Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.221.294
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac : Absu

 

Kupac : Ja

 

Predmet : Kingmax 4gb (2x2) DDR3 1600mhz  Klik

 

Opis : Javio se doticnom clanu, dogovorili se sve u par poruka, covjek je poslao paket u petak evo sad maloprije je stigao, odlicno zapakiran, ramovi rade, preporuka!!

 

Ocjena : 5+/5

 

EDIT : blaž ...pa kaj mozes sam sebe ocjenit?? vjerujem da kupci stavljaju ocjene prodavacima...a ne obrnuto

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2012 18:15 (KrpaZG).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: BMK

 

Kupac: Caesar et Brutus

 

Predmet prodaje: Gainward GTX560Ti Phantom 2Gb

 

Opis: Razmijenismo nekoliko privatnih poruka, gdje se dogovorismo za točnu lokaciju i vrijeme primopredaje. Što reći - kolega se još jednom ponio u svom stilu - nevjerojatno točan (došao na minutu u pola tri poslijepodne, što me zadivilo), ljubazan i uslužan, u tri riječi - prodavač za poželjeti.

 

Ocjena: 5/5

Svi problemi čine se rješivima ako se ljudi ne svađaju.
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

 

Prodavač: bradonja_85

 

Predmet:Chieftec kuciste

 

Iskustvo: Javio se čovjeku na oglas. Dogovorili smo se da ćemo primopredaju napraviti u Zadru, jer je on dolazio iz Šibenika u Zadar. Sve 5, kućiste vrhunski očuvano (iznad svih očekivanja), i uz puno popratnih sitnica. Zaboravio mi je donijeti disk sliencere, poslao ih kad je došao doma. Stigli danas, svaki vijak je na broju. Uglavnom, jedno vrlo ugodno iskustvo, svakako preporučam trgovinu s navedenim forumašem.

 

EDIT- @Liverpool- krivo si linkao kolegu na prvoj stranici {#}

 

Ocjena - defenitivno 5/5 

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2012 16:32 (mate960).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : Patrick_cro

Prodavač: kameni_zg

Predmet: prodaja-mboprocrami-s775

 

Iskustvo: Javio se prodavaču da sam zainterisiran za kupnju matčne i procesora, nakon par poruka se dogovorili za cijenu i za način plačanja. Dogovorili se da če poslati poštom sa otkupninom. Stiglo danas odlično zapakirano i jako čisto, prodavač mi se javio par puta da vidi jel sve u redu sa matičnom i procesorom, danas odmah ugradio ploču i procesor u komp i sve odlično funkcionira. 

Uglavnom jako dobro iskustvo i odlična komunikacija.

Ocjena : 5/5

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

Prodavač: The Man

Predmet: Technics RP-DH1200

 

Javio sam se čovijeku u PP. Dogovorili se oko cijene, ja mu uplatio novce na račun, i on mi je uredno istog dana poslao. Sve lijepo zapakirao i zaštitio da se slušalice ne bi razbile u transportu.

Ocijena: 5/5{#}

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:  vrx

 

Kupac: sLim95

 

Predmet: Fractal Design Core 3000

 

Iskustvo: Kolega se javio nakon sto su mu prosli kupci odustali, razmjenili par mailova, kolega lijepo odgovorio na moja sva pitanja. Nakon toga se nasli, i dobio sam kuciste kao novo, full bundle, sve super. Preporuke za daljnu trgovinu s forumasem. Ocjena: definitivno 5/5

11 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac:Vegeta

prodavac:Ores

predmet kupnje:FSP400

 

Predmet je kupljen davno od kolege, prije 3 mjeseca i dosao je neispravan sa poprilicno skupom postarinom.Dogovorili smo se da ce mi vratiti barem dio novca no nista od toga, stalno se izvlaci da nema novca, ne odgovara na PP a uredno kupuje komponente po forumu, prodao se za 100HRK :) Vise nego smijesno.Ne preporucam ga nikome po pitanju kupovine.

 

ocjena 0/5

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 23:52 (Vegeta).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac: ja

prodavac:speedfreak18

predmet kupnje: Matična i napajanje

kupio od njega ploču i napajanje, došlo sutradan, sve uredno radi, nema problema 5/5

486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.7.2012 23:55 (bur3k).
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Assertivite

 

Kupac: Dino.Randic

 

Predmet: Phenom x4 965

 

Iskustvo: Kolega se javio na moj oglas dogovorili smo se za cijenu, ja sam mu uplatio na racun te sam mu poslao potvrdu uplate.

On mi je odma poslao proc bez da je cekao da mu sjedne novac...evo danas je stigao proc sve je je super kako smo se i dogovorili...

Moja preporuka{#}

 

Ocjena: 5/5

13 godina
online
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : vrx

 

Kupac: itomic009

 

Predmet: Noctua NH-D14

 

Iskustvo : Za kolegu vrx nemam reći ništa drugo nego da takvih nema previše ( i nepretjerujem uopće sa izjavom). Kolegu sam kontaktirao čim sam vidio da se prodaje Noctua ( pošto sam dugo vremena htjeo taj cooler, ali mi je preskupo malo dat skoro 600 kn za novi ). Kolega mi se javio putem poruke i rekao da ima još ponuda, ali da sam se javio prvi za cooler pa da će mi još javiti. Sutra ili preksutra se čuli opet, i ja potvrdio da sam za kupnju. Dogovorili se oko detalja i sve je prošlo u najboljem mogućem redu. Moram stvarno reći da je kolega i više nego korektan.

 

Ocijena : 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.7.2012 17:49 (itomic009).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : Skank666

 

Kupac: explorer 4

 

Predmet prodaje:Kučište Fractal, Dell U2312 i SSD Mushkin Chronos

 

Iskustvo:Ovaj forumaš je zasigurno jedan od najboljih trgovaca. Ima uvijek dobre cijene, sastavi oglase da se možeš nasmijat, pošten je i stvari su jako dobro uščuvane.Ja sam prvo trebao kupiti samo monitor, ali mi je poslao ponudu za kučište, monitor i SSD koju nisam mogao odbiti.I tako je on mene strpljivo sačekao tjedan dana dok ja dođem po to i dok sam skupio novce bez ikakvog prigovora, stvarno dobar čovjek.Već sam i trgovao s njim prije, naravno fer i korektno je sve prošlo.Pozdrav Hrvoju kralju ;)

 

Ocjena : 5/5

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2012 16:08 (explorer 4).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Pošiljatelj : Agent Rico

 

Primatelj: dombak1608

 

Predmet darivanja: SSD adapter

 

Iskustvo: Možda nije predmet kupovine/prodaje, ali je predmet darivanja. Forumaš je rekao da mu se javi netko tko treba adapter, pa sam se javio.

Odbio je da mu uplatim bilokakve novce na račun(čak i za poštarinu), poslao je odmah drugi dan i meni je došlo u ponedjeljak.
Ovim putem mu se još jednom zahvaljujem.

 

Ocjena : 5/5

Watercooled CPU. Bubni PP, ako te nešto zanima :)
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

kupac:  zeppe

prodavac : ja

 

 

 

iskustvo:

eo da ja podijelim svoje negativno iskustvo, 

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura/prodaja-steam-igre-40-stvarne-cijene/158210.aspx uvod vam je ovdje na u prvom postu

.

.

.

.

 

nakon cega mi se javio kupac zeppe koji je odlucio odmah sve uzet, posto su neki sumnjali da sam prevarant ja sam mu reko da saljem prvi i pa da nakon sto dobije igrice da onda on meni uplati na racun. Tako smo i napravili, sve je super proslo, on je dobio igre a ja obecanje da ce mi uplatit novce odmah sutra.

medjutim prosla su 4 dana a od njega ni poruke na forumu ni para na racunu. 

 

otiso sam malo dalje i potrazio sam ga na fejsu da imam izarvni kontakt s njim, medjutim on tvrdi da on nista nije uzimao, kaze da nema ni poruka od mene na bug forumu, i veli mi da nije lud da uzima tako nesto.

 

pa eto ja sam pokusao ispast fer i posten al nema smisla jer ces biti zgazen od ljudi kao sto je on.

 

tako da se cuvate kad nesto kupujete od njega jer je ne pouzdan

 

ocjena: 0/5

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 16:47 (win4crazzy).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Fake_Alert

Kupac: DamageHigh

Predmet: Gas Guzzlers

 

Još jedno pozitivno iskustvo s našim fejkom...što više reći...

 

5/5

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/skanjac/40035.aspx

 

Kupac: Tawals

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura/prodaja-knjiga-php-mysql-knjiga-programiranje/156987.aspx

 

Iskustvo: Dogovorili se u par kratkih poruka, knjiga je u dobrom stanju, DVD neogreban. 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 17:29 (Tawals).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac :Ja

Prodavac:Toma Kruz

 

Predmet: Lumia 710

 

Surjaku trebao mob i naletim na ovaj oglas, ukratko dogovorio se s kolegom oko dostave i placanja, i kolega je poslao mob prije uplate, i to zapakirao da bi moglo prezivit nuklearni rat.

 

5/5

 

 

http://www.downloadmoreram.com/
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Maximus007

 

Kupaj: alengrosevic

 

Predmet: Napajanje Corsair

 

Ocjena trgovine 1/5

 

Opis trgovine: Dogovorili kupoprodaju (po njegovoj trazenoj cijeni), ja mu uplatio unaprijed na tekuci i zamolio ga da on plati postarinu, posto je to cca 20 kuna. On kaze ok, nema problema, saljem drugi dan. Napajanje je doslo za 3-4 dana (preko vikenda je putovalo) i dođe hpexpress i kaže poštar 56 kuna molim! ja gledam i ne vjerujem, 56 kn!!! Sad, neću raditi prooblema poštaru, platio sam tih 56 kuna i kontaktirao kolegu da ili vrati razliku od 20 kn do 56 ili da mi vrati ukupan iznos pa mu vratim napajanje. Kolega ignorira pm-ove, ne ogdovara na poziv, vrlo nekulturno, bezobazno i neodgovorno. Sjedi 1! {#}

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:  Ja

 

Prodavač:   Kant

 

Predmet:   Gigabyte GA-M720-US3, AM2, AM2+

 

Dogovorili se preko PM-a tijekom vikenda kako ćemo to obavit. Ja mu uplatio novac na račun u ponedjeljak, on poslao matičnu u utorak i danas stigla.

Navečer ću imat šta radit kad dođem s posla........jbg ode jedna večer bez BF3 >.>

 

Ocjena:   5/5

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 14:22 (Krešo91).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Technophreak

 

Kupac: Ja

 

Predmet: Donacija za WoW privatni server (nema posebnog linka)

 

Dogovorili smo se bez problema, dao mi je detaljne upute kako uplatiti novac na njegov račun i imao je strpljenja jer sam odgodio jednom (mislio sam da će mi netko iz grada pomoć). Svaka preporuka i pohvala :)

Ocjena: 5/5 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 18:03 (Xalbador).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ja

Prodavac:http://www.bug.hr/forum/user/tino26/42666.aspx 

Predmet:HD 5670

 

Opis:Sve proslo kako treba,dogovorili se sve u jednom danu.Drugi dan obavili razmjenu.Graficka radi savrseno,samo rijeci hvale.

 

Ocjena:5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 22:00 (cale).
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Ja http://www.bug.hr/forum/user/terror/1310.aspx

Prodavač: njuškalo1983 http://www.bug.hr/forum/user/njuskalo1983/45467.aspx

Predmet: gtx260 soc http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-gigabyte-gtx260-soc/151071.aspx

 

Opis trgovine: Dogovorili cijenu za graficu, onako spuštena cijena u ime kriznih vremena i iz znaka solidarnosti od strane kolege njuškala :D . Paket došao, super upakirano, grafa se izvrtjela donekle na STALKERU i nema problema. Čovijek je car! :D

 

Ocjena: 5/5

-kad sam mogo nisam mogo...sad kad mogu sad nemogu!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2012 18:10 (Terror).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Buyer: Batista 

Seller: Jabulani

Item: Creative Audigy 2

-------------------------------

 

Feedback: Dogovaranje preko PP-a, stiglo kako je dogovoreno, uredno zapakirano i naravno - ispravno.

Samo preporuka bez ikakvih zamjerki. 

 

5/5

 

 

 

 

 

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2012 12:30 (Batista).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika



Kupac: KeyDee http://www.bug.hr/forum/user/keydee/29750.aspx

Prodavač: Tomo53nja http://www.bug.hr/forum/user/tomo53nja/47157.aspx

Predmeti prodaje: http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-prodaja-2-graficke/158767.aspx

Kupio sam AGP grafu ATi 3650... Sve prošlo super, po dogovoru, primopredaja, čak mi je prodavač ponudio svoje vlastite RAM-e koji su mi još uz grafu hitno trebali, da ne moram tražit dalje... prodavač za pohvalu!!!

Hvala Tomo53nja!!!

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2012 18:58 (KeyDee).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Nello

 

Kupac:Ja

 

Predmet:Neispravni 160gb 2,5˝ hdd

 

Opis trgovine: Tražio sam neispravan 2,5˝ sata disk kapaciteta 160gb, javio se Nello i u manje od 5 minuta sredili trgovinu. Definitivna preporuka za trgovanje s njim.

 

Ocjena: 5/5

World Championships: 7, GP started: 299, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,546
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2012 11:21 (F1-IVO).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Skyburn

Kupac: Ja

Predmet: Origin acc sa Battlefieldom 3

Opis trgovine: Sve smo se dogovorili preko Skype-a. Sa acc-om sve 5. Preporučujem ga za daljnje trgovanje.

Ocjena: 5/5

Peace......I m tha man !
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2012 13:40 (Tinča14).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
win4crazzy kaže...

kupac:  zeppe

prodavac : ja

 

 

 

iskustvo:

eo da ja podijelim svoje negativno iskustvo, 

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura/prodaja-steam-igre-40-stvarne-cijene/158210.aspx uvod vam je ovdje na u prvom postu

.

.

.

.

 

nakon cega mi se javio kupac zeppe koji je odlucio odmah sve uzet, posto su neki sumnjali da sam prevarant ja sam mu reko da saljem prvi i pa da nakon sto dobije igrice da onda on meni uplati na racun. Tako smo i napravili, sve je super proslo, on je dobio igre a ja obecanje da ce mi uplatit novce odmah sutra.

medjutim prosla su 4 dana a od njega ni poruke na forumu ni para na racunu. 

 

otiso sam malo dalje i potrazio sam ga na fejsu da imam izarvni kontakt s njim, medjutim on tvrdi da on nista nije uzimao, kaze da nema ni poruka od mene na bug forumu, i veli mi da nije lud da uzima tako nesto.

 

pa eto ja sam pokusao ispast fer i posten al nema smisla jer ces biti zgazen od ljudi kao sto je on.

 

tako da se cuvate kad nesto kupujete od njega jer je ne pouzdan

 

ocjena: 0/5

eo zelim reci da ocito zeppe nije kriv, on tvrdi da mu je netko usao u acc i prevario mene prestavljajuci se kao zeppe, znaci mozete s njim slobodno trgovat ali s malom dozom opreza,

sretno

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Doctor Freak

 

Kupac: ja

 

Predmet: Gigabyte Z77x-UD5H

 

Opis: Dogovorili se, on je došao do Zg-a, razmijenili dobra, sve u najboljem redu. Svaka preporuka i pohvala za kolegu! :)

 

5/5

 

 

everybody lies
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kian

Kupac: kameni_zg

Predmet: fp audio kabel za cm690

 

Iskustvo: Par sati nakon što sam edito post i napisao da odustajem od kupnje fp audio kabela da cu uzet nekakvu zvucnu, javio mi se kolega Kian, tražio sam samo kabel a on mi je dao cijeli front panel (usb kabel i audio kabel) i sve to za male pare a svi znamo da smo spremni dati i više za tak nekakvu stvar dok nam baš treba... ugl super iskustvo brz dogovor, svaka čast.

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2012 13:53 (kameni_zg).
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:http://www.bug.hr/forum/user/lange/44543.aspx

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/panjabi/34485.aspx

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-speedlink-medusa-nx-51-mis-sharkoon-f/158636.aspx

Iskustvo: Kupio odlične slušalice koje su potpuno očuvane i nema nikakvih znakova korištenja. Prodavač uredno zapakirao paket i sve je prošlo po dogovoru.

Svaka preporuka i pohvala za prodavača!!! {#}

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 21:53 (Panjabi!!!).
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

svaka cast tebi.brzo se dogovorili,uredno platio.. svakako trgovati sa gos..

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice