Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.223.345
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
8 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
volegradele kaže...

Mene je prevario ozbiljan čovjek,vlasnik firme za 200 kn,a di neće kojekakva mularija,zato ljudi unaprijed ili solarno plačanje pod obavezno ili preko pouzdane osobe napravit primopredaju.(ali ne kao što je kolega poviše,znači rodbina prijatelj i slič)

 mulac jesam ali dosad nikad nisam ni pomislio nekoga zafrknuti jer ne bih htio da meni to netko napravi. kolega Arsen_Lupiga je kupovao procesor sjecam se i5 4590 za tisucu i nesto kuna i uplatio mi je na racun novce unaprijed a tako je napravio i Radetti za mis pa sam ja poslao autobusom do Zagreba isti dan. Bilo bi lijepo da su stavili iskustvo ali nema veze, imam i svoje podatke napisane na profilu tako da ljudi znaju od koga kupuju a ne neki laznjak. s tobom se slazem, ima svakakvih ljudi ali vrati im se to kad tad.

 

sjecam se jednom da sam htio od tebe kupiti logitech sluse ali htio si ih dati na reklamaciju steta bila je cijena odlicna!

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ja sam pronašao iPhone 5c prije jedno godinu ipol na Hvaru,mob je bio ugašen i prazna baterija.Lito na Hvaru more ljudi,ko zna od koga je!Kad samo došao doma napunio sam ga i upalio,mob je bio zaključan i neupotrebljiv,na Talijanskom je pisao da je telefon izgubljen i da se javim na taj i taj broj mobitela !Pošto je prošlo već podosta vremena mislio sam da je vlasnik ionako već davno partija iz HR!Ali iPhone zaključan je neupotrbljiv uređaj i odlučio sam kontaktira vlasnika!Dobio sam nekog Talijana koji me uputio na svoju curu,njo sam objasnio situaciju i ona me zamolila da ako mogu da joj pošaljem mobitel u Italiju,jer navodno ima bitne podatke u njoj(btw izgubila ga prije više od pola godine po njezinoj priči).Isti sam dan poslao mobitel i platio postarinu (mada se ona nudila,ali komplicirano a i 50-60 kn mi ne prestavlja puno),htjela je da joj pošaljem što prije i da poštarini nije bitna!Uglavnom za par dana je dobila mobitel ,obečala je mojim curama poslat neki poklon igračaka kao znak zahvale (na whatsappu je bila njihova slika),ali naravno kad je primila telefon od nje nikad ni glasa više!

 

Eto ima ljudi svake vele,nazalost došla su vremena kad malo kome mozes vjerovatmjer kako ona stara kaze "prilika čini lopovom"

AUDIOFIL
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: vrinho

 

Kupac: Ja mate123ist

 

Predmet: Sennheiser HD419

 

Iskustvo: Sve se brzo i bezbolno dogovorili. Paket poslan isti dan kada sam ga i kontaktirao. Paket odlicno upakiran te je stigao u izvrsnom stanju. Očuvanost slušalica fantastična. Vrlo pozitivno iskustvo, sve preporuke!

 

Ocjena: 5/5

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: hrčak

Kupac: ja (moj šogor)

Predmet: Gigabyte R9 270x

 

Opis: sve dogovoreno i isporučeno u roku dan-dva. Preporuke.

 

Ocjena: 5/5

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Imam dvije trgovine sa foruma ovaj mjesec, red je da ih ovdje opišem, iskustva su stvarno pozitivna.

 

Prodavač: sudy_freak

Kupac: ja 

Predmet: AMD FX8350 i 16 GB DDR3 Kingston HyperX Blu.

 

Opis: Kolega se javio na moj oglas da kupujem navedeni procesor, ispostavilo se da ima i rame po dobroj cijeni. Našli smo se u gradu, obavili kupoprodaju. I proc i rami imaju full bundle, sve uredno. Svakako preporuka!

 

Ocjena: 5/5

 

 

Prodavač: mark0_69

Kupac: ja 

Predmet: Cooler Master Hyper 212 EVO

 

Opis: U par PM-ova sve dogovorili, danas se našli, odradili primopredaju. Cooler ima svu opremu, full bundle kao iz trgovine i važeću garanciju. Preporuka za ovog člana! 

 

Ocjena: 5/5



7 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: DommY
Kupac: ja 
Predmet: Logitech G402.
 
Opis: Čuli smo se preko pm i moba, sve je rješeno brzo i jednostavno kako je i bilo dogovoreno. Svaka preporuka.
 
Ocjena: 5/5

10 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: sudy_freak 
Kupac: ja SnakeST 
Predmet: Asus GTX 970 Strix 4GB OC
 
Opis: Nije oglas sa Bugovog oglasnika ali red je da pohvalim kolegu. Prilagodio se meni i prihvatio moje uvjete jer mi je nezgodno bilo oko preuzimanja.

Grafa stigla upakirana u orginalnu kutiju sa ostalom opremom, bez trunke prašine.
 
Ocjena: 5/5

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ja

Kupac: BeerFTW

Predmet: Logitech G402

 

Opis: Javio se na pp te smo se čuli preko mobitela i dogovorili detalje. Bez greške, čak je uplatio novce prije slanja mog slanja. Preporuka.

 

Ocjena: 5/5

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
15 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Prodavač: OperationIvy 
Kupac: sum_of_all_fears
Predmet: Athlon X2 4200 + AsRock N61P-S + 3GB DDR2
 
Opis:
Javio se dragi kolega sa ponudom na moj oglas za MBO+CPU. Ponudio gore navedeno, dogovorili se, on poslao Tiskom, sve uredno stiglo i radi. Sve je bilo propisno zapakirano, čisto (bez prašine!) i radi bez problema. Preporuke!
 
Ocjena: 5/5
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: VidoM

Kupac: Caesar et Brutus

Predmet: i7 2011 CPU + MBO combo (nema više oglasa)

Iskustvo: Kolegi zatrebao upgrade sa starog 775 socketa pa sam mu preporučio dotičnog prodavača i njegovu ponudu. Kako kolega nije odmah imao potreban novac, prodavač je odmah pristao na plaćanje u tri obroka. Sve je prošlo kao po dogovoru, kolegi došlo propisno zapakirano te kako je bilo opisano. Prodavač izuzetno pristojan, ljubazan te prije svega staložen, naoružan strpljenjem, razumijevanjem te povjerenjem. Svaka čast kolegi. Bez i najmanjih problema slobodno trgujete/poslujete s navedenim kolegom forumašem.

Ocjena: 5/5

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
9 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: skank666

Kupac: El Munjoko

Predmet: MSI GTX 970 Gaming garancija

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka, kasnio je jedan dan sa slanjem zbog obaveza, i još je platio poštarinu zbog kašnjenja (bez mog znanja :)).

Sve je bilo kako je navedeno u oglasu/poruke (samo ne znam za ono "Stjepanj Quality" :)). Pouzdan prodavač, samo riječi pohvale za kolegu.

Ocjena: 5/5

15 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
El Munjoko kaže...

Prodavač: skank666

Kupac: El Munjoko

Predmet: MSI GTX 970 Gaming garancija

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka, kasnio je jedan dan sa slanjem zbog obaveza, i još je platio poštarinu zbog kašnjenja (bez mog znanja :)).

Sve je bilo kako je navedeno u oglasu/poruke (samo ne znam za ono "Stjepanj Quality" :)). Pouzdan prodavač, samo riječi pohvale za kolegu.

Ocjena: 5/5

 asic qualitiy, to vidiš u gpu-z, navodno što veće bolje se kloka. :D

 

Imam i ja za pohvalit 2 ljudi:

Prodavač: Kant (kingsbounty na njuškalu)

Kupac: skank666 

predmet: sa njuškala 16GB DDR-a

 

Javio se ja njemu pa on meni i sljedeća stvar ta memorija kuca u mom PC-u.

ocjena: 5/5

 

Prodavač: stipezorica 

Kupac: skank666 

predmet: noctua u14s (nestao oglas)

 

Rješio sve u par poruka, stanje kako je i rekao - sve super.

 

ocjena: 5/5

 

 

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to d
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.4.2017 8:49 (skank666).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: naPerk777

Kupac: ja


Predmet: 
Logitech G430 SURROUND SOUND GAMING HEADSET (uklonjen s BOL oglasnika)

***********

 

Opis: Vidio da kolega prodaje navedene slušalice dosta ispod cijene. Javio mu se, preko par poruka se uvjerio u legitimnost oglasa.
Zamolio ga da pričeka koji dan dok mu javim uzimam li. Poslao HP-om, jučer preuzeo.
Sve originalno zapakovano kako je i pisalo, gajnc nove ispod čekića što se kaže.


Svaka preporuka!

 

 

 

Ocjena: 5/5

Batllelog: sudy_freak
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: pilgrim_23

 

Predmet:

 

 

Opis trgovanja: javio se kolegi da želim kupiti SSD, dogovorili se cijenu i način slanja. Za dan-dva sam mu odmah uplatio novce, kolega je poslao e-račun na e-mail te SSD koji mi je stigao + doma na kućnu adresu, dok sam ja bio na sezoni u tom trenutku. Sad za vikend sam bio doma, vratio se u ponedjeljak ali tek jučer sam imao slobodan dan i ugradio sam ga u laptop, tek nakon drugog restarta mi ga je prepoznao. SanDisk SSD Dashboard mi je javio da je dostupan novi firmware što je automatski instalirao po gašenju računala. Kolegi velika zahvala što sam stalno imao nekakve upitena što je sve promptno odgovarao, još jednom  i kad dođem u VŽ ćemo na 

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 23:51 (Najbrži).
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Najbrži kaže...

Za dan-dva sam mu odmah uplatio novce

Budeš se ti sje... jednom, samo uplaćuj novce unaprijed.

Ja iskreno bih na ako ne mogu dogovoriti osobno preuzimanje, dogovorio plaćanje po pouzeću.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Valentin17 kaže...

Budeš se ti sje... jednom, samo uplaćuj novce unaprijed.

Ja iskreno bih na ako ne mogu dogovoriti osobno preuzimanje, dogovorio plaćanje po pouzeću.

 Popušio sam 2k kuna za mobitel, al' to je bilo preko njuškala. Naravno, provjerio sam kolegu u ovoj temi, a za one od kojih sam već kupovao nemam bojazni uplatiti unaprijed.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: x18x05x
Kupac: Ja

 

Predmet trgovine: GTA V za Xbox One

 

Iskustvo: Kolega mi se javio u PP, kroz par poruka sve riješili, čak je ponudio da on pošalje igru Tiskom pa kad ju dobijem da platim (razlog mu je bio moj "staž" na forumu od skoro 7 godina). Ja sam prije toga kupio paysafecard bon (takav je dogovor za plaćanje bio), on je poslao paket, ja mu dao kod, i sve je riješeno na obostrano zadovoljstvo. 

 

Ocjena 5/5

 

Svakako preporučam kolegu kao dobrog prodavača. :)

11 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/x3m/100047.aspx

Kupac: Ja

Predmet: Samsung s7 (nema oglasa)

 

Opis: javio sam se kolegi u vezi mobitela, odmah je odgovarao makar sam i postavljao glupa pitanja i bio dosadan, isti dan se našli i mobitel je bio kako je i rekao, u savršenom stanju, još mi je dao na poklon i par maskica, komunikativan je i odličan prodavač, definitivno preporuka.

 

Ocjena: 5+/5

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: naPerk777

 

Predmet:

 

 

Opis trgovanja: javio se kolegi da želim kupiti, dogovorili način plaćanja i slanja, s karticom sve u redu, dere sve na max

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: X3M

 

Kupac: Ja 

 

Predmet: Modecom Volcano Gamer tipkovnica te Modecom Volcano MC-GMX4 miš 

 

Iskustvo: Dogovorili sve preko privatne poruke na forumu..odgovara u kratkom roku bez problema.. stvarno nikakve zamjerke..miš i tipkovnica u odlicnom stanju..očuvano i paženo..paket dobro zakapiran i bez oštecenja..stvarno svaka preporuka.. 

 

Ocjena: 5/5

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Najbrži

 

Kupac: markoal

 

Predmet: Logitech G29 + Shifter

 

Iskustvo: Kolega mi ponudio navedeni volan + novi neotpakirani shifter, u početku nisam bio zainteresiran jer sam tražio nešto jeftinije i starije te nekoga iz Zg da mogu izvršit primoredaju. Srećom, volan se nalazio u Zg kojeg sam i preuzeo od rodbine od kolege. Shifter mi je naknadno poslao busem za ZG kojeg sam skupio prije volana. Svaka čast kolegi, u petak popodne smo se počeli dogovarat oko preuzimanja, htio sam volan čim prije, shifter je poslao busem koji je pošao u subotu u 6:45. Čak mu je bilo ok da mu uplatim na račun nakon što preuzmem i pregledam paket (pretpostavljam zbog staža na forumu i/ili jer sam upoznao kolegu i uživo prije nekoliko godina), iako sam predložio i druga rješenja.

PS. Volan i shifter funkcioniraju odlično!

 

Ocjena: 5/5

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 10:52 (markoal).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: mrsmith

 

Predmet:

  

Opis trgovanja: javio se kolegi netom kako je oglas objavio da želim kupiti. Dogovorili način plaćanja i slanja, komponente bile odlično upakirane i ispravne, dere sve na max

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: volegradele

 

Kupac: kruskar

 

Predmet: Cooler Master M850

 

Iskustvo: Nisam linkao oglas jer ga nema,kolega u temi slike vašeg hw objavio da je uzeo novo psu i da prodaje staro,javio mu se,u par poruka se sve dogovorili,kako jje dogovoreno tako je i stiglo.

Preporuka za trgovanje!

Napajanje uredno radi tiho sve 5 :)


Još jednom isprike kolegi za kašnjenje s uplatom!

 

L.P.

 

Ocjena: 5/5

Ako može subscribe na YT(ETS2 najviše):https://www.youtube.com/user/evilmage007STEAMnic/videos?view_as=subscriber i imgur s ss-ovima(ets2 najviše):https://balkantufeurotrucksimulator.imgur.com
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: volegradele

 

Kupac: ja (dombak1608)

 

Predmet: [Prodaja] AKG K240 MKII slusalice

 

Iskustvo: Javio se kolegi preko pp u nedjelju, brzo se dogovorili, uplatio mu na račun u ponedjeljak poslijepodne, on poslao poštom u ponedjeljak navečer. Slušalice danas (srijeda) ujutro bile kod mene, vrhunske, kao i navedeno (doslovno izvađene iz kutije, nekorištene).

 

Ocjena: 5/5

11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kant

 

Kupac: Moja malenkost

 

Predmet:WD Black 1TB WD1003FZEX 

 

Znam da već svi znaju za dotičnog da je siguran i pouzdan seller al ajde nije zgoreg da se podsjetimo. 

Dogovorili se brzinski i svako ispoštovao svoj dio dogovora.

Ja uplatio novce, a dotični predao predmet posredniku koji ga je uručio meni te je disk u stanju (excellent) kakvom je prodavač i rekao.

 

Ocjena: 5/5

 

EDIT

 

Zapravo ovo i nije bila trgovina preko BOL oglasnika nego sam slučajno viido njuškalo oglas i prepoznao tko je prodavač i kontaktirao ga tu preko foruma. 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2018 17:30 (Silent horror1992).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Tomo53nja

Kupac: Trawis (ja)

Predmet: ASRock 970 Extreme4

 

Ocjena: 5/5

 

Opis: Sve je bilo kako smo se i dogovorili, došao sam do njega, isprobali matičnu detaljno i sve radi. Nije bilo problema, čak me pričekao par dana jer sam bio bolestan. Sve pohvale :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2018 20:18 (Trawis).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Jakovp

 

Kupac: shadowlapy

 

PredmetEVGA GTX1080 SC

 

Opis: Dogovorena zamjena + moja nadoplata. Brzo smo se dogovorili bez ikakvih problema. Poslali svak svoj paket preko hpexpressa, on je svoj bolje zapakira nego ja :)

      Sve u svemu odlično iskustvo i iskrena preporuka. 

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 18:40 (shadowlapy).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Jakovp

 

Prodavač: shadowlapy

 

PredmetEVGA GTX1080 SC

 

Opis: Hvala kolegi na feedbacku, evo i s moje strane također samo pohvale, komunikacija s kolegom je bila super, sve je rješeno iznimno brzo i bezbolno, te je grafička dobivena u zamjenu došla u nevjerojatno odličnom stanju :) Tako da sve preporuke za bezbrižnu kupnju kod kolege!

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Kolko preporuka za Kanta...dode mi da kupim nes od njega sam zato kaj je tak posten :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Sale_ds kaže...
Kolko preporuka za Kanta...dode mi da kupim nes od njega sam zato kaj je tak posten :D

 Sto cu, takav sam :)

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice