....a vi onda fegetski sa strane se možete lagano ubaciti u raspravu i pokušati skupiti pokoji TU na račun seratorsko populističkih postova o toksičnosti i sličnim sranjima. sami ste zakuhali, i uživajte....

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Pa vidjeli smo sta je potrebno da ryzen 2600 u nekim igrama prismrdi, a u ostatku opet bude losiji od 8400, 100 eura skuplji b-die ram sa maksimalno zategnutim tajminzima na 3400mhz i neka malo bolja ploca sa kojom ce ti takav ram oc uspjeti + oc na maksimalnih 4.2ghz.

Dodes do vece cijene nego 8600k konfiguracije koja je druga dimenzija naspram 2600...
8 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Nadam se da ste samo teenageri

12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Nazalost nisu, to su sve mudonje sa 30+.

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ivanzu kaže...

Nazalost nisu, to su sve mudonje sa 30+.

 

utebe samo dvajsipet? :D

Brajanov život
15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

E ko mi obrisao post?

 

Micek kaj si me opet prijavio? Nisam ti valjda digao živce? hahaha...

 

(G)jokaCRO ingame
11 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Apsolutni rekorder 4 ili 5 crveni karton u dva mj.

Ali ne brinite se dečki,pratio sam vas iz prikrajka i uživao u senzualnim debatama praćenim kvalitetnim hw guru savjetima

12 godina
suspendiran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

https://wccftech.com/intel-gpu-arctic-sound-gaming-variant/ 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2018 19:36 (mislioc).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...

https://wccftech.com/intel-gpu-arctic-sound-gaming-variant/ 

 ništa to, ovo su pravi komadi HW-a

https://www.youtube.com/watch?v=iBUbEYLce0k

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
war3_tft kaže...
Sprdat se sa onima cije "znanje" je temeljeno na bolesnom fanbojizmu i koji su opasni licemjeri i dezinformatori je nista u usporedbi sa korovom koji oni sire po forumu.

 Chaselol nije postao ništa već par dana a ovaj lik ga je citirao 10ak puta, nekada i iste postove više puta. Lik doslovno radi toksičnu atmosferu na temi. 

To ti samo dokazuje cinjenicu da su to propale licnosti, koji nemaju o cemu pametno pricati vec prepricavaju neke stvari non stop, jer su bezveze i dosadni u zivotu 

Sve sam na blokic i ne namjeravam skidati, to su vec psihoze postale.

Samo mi nije jasno sto ih moderatori toliko kuliraju, ljudi su jebeno otjerali moderatora s foruma  

 

Edit: lijepo vidjeti da te fukare pricaju o meni, da im remetim san 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 8:07 (chaselol).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
chaselol kaže...

To ti samo dokazuje cinjenicu da su to propale licnosti, koji nemaju o cemu pametno pricati vec prepricavaju neke stvari non stop, jer su bezveze i dosadni u zivotu 

Sve sam na blokic i ne namjeravam skidati, to su vec psihoze postale.

Samo mi nije jasno sto ih moderatori toliko kuliraju, ljudi su jebeno otjerali moderatora s foruma  

 Virtualka Sensei is back 

12 godina
suspendiran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Jel ima kakvih novosti o nadolazećim Nvidia-ama? 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...

Jel ima kakvih novosti o nadolazećim Nvidia-ama? 

 kako ne, reinkarnacija gtx 1060 po 17 puta

https://www.techpowerup.com/244126/nvidia-puts-the-geforce-gtx-1060-under-the-knife-once-again

lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

 hahahaha doslovno citiranje vaših postova su verbalni proljevi...a što je s autorima tih postova????

 

digli ste se na zadnje nogice da branite lika koji okolo ljudima preporučuje ryzena 1700 za 144fps lock gaming i da ne nabrajam ostale bisere kojih samo u zadnjih 10ak dana ima par komada, 

a da ste fer, pošteni, tolerantni i ne znam kojim svim superlativima sebe kitite, sami bi tražili da se takvi odavde, općenito s foruma uklone.... ali nećete, paše vam njegov bolesni fanboyizam, i čekate da on krene s nama u neku raspravu pa da ga nabrzinu odjavimo....a vi onda fegetski sa strane se možete lagano ubaciti u raspravu i pokušati skupiti pokoji TU na račun seratorsko populističkih postova o toksičnosti i sličnim sranjima. sami ste zakuhali, i uživajte....

 

 Zadnje je uletio covjeku koji je vec kupio 144hz monitor i trazio preporuku za cpu u temi da nek bolje uzme 1440p monitor uz neka ocajnicka opravdanja da mu gtx 1070-1080 nece biti dovoljna za 1080p, naravno iz razloga sto i sam zna (iako ga boli) da mu ne moze preporuciti ryzena za tu svrhu. Znaci to je vrh fanbojizma, jednostavno odvratno do koje granice moze ici, perma ban je jedino rjesenje za takve. 

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

perma ban? kaj si ti umisljas jbt? takvi ko ti bi bili moderatori

 o moj bože...

idem odmorit pamet malo na index....

(G)jokaCRO ingame
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Pa bas i ne bih volio biti moderator, zamisli citati sve te grozote sa foruma... K tome ne mislim na vrijedanje i trolanje.

11 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Prvi korak, prestati pratiti ovu temu, to sam obavio, a savjetujem kao lijek i ostalima koga sve ovo zivcira.

 

Malo sam bacio pogled ponovo, i cini mi se da je tema zrela za LOCK.

 

 

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
suspendiran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
metallic kaže...

Prvi korak, prestati pratiti ovu temu, to sam obavio, a savjetujem kao lijek i ostalima koga sve ovo zivcira.

 

Malo sam bacio pogled ponovo, i cini mi se da je tema zrela za LOCK.

 

 

 Vidim da jesi.

12 godina
suspendiran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

https://www.youtube.com/watch?time_continue=954&v=f9aeY50m0K8 

Prebacite na 16:00 pa stoga svaka rasprava sa vama kojima je stil prijavi je suvišna. 

Dođete tu izšamaramo vas argumntima i potrgamo citatima pa onda kad nejde prijavi

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 13:27 (mislioc).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mislioc kaže...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=954&v=f9aeY50m0K8 

Prebacite na 16:00 pa stoga svaka rasprava sa vama kojima je stil prijavi je suvišna. 

Dođete tu izšamaramo vas argumntima i potrgamo citatima pa onda kad nejde prijavi

Volio bih samo vidjet statistiku koji to licemjeri prijavljuju dam se kladit o kojim likovima je riječ.

 

a evo u video u smo svjedočili da su oni išli "urgirati" za ovog koji zadnja 2 mjeseca prednjači po salvama uvreda ne birajući riječi,

a mi  "team blue" glavni krivci za tokisičnu atmosferu na forumu 

 

 

glavnu posvudušu sam oženio, malo je ima po inmagazinima, malo po bugovim emisijama, jbt dobro da me maja šuput nije dopala 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 13:37 (lav1000).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice