Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 5.026
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda

Kreirao sam ovu temu iz jednoga jedinstvenoga razloga

 

DA NAPOKON MUŠKOM RODU MALO OLAKŠAMO SHVATITI ŽENSKI ROD

 

Kao i većina muške populacije i sam sam se našao i dosta neprilika koje mi je prouzrokovao "nježniji" spol.

Znate ono budeš vrijeran,kupuješ poklone,paziš na svaku sitnicu da joj bude dobro s tobom, a ona nakraju

te izigra ostavi i ode s drugim.

 

Evo da prvi ja iznesem šta se meni desilo ( samo mi se nemojte smijat ) {#}

 

Krenit ću od početka kako smo se upoznali i sve.

Bilo je to prije nekih 4 ili 5 godina nisam siguran ono uskrsno vrime,uglavnom vozali smo se ja i 2 frenda ono kako mi muški radimo sjednemo u auti i vozikamo se bez cilja

i frend mi je reko kao da odemo do njegove rodice da će je zovnit vanka a bili smo tu u blizini njene kuće.

Došli smo ispred kuće ona je izašla upoznali se malo pričali možda neki 15 minuta i otišli smo.

Moji prvi dojmovi o toj curi nisu bili nešto posebni ono činila mi se ok cura a tako mi je i izgledala.

Ja sam bio 1 srednje a ona 8 razred i završim ja 1 srednje tako i ona 8 razred osnovne.

Ona upiše se u istu školu u koju ja idem i ono imali smo odnos i sve ćao ćao i to je to.

I nakon nekoga vremena postanemo dobri prijatelji.

Male smo odmore provodili skupa i to sve.

Nakon nekoga vremena ja izlazim iz razreda i ugledam je na hodniku i jednostavno krenemo jedno prema

drugome i meni dode da je zagrlim i zagrlim je pred nekih 100 učenika.

Tako smo se grlili neko vrijeme.

Ja i frend sjedimo u kafiću nediljom popodne pijemo kavicu i uživamo (frend mi je išao sa njom u razred a trenirao je košarku samnom)

kad ulaze ona i frendica u kafić,prolaze pokraj nas i pozdravljaju nas, frend me pođe ispitivat o njoj,

kao kakva je ona meni dali mi se viđa i hoću li da mi je sredi.

Ja sam neko vrijeme to odbio ali sam na kraj pristao na to.

Sutradan ponediljak je bio ja u školi čujem da je prohodala s nekim likom,

i kad sam čuo to ja sam ono već je prekrižio i reko u sebi ništa od nje.

Tokom tjedna primjetio sam da me drugačije gleda i to sve ali sam se pravio kao da neprimjećivam to,

u četvrtak ja izlazim iz razreda idem zapalit cigaru kad me oan zaustavila i pita me dali je istina ono šta joj govori frend moj ja sam samo odg da je i produžio dalje.

U petak 10.12.2010 prohodamo.

Ispočetka je sve bilo lipo divno krasno,svaki sam joj mjesec kupovao poklone itd...

Štaćeš tako je kad se muško zaljubi.

Inače joj je ekipa bila na prvom mjestu i to sve ali pomirio sam se s tim.

Nakon pola godine veze počeli su problemi kao neki njen frend i frendica su joj rekli da se ja upucavam drugim curama

šta nije bila istina i prekinemo i nakon 3 ili 4 dana se pomirimo.

Utome dode lito i sve je išlo svojim tokom dalje,2 dana prije Velike Gospe krenem ja za sinj pješke

zavjetujem se za nju i za našu vezi da bi nakon 3 dana poslje Velike Gospe ona prekinula samnom radi priča i ostali gluposti.

A za to vrijeme dok je prekidala samom ja sam bio na moru.

Vratim se u svoj grad i zovem je da idemo priča i odemo pričat, dok smo pričali cura je samo gledala okolo nije me uopće smjela u oči pogledat.

Tu se raziđemo svak svojim putem, nakon par dana izbriše me i sa face,pomirio sam se i sa tim.

11.12.2011. naveče oko 10 i 30 ja na msn i ona mi se javlja kao oprosti šta smetam meni je ovo glupo

kao možemo li bit frendovi oprosti za sve bla bla bla.

Samo sam je fino pitao što me nesmi pogledat u oči od kad smo prekinuli rekla je kao da nije imala hrabrosti,

i tu mi je bilo jesno što je prekinula samnom ( šarala je okolo ).

Pristao sam na to da budemo frendovi i tako smo se čuli svako malo pričali 3 dana prije božića prohodamo opet 

sjedimo ja i frend u kafiću i ona prolazi pokraj nas 8 puta gleda unas kao da me nepoznaje.

Kad je 8 put prolazila zagrli "rođaka" i poljubi u obraz inače konobara u tom kafiću.

Nakon nekoga vremena ja i frend se ustanemo i odemo u drugi kafić i sjedemo za malo zabačeniji stol da mođemo pričat

kad ona ulazi u taj kafić i ide do frendica i nakon nekoga vremena dode do mene ono kao da se ništa niej desilo

i ja je pitam šta neće da pozzz ona govori kao da me nije vidila ja joj dogovorim samo ok.

Nakon nekih 3 sata razgovora s frendom uzmem mob i samo joj pošaljem poruku da prekidamo.

Dalje smo ostali u kontaktu preko face i sve to.

15.2.2012. navečer ja i frend se dogovaramo da idemo u planinu popit kavu kad se ona javlja na face,

i tako se dop i sve i iz zaj je pitam kao hoćeš i ti s nama sutra ić u planinu popit kavu na moje divno iznenađenje pristala je na to.

Tu je pala oklada oho hrvanja na snjegu, ako ja pobjedim mogu je poljubit a ako ona ostajemo samo frendovi.

Naravno pustim joj ispočetka i nakraju ja pobjedim.

Da malo skratim prohodamo 10.3.2012 po ko zna koji put i nekih mjesec dana dok je to još sve bilo kao u tajnosit

bilo je super onda su počele opet stare priče njene ekipe.

Početkom 7. mj pošalje mi poruku da je gotovo,pošaljem joj par poruka neodgovara ništa

pošaljem joj poruku kao da ću joj demolirat i nju i selo (slavio se rođendan mi malo popili)

i odg mi kao da nije čula mob.

Dogovorimo se da se sutra naveče nađemo i popričamo o tom svemu.

Dok sam bio na poslu pošaljem joj poruku kao da mi kaže o čemu se radi ona mi vraća samo kao da ćemo večeras pričat,

ja joj pošaljem poruku dali me je prevarila ili tako nešto ona odgovara da nije.

Sjedim i razmišlja o tom i vidim da mi nešto tu smrdi nazovem frend da mi ponese pištolj da će mi trebt.

Uzmem pištolj završim smjenu i odem do nje i pitam je šta je to bilo ona govori kao da je neka njena slavila rođendan

pa kako je malo popila poslala mi tu poruku a neki joj se nabacivo i završi sa njim tu večer.

Kako je ona to završila izvadim pištolj i repetiram ga i pitam je dali hoće da odemo do njega uglavnom tu se pomirimo i sve super.

6.8.2012. dode mi poruka da je definitivno kraj između mene i nje.

Tu smo išli par puta pričat i svaki bi se put poljubili i rastali se skoro u suzama.

Pukne meni film i maknem je iz svoga života skroz.

Nakon nekog vremene čujemo se ja i njena frendica i ta njena frendica otvoreno kaže da hoće samnom s*x.

Pitam ja za tu svoju bivšu curu i cura mi govori kao da je mutila dok je bila samnom i svašta nešto.

 

ZAKLJUČAK:

 

Nikad nevjeruj žensku ali nikad u životu...kunila je se da me voli ali eto lagala je....kao i svaka dosad

žuta munja :D
15 godina
neaktivan
offline
Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda

Ako još netko želi iznjeti svoje iskustvo nek slobodno piše ili svoje probleme u prilaženju curi,o prebolemima u vezi,baraku...tu smo da pomognemo 

žuta munja :D
16 godina
neaktivan
offline
Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda

lijepa prica ...

volim onaj dio gdje voljenoj osobi repetiras pistolj pred ocima, a niste u streljani...

koja ljubav...

idem do svoje da izvadim osigurac iz granate...

 

laku noc :p

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda

I know that fell bro. Nisi jedini kojem se događaju takve stvari. Ima nas dosta. Uglavnom htio sam reći da muško-ženska prijateljstva ne postoje. Točka.

Zaključak: Nemoj k srcu uzimat i shvaćat ozbiljno. Opusti se, za*ebavaj i ne traži ništa ozbiljno jer jedan je život i treba ga proživit. {#}

13 godina
offline
Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda

Čovječe,stvarno svaka čast na trudu!{#}

OnTopic:Takvima,koje će više vjerovati pričama i spekulacijama društva,nego tebi,bolje

da okončaš odmah.Nema smisla nastavaljati vezu ako nemate povjerenja jedno u drugo.

@TonyKTM
Imam osječaj da nisi stariji od 16 godina?
Nisam ni ja puno stariji od tebe,vidiš i po nicku,ali kako sam ja odgajan,

prava ljubav uvijek postoji.Možda sam praznovjeran,lud,što već,ali to za mene postoji.
Ne hodam bezveze s curom koju znam od 1. srednje,čija je sestra išla samnom u razred,

s kojom idem zajedno na Framu,s kojom zajedno sviram u istom zboru tako da,

uvijek ima nade.

 

Naravno da postoje mušlo-ženska prijateljstva,imam tri prijateljice s kojima mogu

pričat o bilo čemu,koje mogu pitati za bilo šta,i s kojim na kraju krajeva,uživam i biti u društvu.
Po mom osobnom iskustvu,ta tvoja tvrdnja jednostavno ne stoji.

P.S.Molio bih vas da izbjegnete komentare oko vjere/religije,

privatne stvari i osobna odluka.

WoT: BlackRainCRO
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2012 3:55 (pandza94).
15 godina
offline
Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda

Uzmi pistolj, okreni prema sebi, povuci trigger.

Prvo zato jer si pickica.

Drugo zato jer si seljak.

Trece zato jer si glup.

Rvat katolik!
11 godina
protjeran
offline
Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda

Do sada sam živio u uvjerenju kako najveća sranja pišu po forum.hr\usamljena srca.

16 godina
offline
Cure,Žene i ostele pripadnice ženskoga roda

Hisuse!

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice