Dynamo magician

poruka: 11
|
čitano: 14.092
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Dynamo magician

Jeste ikad culi za ovog tipa? iluzionist mađionicar ili sto vec, ali dajte molim Vas pogledajte kakve tip trikove izvodi i stvarno sam pogledo dosta iluzija ali ovo sto taj tip radi je strava.

 

https://www.youtube.com/results?search_query=dynamo+magician&page=2

 

 

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
16 godina
offline
Dynamo magician

ajde da malo ozivimo temu ,evo upravo gledanm na dicovery kanalu i nemogu da se iznacudim kakve on trikove pravi??znam da je sve to iluzija ali ovo je stvarno nesto extra ,pa molio bih drage kolege za neko strucno misljenje kako to on izvodi ove trikove!!

13 godina
neaktivan
offline
Dynamo magician

Da i ja gledam vec par mjeseci i ne vjerujem.

 

Mozda sam 3 od 1000 trikova prokuzio, i to je sve, obicno s novcicem kad stavi na nekog i tak pa, a zapravo ne stavi, ali isuse ove ostale stvari, boze!

11 godina
protjeran
offline
Dynamo magician

Gledam i NE VJERUJEM.

 

UVIJEK ima majcu KRATKIH RUKAVA, tako da nema teoretske šanse da uvlači/zavlači ko SVI iluzionisti.

 

Frajer lebdi, hoda po vodi, utiskuje kovanice na čaše...WTF.

 

14 godina
offline
Re: Dynamo magician
Jarvan kaže...

Gledam i NE VJERUJEM.

 

UVIJEK ima majcu KRATKIH RUKAVA, tako da nema teoretske šanse da uvlači/zavlači ko SVI iluzionisti.

 

Frajer lebdi, hoda po vodi, utiskuje kovanice na čaše...WTF.

 

Ti vjeruješ svemu što vidiš na filmu? I ti bi lebdio da te drži dizalica

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
11 godina
protjeran
offline
Dynamo magician

Problem je u tome što većina fora je nemoguće provalit jesu li fejk ili ne, pogotovo kad si kraj njega na ulici.

 

I ovi videi s youtubea, neke stvari su NEMOGUĆE za sfejkati. Poput KOKICA koje pucaju iz ruku, ili mobitela u flaši.

 

I za dizalicu nema mjesta...kamera snima 360 stupnjeva oko njega i iznad njega...i ispod.

 

Sve se u "magiji" svodi na optičke iluzije, al drukčije je dok gledaš uživo.

13 godina
offline
Re: Dynamo magician
Jarvan kaže...

Problem je u tome što većina fora je nemoguće provalit jesu li fejk ili ne, pogotovo kad si kraj njega na ulici.

 

I ovi videi s youtubea, neke stvari su NEMOGUĆE za sfejkati. Poput KOKICA koje pucaju iz ruku, ili mobitela u flaši.

 

I za dizalicu nema mjesta...kamera snima 360 stupnjeva oko njega i iznad njega...i ispod.

 

Sve se u "magiji" svodi na optičke iluzije, al drukčije je dok gledaš uživo.

Ja ga isto gledam, ali povjerovao bi u to samo dok bi vidio uživo, tj. da meni proda neki trik!

DM
14 godina
offline
Re: Dynamo magician
Jarvan kaže...

Problem je u tome što većina fora je nemoguće provalit jesu li fejk ili ne, pogotovo kad si kraj njega na ulici.

 

I ovi videi s youtubea, neke stvari su NEMOGUĆE za sfejkati. Poput KOKICA koje pucaju iz ruku, ili mobitela u flaši.

 

I za dizalicu nema mjesta...kamera snima 360 stupnjeva oko njega i iznad njega...i ispod.

 

Sve se u "magiji" svodi na optičke iluzije, al drukčije je dok gledaš uživo.

Niti jedna snimka nije "uživo", njega drže dva crnca koja su kasnije obrisana sa videa

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dynamo magician
Jarvan kaže...

Gledam i NE VJERUJEM.

 

UVIJEK ima majcu KRATKIH RUKAVA, tako da nema teoretske šanse da uvlači/zavlači ko SVI iluzionisti.

 

Frajer lebdi, hoda po vodi, utiskuje kovanice na čaše...WTF.

 

fejk and gay{#} lol da lik stvarno lebdi bio bi odavno zamorac negdje u podrumu..

xfact
12 godina
offline
Re: Dynamo magician
Jarvan kaže...

Problem je u tome što većina fora je nemoguće provalit jesu li fejk ili ne, pogotovo kad si kraj njega na ulici.

 

I ovi videi s youtubea, neke stvari su NEMOGUĆE za sfejkati. Poput KOKICA koje pucaju iz ruku, ili mobitela u flaši.

 

I za dizalicu nema mjesta...kamera snima 360 stupnjeva oko njega i iznad njega...i ispod.

 

Sve se u "magiji" svodi na optičke iluzije, al drukčije je dok gledaš uživo.

Nemoguće lažirati? {#}

Malo si previše naivan, mobitel u čaši... Ako malo bolje pogledaš, unutra su dva mobitela (vidi se crni rub), on samo brzo okrene tu "čašu". Hodanje po vodi? Imaš ispod ronioce koji držu nekakvu vrstu splavi, a kada onda dva čamca prođu... To je samo da još više zbune "gledatelje"... A za "lebdenje", jesi samo vidio koliko je bilo ljudi slikalo i snimalo? Zar stvarno misliš da nitko nije stavio tu amatersku snimku na YouTube, ili igdje drugo? Da je to istina to bi bio fenomen, svjetsko čudo...

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dynamo magician
Jarvan kaže...

Gledam i NE VJERUJEM.

 

UVIJEK ima majcu KRATKIH RUKAVA, tako da nema teoretske šanse da uvlači/zavlači ko SVI iluzionisti.

 

Frajer lebdi, hoda po vodi, utiskuje kovanice na čaše...WTF.

 

najzesci mi je smijeh od onog djeda {#}

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice