Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.220.367
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : Ja

Prodavač: kum ARazer

Predemt: Matična Asrock 890gx Extreme 3

 

Iskustvo: Dogovor u 3.5 min.{#}

Po primitku i otvaranju opaketa ostao sam bez texta.Osim predmeta iz oglasa Dodatno sam dobio 2gb novog rama + novi case fan + nova thermalna   pasta

Na upit čemu to dodatno, odgovor je : Bio si  FER i KOREKTAN...

Za kuma ARazera smo riječi HvALE  {#}

 

 

Ocijena :5/5.{#}

Ps. kad bi bila ocijena extra 5 (*5) trebao bi je dobiti,jer on i jos par forumasa koji se se  ne mogu ocijenti  .

kume sorry obrisali su stari post jer nisam linko   ( ://)

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač lollik91

Kupac rooswelt1991

Predmet cx400

Iskustvo: Vidio napajanje, nagovorio frenda da mu treba baš to, i kupio od čovjeka i ugradio frendu!

Sve radi, i nema nikakvih problema, iako sam bio malo skeptičan da će držati 6850...

 

 

Ocjena 5/5

 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Poštujte pravila teme koje ste SAMI postavili! Ako se nastavi s glupostima koje zahtijevaju stalni angažman moderatora ide i ova tema pod ključ!
...
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: zagy15061984

 

Kupac: fromcelltohell  iz usluge frendu

 

Predmet:  Wd3200aaks

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka,kolega forumaš narečeni disk poslao poštom, plaćeno pouzećem.

 

         Disk je u odličnom stanju a ima i garanciju još godinu dana.

 

         Malo je bilo frke oko ugradnje diska jer nije formartirao stari OS na njemu,

 

         ali je to riješeno.

 

         Tako da je ukupno zadovoljstvo trgovinom za ocjenu:

 

 

                       5/5

 


 

       P.S.:   Zagy,daj još neku ploču socket 775 nabavi!{#}

Old Insomniac
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: MasterOfDisaster

 

Prodavač: Pranja

 

Predmet: i5750 + ASUS P7P55D PRO + Scythe Kabuto

 

Iskustvo: Čuo sam se sa Pranjom preko PM, dogovorili se da bi ja došao po to u Sisak, da vidim jel sve u redu. Došao do njega, lijepo me ugostio, sve mi pokazao dok radi,  sve 5, sve valja i odlično radi. Kupio od čovjeka instalirao kod sebe i sve super. On sretan jer je prodao, a ja sretan jer sam jeftino nadogradio komp. Win - win situation. Pranji svaki pozdrav.

 

Ocjena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 17:00 (Dolu).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: gvego
Prodavač: speedfreak18
Predmet: Kingmax DDR2 800MHz
Opis: Potrudio se i višestruko upakirati memoriju kako se nebi polomila u transportu (dobio sam je u omotnici s zračnom izolacijom - hvala) - Sve pohvale. Ocjena 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 9:00 (gvego).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:SPLICO212

Kupac:Shaka111

 

Predmet:Logitech DiNovo Edge

 

Opis: Javio se navedenom clanu za tipkovnicu,dogovorili se oko cijene,poslao dan poslje na povjerenje(svaka cast!),kada je tipkovnica stigla ja uplatio,uglavnom odlicna trgovina,clan je vrlo pouzdan i svakako za preporuku za daljnu trgovinu

 

Ocjena:5/5

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: gvego 

Prodavač: Crotiger

Predmet:  OCZ Agility SSD
Opis: Potrudio se i dostaviti kupljeno do prijatelja u Zagrebu - Sve pohvale. Ocjena 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 9:00 (gvego).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: Tionio

prodavač: gvego

predmet: Asus P5KPL-AM

Opis: prodavač se zbilja potrudio oko pakiranja pošiljke i sve je prošlo OK, u početku nisam imao doma odgovarajuću ram memoriju i sumnjao sam na neispravnost ploče. potom je korisnik s povjerenjem o svom trošku poslao 2 GB ddr2 memorije koje na njegov zahtjev nisam bio obavezan odmah platiti, nego tek onda kad se uvjerim da sve radi...svaka čast! 5/5 {#}

TiONiO
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 12:50 (Tionio).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: ja

prodavač: nick54312

predmet: Scythe Kaze Master Pro

 

Kao da sam naručio iz dućana, ali uz bolju cijenu{#}.

5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: ja

prodavač: marko1972

predmet: modul 478 za katanu 3

 

Kolega se javio na moj oglas i sve završilo dobro.

5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: ja

prodavač: Migi86

predmet: WD Caviar Black Sata III 1Tb

 

Sve prošlo uredno.

5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: ja

prodavač: Asta

predmet: rezervoar EK-Multioption RES 150 rev.2

 

Kao nov i fer cijena.

5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: ja

prodavač: eplati.com

predmet: Logitech G9x

 

Na glodavcu se vide tragovi korištenja, ali vrlo sam zadovoljan kupnjom.

5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: minikdo5

Kupac: ja

Prodmet: Wireless oprema

 

Opis trgovine: Culi e preko PM-a, dogovorili cijenu i nasli se u gradu. Odlicna cijena, dobra oprema, preporuka za trgovinu s doticnim clanom

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 13:22 (alengrosevic).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: microman

Kupac: mislavgray

Prodmet: 6970 Lightning (javio mu se preko fejsa za navedenu grafu, vidio da ima pod moj pc)

 

Opis trgovine: Neka clan ima odlicne cijene i sve, al nek svi znaju kakav stav ima.... Javio se navedenom 2.3 za karticu, te je rekao da planira prodavati pocetkom 4 mjeseca.. On mi javlja za 2 tjedna, da kao za vikend ide po komponente te ce tad prodavat. Malo se odgodilo jer kao on nije stigao. I tako trebao do sada prosli ponedjeljak. Zapeo je kao na poslu te nije mogao doci, dogovor je pao sada za subotu. Javlja kao da mu frend misli uzet komplet... na sto sam rekao da nebi bas bilo ok jer vec prije mjesec dana ga gnjavim za karticu.... i nakraju 30min kasnije mi javlja da je prodao sve frendu. Kostao me zivaca, i 2 puta bezveznog odlazenja u zagreb. Svaka cast micro .

 

Ocijena: 0/5.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 13:21 (mislavgray).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ivanjino96

 

Prodavač:zagy15061984

 

Predmet:Corsair H70

 

Iskustvo: Javio se članu da bi uzeo samo taj dan nisam imao novce kod sebe. Javio se ja par dana kasnije i rekao da mi da broj računa doa mi je jamu uplatio slijedeći dan ujutro on je meni popodne to posalo danas stigao paket sa CityEx-om nigdje nikakvo oštećenje sve kako je naveo ja točno i još je on platio poštarinu. Moje preporuke za njega.

 

Ocjena: 5/5

Prodajem: Tipkovnica Revoltec Fightboard Advanced Gaming i Miš Chicony MS-9656 javite se na PM
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
nick54312 kaže...

frend je bio spomenut odpocetka kad sam htio obe lightning uzet jer imao je 2x6970... no naravno rekao jedna njemu jedna medni. I DANAS odjednom njemu prodao dvije. Ono ocekujes od covjeka starijeg od 20godina neku *ebenu ozbiljnost, kad ono ko da je smrkavo deriste, razina ozbiljnosti 14 godina.

15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja

 

Prodavatelj: Vojki

 

Predmet: Razer Nostromo

 

Iskustvo: Kolega je vidio da kupujem Razer Nostroma i javio mi se PP-om,rekao je za oštećenje (neradi scroll i malo napukla plastika u transportu) i pristojnu cijenu i brzo smo se

dogovorili.Bilo je malo duže čekanje što ja na njegov odgovor a i on je mene pristojno sačekao dok dođe plaća {#}.Nostromo je stigao solidno zapakiran sa svime unutra(full bundlle) i radi ko sat.

Svaka preporuka.

 

Ocijena:5/5

 

 

 

So say We All
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo ljudi, neznam kome da se obratim, unaprijed se ispričavam na off topicu!

 

Naime prije par mjeseci sam se dogovorio sa ovim likom za razmjenu, RaZ0R9111.

Dakle, on mi treba dati neonke, neke ventove, a ja njemu Wifi stick i još par stvari...

 

Ja sam svoj paket poslao prije 3/4 mjeseca, a njega čekam već dugo vremena i ništa...

 

Prvo ga nema kojih mjesec dana, pa mi se onda javi na PM, kao da se ništa nije dogodilo i kaže da će mi poslati sljedeći tjedan, ja kažem dobro, pošalji!

 

Nakon mjesec dana se opet javi i kaže da će poslati, ja mu kažem da je hitno radi planiranja moddanja kućišta, ali nula bodova, opet mi se ne javlja, paket ne dolazi, ništa!

 

Opet prođe mjesec dana, javi mi se i ista stvar, ja već bijesan kao pas, hitno mi treba, a on ništa, nije niti poslao, pravi se kao da se ništa nije dogodilo.

 

Javio mi se opet krajem 3 mjeseca, kaže da će poslati, da će mi zauzvrat dati još par stvari, a ja već izgubio povjerenje, samo ga ignoriram i neznam što da napravim...

 

Znam da je u pitanju vrijedost od cca. 100kn, ali nemogu vjerovati da netko može biti tako neozbiljan i pokvaren! Meni je to što je rekao poslati hitno trebalo, ali nakon izgubljenih živaca i vremena sam se zaletio do dućana i kupio novo!

 

Imao sam s njim i prije nekakvih poslova, sve je prošlo kako treba i bio sam zadovoljan, pa me čovjek pitao da mu pošaljem svoju staru HD4650, rekoh idem pošto čovjeku treba, rekao mi je da će se odužiti! A ja sam kao budala igrao na kartu povjerenja, javljam mu se da mi pošalje zvučnu zauzvrat ka ovoj 4650, ali ništa, ne želi! 

Ovo je prvi i zadnji put da ću poslovati ovako, nemam ni vremena ni živaca za ovakvu neozbiljnost!

 

Volio bih da ga stavite na blacklistu, iako je nemoguće pošto sam fulao temu, ali samo vam želim dati do znanja da ne poslujete s ovim čovjekom!

Zaobiđite ga jednostavno jer takvi ne zaslužuju biti uopće na forumu!

 

Ocjena: 0/5

 

Ako netko ima podatke, tj broj mobitela od navedenog forumaša neka mi se javi na PM!

 

Hvala!

I want to taste you but your lips are venomous poison!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.4.2012 14:54 (MARKOZD15).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Jahttp://www.bug.hr/forum/user/speedfreak18/34244.aspx

 

Prodavač: Ivanjino96http://www.bug.hr/forum/user/ivanjino96/33462.aspx

 

Oglas: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-tipkvnicamisfront-bay-zvucna/145081.aspx?page=0&jumpto=2809807&sort=asc&view=flat

 

Naime radilo se o tipkovnici Revoltec Fightboard Advanced Gaming i Mišu Chicony MS-9656, sve je stiglo odlično zapakirano i naravno ispravno, ja sam prezadovoljan prodavačem, čak je prvo poslao pa tek nakon što isprobam mogu uplatit novac, zaista svaka čast {#}

 

Sve pohvale jos jednom za navedenog kolegu forumaša,

 

OCJENA NARAVNO 5/5

like a boss
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac: strit

Kupac: mislavgray

Prodmet: Asus 6970 + Acellero Xtreme Plus

 

Opis trgovine: Clan mi se javio jos kada sam otvorio temu da lightning kupujem, naravno nju sam i planirao uzet uz lighting koja je propala no nebitno sad. Kartica "ladna" ko led. Radi ko svicarski sat. Clana sam gnajvio cak u 8 i 30, al ok nije spavao {#}

 Uglavnom sve kako je naveo, nisam je isprobao kod njega jer ovo je clan kojem se vjeruje :) 

 

Ocijena: 5/5, naravno.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 17:25 (mislavgray).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: Trip

Buyer: Batista

Item: AMD X3 425

-----------------------

 

Feedback: Vidio sam po postovima prodavaca da nije smrkljavi zafrkant te sam mu vjerovao na rijec i unaprijed mu uplatio lovu za Athlona koji se otkljucava u full Phenoma X4.

Meni se na gotovo istoj maticnoj proc nikako nije htio otkljucat te sam ga prodao na njuskalu. Naime moj kupac ga je otkljucao bez frke na MSI-evoj maticnoj te tako privrijedio Tripu zeleni feedback :)

 

Uglavnom Trip je fer forumas.

 

Ocjena 5/5

Truth in engineering.
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Leprechaun

 

Kupac: MARKOZD15

 

Predmet: Powercolor HD 3870 X2

 

Iskustvo: Prošli tjedan sam se javio čovjeku da mi rezervira karticu, čekao me do petka i na kraju sam mu rekao da ipak neću imat love do petka, čovjek me velikodušno pričekao do ponedjeljka, skupio sam novce, uplatio na račun, on istog dana poslao! Kartica stigla, izgleda k'o nova, radi bez problema! Ja prezadovoljan!

 

Ocjena: 5/5

I want to taste you but your lips are venomous poison!
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

 

Prodavač: fromcelltohell

 

kupac: tutanjkamen

 

predmet: CPU E1400

 

 

Iskustvo:

Dogovorili se oko nacina preuzimanja brzo i bez problema preko par poruka. Posto zivim malo dalje nisam znao koliko ce mi vremena trebati da dodjem do dogovorenog mjesta pa sam uranio i javio mu da sam dosao malo ranije. On se meni ispricao i rekao da dolazi za 10 minuta iako sam ja bio taj koji je dosao ranije od dogovorenog vremena. Primopredaja prosla u redu, dao mi garanciju da ukoliko bude problema vraca novac. Napricali se i cak me pozvao na pice ali nisam vise imao vremena. Prodavac za svaku preporuku {#}.

 

5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.4.2012 23:00 (tutanjkamen).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Fromcelltohell

Kupac: Patrick_cro

Predmet : Kupnja agp grafičke

 

Stavio sam oglas i javio mi se kolega da prodaje radeon x1650 pro agp, nakon nekoliko pm smo se dogovorili oko kupnje, kartica je  dosla dobro upakirana i zaštićena, kartica je stigla hp ekspresom i plačena je poduzećem, kolega je poslao karticu kako smo se dogovorili i bio je maximalno ljubazan i rekao da sve provjerim dali radi, i ako slučajno ne radi da če mi vratiti novce. Ali oko kartice nije bilo nikakvih problema, kartica odlično radi. Jedan od najboljih prodavača od kojih sam kupovao

 

Ocjena : 5/5

 


Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: MasterOfDisaster

 

Kupac: fromcelltohell

 

Predmet: MBO EP45DS3P + Hyper-X DDR2 RAM

 

Iskustvo: Vidio oglas tu na forumu,javio se prodavaču s ponudom na koju je pristao.

         Za par dana se susreli in vivo,porazgovarali.Pregledao sam ploču,na prvi pogled je

         izgledalo sve OK što se kasnije ispostavilo kao točno:)

         Dakle,zadovoljan sam komponentama i prodavačem,jedino mala zamjerka ide

         na prašinu koje je bilo podosta na samoj ploči!

 

 

 

Ocjena: Ipak,bitnije od svega je da su komponente ispravne,stoga kolegi

       dajem ocjenu:

 

                  5/5

 

 

       i preporučam ga kao pouzdanog prodavača{#}

 

 

 

 

P.S.:   Ovim putem apeliram na sve prodavače da malo počiste komponente koje prodaju.

 

      Nije to neki preveliki problem,ali narušava ukupan dojam o Vama.

 

      Čini se kao da ne poštujete kupca kad isporučite takvu komponentu.

 

      Ovo napominjem jer sam do sad kupio ovdje preko oglasa 4 MBO i sve su došle

 

      prašnjave.Jedino mi je kolega zoharbizo poslao AM2 MBO u savršeno čistom i urednom stanju.

 

      Osobno kao prodavač vodim računa da predmet prodaje bude u urednom i ispravnom

 

      stanju što mogu posvjedočiti moji kupci.Iako sam do sad samo 2 puta trgovao ovdje.

 

LP svima{#}

Old Insomniac
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 0:19 (fromcelltohell).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: pepi74

 

Kupac: Gorant

 

Predmet: Asrock 880g pro3

 

Iskustvo: dogovorili se oko slanja poštom, pitao sam da li možemo to riješiti pouzećem što mu nije odgovaralo nego samo uplata na račun, tu sam postao malo sumnjičav (naravno ko i svatko tko bi uplaćivao na račun nekome koga ne poznaje), ali sam ipak pristao i ugodno se iznenadio. Odmah je poslao paket hpekspresom na svoj račun, čim je uplata bila vidljiva. Paket je bio odlično zapakiran i osiguran da se nebi nešto oštetilo, te je sa pločom došlo sve kao je i navedeno u oglasu. 

 

Ocjena: 5/5

 

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: lollik91

 

Kupac: Gorant

 

Predmet: Athlon II X3 435 unlockan u X4

 

 

Iskustvo: čuli se preko PP te dogovorili primopredaju. Slijedeći dan se našli i obavili razmjenu. Sve je ispravno i točno kako je i naveo, uspješno se otključava u X4. Jedan pin je samo bio blago savinut, ali recimo da nisi to primjetio, te sam ga ispravio i sve je ok. 

 

 

Ocjena 5/5

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice