Duga ili kratka kosa (za muškarce)

poruka: 111
|
čitano: 44.751
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Što vi preferirate? dugu ili kratku frizuru? pod kratku mislim na onu kao marinci il neš slično...

13 godina
offline
Re: Duga ili kratka kosa (za muškarce)
Worgen000 kaže...

Što vi preferirate? dugu ili kratku frizuru? pod kratku mislim na onu kao marinci il neš slično...

  Kako tko.

 

  Lakše ti je postaviti objektivnu anketu.

 

  Preferiram:

 

 

 

155 kratku kosu
53 dugu kosu
16 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Ja imam max do 3-4 cm, sve dižem s gelom i voskom u zrak, da bude čupavo...

Al ja to i dalje smatram kratkom kosom...

Kosa koja prekriva uši je duga kosa...

Il bar tu negdje počinje...{#}

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2011 14:56 (angel of fire).
13 godina
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Za mene postoji samo kratka kosa kao moguća opcija, jako praktično  {#}!

 

 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Ja imam srednje, preko ušiju, šiške kad se spuste idu preko nosa dolje, ali to češljam da stoji gore ili sa strane. Ne volim jako kratko, osjećam se previše golo, a sve je to stvar osobnog ukusa.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Kao vlasnik duge kose, ocito preferiram dugu. Ali moras znati da duga kosa sa sobom nosi i potrebe za poprilicnim odrzavanjem (osim ako ne zelis da ti izgleda kao slama).

 

Sve u biti ovisi o tome kakav image pokusavas furati.

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
13 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Kod mene zavisi od godišnjeg doba. Ljeti (sada) je skroz kratka, ne moram je ni prati, samo pređem vodom i šamponom rukom, kao da sam ćelav :). 

 

Dok je zimi pustim, dođe mi preko ušiju. Inače mi kosa raste jakoooo brzo, barem jedno tri puta mi brže raste nego bratu.

Mes que un Club! FCBarcelona!
12 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Kratka kosa FTW

16 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Sad ovisi što netko smatra pod"duga" kosa.

Meni je duga kosa sve preko 4-5cm.

Sad trenutno furam kratku.

Zapravo malo prekratku (jer se idem šišat u frizeraj gdje je frizerka pi*ka a ne tamo gdje dobro šiša) al' nema veze, narast' će.

Razmišljao sam da pustim malo kosu, kao ovaj lik s mog avatara, do te duljine, naravno skresana, da ne izgledam da si ne mogu priuštiti šišanje. a i inače imam jako gustu kosu, al' baš stvarno gustu, pa bi mi to stajalo.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2011 15:11 (FlyBoy).
13 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Imam dugu kosu već 4 godine. Kosa mi je sve do ramena, i nažalost u zadnje vrijeme mi postaje sve ravnije(želim da bude čupava). Uglavnom ne brinem se puno, a najveći mi je problem sušenje(dosadno je :D).

O tempora, o mores !
14 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Prije sam furao nešto u stilu Jima Morrisona, sad trenutno imam kraću kosu :)

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
12 godina
neaktivan
offline
Re: Duga ili kratka kosa (za muškarce)
FlyBoy kaže...

Sad ovisi što netko smatra pod"duga" kosa.

Meni je duga kosa sve preko 4-5cm.

Sad trenutno furam kratku.

Zapravo malo prekratku (jer se idem šišat u frizeraj gdje je frizerka pi*ka a ne tamo gdje dobro šiša) al' nema veze, narast' će.

Razmišljao sam da pustim malo kosu, kao ovaj lik s mog avatara, do te duljine, naravno skresana, da ne izgledam da si ne mogu priuštiti šišanje. a i inače imam jako gustu kosu, al' baš stvarno gustu, pa bi mi to stajalo.

pod dugom kosom smatram onu koju recimo ima Aragorn sa Lord of the Rings...to je onako meni obična duga kosa kod muškaraca...e da i još nešto postoji li koji trik kako ubrzati rast kose? {#}

14 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

I jedno i drugo, al ovisi u koje vrijeme. Po ljeti kratka, po zimi duga. U mom slucaju se radi o bekemici i biberici.

RIP EnlightenedPhoenix //// Rakim - The Legend, 2Pac - The King, Notorious B.I.G - The Flow and FreeStyle, Nas - The Last Man Standing, Big L - The Punchline and FreeStyle.
15 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Ja sam trenutno u fazi jima morisona  ,onako malo duža do ramena , ipak sam roker tako da puštam ..planiram još toliko pustit pa ćemo vidjet onda {#}.

http://soksa.3dhr.net/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Duga ili kratka kosa (za muškarce)
Worgen000 kaže...

e da i još nešto postoji li koji trik kako ubrzati rast kose? {#}

Ne postoji. Postoji odredena brzina rasta kose koja malo varira kod razlicitih osoba, ali je uglavnom tu negdje. Jedino bi ti moglo negativno utjecati na rast nekakvi zdravstveni problemi (iznimno losa prehrana, prekomjerna kozumacija kave, cigareta, alkohola, ili nekakva bolest).

 

Ukratko morat ces cekati kao i ostali, i za to vrijeme prolaziti kroz period dok izgledas smijesno dok napokon kosa ne pocne izgledati onako kako si ti to zamislio.

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
15 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

@rustweaver - definitivno se slažem o fazi kad se izgleda smiješno ... patiance .

http://soksa.3dhr.net/
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2011 16:01 (nixXxa).
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Duga ili kratka kosa (za muškarce)
Worgen000 kaže...

...e da i još nešto postoji li koji trik kako ubrzati rast kose?  {#}

  Postoji, zove se "Stajanje na kisi"

 

BTW

Ovo je vrhunac u pogledu otvoranja bezveznih tema. Dam ja predlog da se locka sve sto nema veze sa informatikom

Ionako imamo visak "opcih" tema koje nemaju veze sa IT-om

The perfect OS, MS-DOS! No patches, no root exploits for almost 30 years.
15 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Ovo je "Razno" podforum, ne vidim problem u ovakvim temama ovdje.

OT: 4-11 cm.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2011 18:40 (motaro1989).
15 godina
offline
Re: Duga ili kratka kosa (za muškarce)
plivaci imaju kosu koja najbrze raste...zato ja sad imam nekih 9 cm kose, sisam se svakih dva tjedna na cirka 4 cm....sad je negdje vrijeme za sisanje (sutra vjerojatno)
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
12 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Ja imam vrlo gustu kosu, pa ako ju i puštam dužu, frče mi se pri kraju etc etc... Najbolje kratka, pogotovo preko ljeta i vručina, a po zimi može malo duža...

I brzo mi raste tako da se šišam svakih 4-5 tjedana, no sve u svemu, najbolje kratka !  

Jack Daniels is the way to go !
12 godina
online
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Duga, duga kosa skroz. Ili na nulu.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
16 godina
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

2 mm gore, 1 mm sa strane.

 

Imao sam i dulju u srednjoj, no meni raste u "mikrofonku", izgledao sam kao Boney M :) a u glupim godinama (20-29) sam bio neko vrijeme ćelav :)

Uz razbijen nos i ožiljak na čelu mislim da je dobar izbor frizure... hehehe :)

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
12 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Kao dijete sam nosio marinski friz, tj. "na ježa", ali sad ako nije barem do ušiju, mrtvi fail.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2011 21:50 (ormar).
12 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

meni su cool one frizure 1/2/3 mm dužine koje imaju izbrijane crte onako sastrane...

13 godina
neaktivan
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Will Smith hairstyle :D   (fresh prince) ^^

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
16 godina
offline
Re: Duga ili kratka kosa (za muškarce)
chutac kaže...

Will Smith hairstyle :D   (fresh prince) ^^

E i to sa imao :)))

I thought my Uncle Tommy was wearing black socks, but when I looked at them closely, they were just very, very, very, very, very, very, very, very, very dark blue.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Duga ili kratka kosa (za muškarce)
ormar kaže...

Kao dijete sam nosio marinski friz, tj. "na ježa", ali sad ako nije barem do ušiju, mrtvi fail.

Tocno to, s tim da je moja trenutno do pola ledja {#} I definitivno me nece napustiti {#}

Vi veri veniversum vivus vici
15 godina
odjavljen
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Imao sam dužu kosu i sviđala mi se ali sam imao puno obaveza oko nje (prečesto pranje kose itd) pa sam se odlučio ošišati i sad živim u miru...

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.8.2011 19:33 (Kordy).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Duga ili kratka kosa (za muškarce)
Kordy kaže...

Imao sam dužu kosu i sviđala mi se ali sam imao puno obaveza oko nje (prečesto pranje kose itd) pa sam se odlučio ošišati i sad živim u miru...

I ja,bila mi je do pola leđa,lol,odlucio sam se osisat,i sad se moram otresat kolko me žena prati xD

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
15 godina
offline
Duga ili kratka kosa (za muškarce)

Jedno 10 godina sam furo skroz kratki friz, onako 'ko vojnik skroz kratko.

Sad evo imam kosu već preko ramena,

roker sam, gitarist, tak da mi je to dio imidža.

Al' ne mislim puštat duže nego što je sad.

Jedini problem je održavanje, ispucali vrhovi itd.

za razliku od većine ja volim kad mi je kosa "slamasta" i razbarušena.

 

 

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice