Izbjeglice zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 4.218
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Izbjeglice

Kakvo mišljenje imate o njima?Ja sam iz Belog Manastira i kao što vidite situacija je grozna,bio sam do centra grada i tamo ih ima pun k ,a nisam vidio niti jednog policajca u centru grada,prićo sam sa nekima jučer,uglavnom ispituju kako doći do Zagreba i Slovenije,jedna djevojka(Sirijka) mi rekla kako među njima ima onih koji su iz Afganistana,Iraka,Irana,Paksitana i da oni rade nerede.

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
neaktivan
offline
Izbjeglice

Dok god ne budem imal problema s njima,briga me.

11 godina
offline
Izbjeglice

to nisu izbjeglice, to su ekonomski migranti.

15 godina
odjavljen
offline
Izbjeglice

Bug moderatori nece dopustit ovu temu.

 

Ukratko, zidovska misija da oslabi Europu, rat za 30 godina ak Europa ne zakljuca granice 100%.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
11 godina
offline
Izbjeglice

da su nam na vlasti osobe kojima je prioritet zastiti nacionalni interes i sigurnost gradana, trebali smo isti dan, kao i Mađari, zapoceti dizat ogradu prema granici sa srbijom...

14 godina
neaktivan
offline
Izbjeglice

Treba ove sto rade probleme upozorit da ako nastave da ce se upotrebiti smrtonosna sila.Ako nastave postoje 2 slucaja, 1.Upotreba smrtonosne sile , oni se smiriju prestaju raditi probleme ili 2. slucaj ako nastave raditi probleme, problem ce se rjesiti sam od sebe.Stavit vojsku na granice i zabranit svima ulazak. Ove sto zele dalje ,ako ih slovenci i mađari ne puste ,potrpat u avione i odvest u njemacku ili austriju na aerodrom pa neka se njemci koji su ih zvali bave sa njima. Vjerujte da avion ni njemci ni austrijanci ne bi rusili jer bi tom akcijom ispali gori nego mađari koji jedini zapravo znaju sta rade a svi im nesto seru o humanosti i slicno. Ja sam svoje misljenje izreko sad ako dobijem kartone bas me briga. Ako Europa ne pokaze njima malo zube nista se nece promijeniti kao sto ste vidjeli u tovarniku oni se policije ne boje. Pozivam sve koje vide sirijce u zagrebu nek pozovu policiju pa nek ih ona otprati u prihvatiliste. Bas me zanima sta drugi misle pa glasaj te u anketi dolje

11 slazem se
1 ne slazem se
0 imam drugu ideju ( pojasniti)
11 godina
offline
Izbjeglice

vracat odakle su dosli, a dosli su iz srbije, imamo ugovor sa njima u vezi readmisije, privremeno zaustavit zakon o azilu, i vracat prema srbima, i to je to, cao, pusa, bok.

15 godina
online
Izbjeglice

Meni je osobno žao ljudi (najviše djece), ali ovo je rezultat miješanja SAD-a i "napredne" Zapadne Europe što već traje godinama. Osobno sam najviše ljut na medije. To je čudo kako se ponašaju... I kod njih je prisutna velika doza licemjerja i dvostrukih standarda (kao i od strane vlasti/političara iz Zapadnih zemalja). A sve ovo tj. ova situacija u Europi je rezultat sada već idiotskog i bolesnog liberalizma, uvlačenja SAD-u, a i straha od osude od opet tih bolesnih liberala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2015 14:28 (Izzy).
11 godina
offline
Re: Izbjeglice
Izzy kaže...

Meni je osobno žao ljudi (najviše djece), ali ovo je rezultat miješanja SAD-a i "napredne" Zapadne Europe što već traje godinama. Osobno sam najviše ljut na medije. To je čudo kako se ponašaju... I kod njih je prisutna velika doza licemjerja i dvostrukih standarda (kao i od strane vlasti/političara iz Zapadnih zemalja). A sve ovo tj. ova situacija u Europi je rezultat sada već idiotskog i bolesnog liberalizma, uvlačenja SAD-u, a i straha od osude od opet tih bolesnih liberala.

 i meni je zao djece, zenskih i stariji te nemocnih osoba  ( kojih je jako jako malo), kojima bih omogucio privremenu zastitu dok se situacija ne stabilizira da se mogu vratit, a ovim ostalima kozojebacima, natrag za 180 stupnjeva

14 godina
neaktivan
offline
Izbjeglice

Sinoc mi je "najbolji" bio onaj muškarac od jedno 20-tak godina sta je izjavio za HRT da bi mi njima trebali osigurat da se vrate i da bi se oni odmah vratili, tj. da bi se mi trebali borit protiv ISIL-a. On ima 20-tak godina  znaci vojno sposoban , ali ne on se ne moze borit, on mora bjezati. Znam da u ratu u Siriji ima mnogo frakcija i da to nije rat sa samo 2 strane , ali ako vas 7 miliona pobjegne van zemlje i sigurno je bar 40% njih muskaraca ok kojih je sigurno 35% vojno sposobnih i ako vam se ne svida ni jedna postojeca frakcija pa vrag ti ma ter pa osnujte onda svoju frakciju. Sto se tice zena i djece to treba primiti , a ove sve vojno sposobne muškarce treba poslat natrag da se bore. Da se oni svi koji su van Sirije ujedine oni bi vjerovatno uspijeli za 3-5 mj pobjediti ISIL. Tada  bi ISIL postao mizerna teroristicka organizija koja bi bila u rangu al Quide odnosno njihova borbena sposobnost bi bila nikakva. Jedino za sto bi bili sposobni su sporadicni teroristicki napadi. Ali normalno lakse bjezat nego se borit i pustit ostale da rjesavaju nase probleme.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2015 14:45 (bla-bla111).
15 godina
offline
Re: Izbjeglice

Dajte molim vas, ko je bjezo od rata tom je i turska dobra bila, ovi svi koji su dosli do tu sam iskoristavaju ovo sve da bi usli u neko od bogatijih zemalja.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
10 godina
offline
Izbjeglice

Brutalno ali istinito  

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
Re: Izbjeglice
kicmabrajker kaže...

vracat odakle su dosli, a dosli su iz srbije, imamo ugovor sa njima u vezi readmisije, privremeno zaustavit zakon o azilu, i vracat prema srbima, i to je to, cao, pusa, bok.

 Došli su iz Republike Srpske Krajine??

15 godina
neaktivan
offline
Re: Izbjeglice
morbida kaže...

Kakvo mišljenje imate o njima?Ja sam iz Belog Manastira i kao što vidite situacija je grozna,bio sam do centra grada i tamo ih ima pun k ,a nisam vidio niti jednog policajca u centru grada,prićo sam sa nekima jučer,uglavnom ispituju kako doći do Zagreba i Slovenije,jedna djevojka(Sirijka) mi rekla kako među njima ima onih koji su iz Afganistana,Iraka,Irana,Paksitana i da oni rade nerede.

 Ček šta afganistacni i pakistanci imaju tamo radit. Afganistan ima normalnu vladu i tamo su mirovne misije znaci niko im ne sječe glave. Pakistan isto tako normalno uređena država. Valjda vidjeli su idu svi pa idemo i mi probat možda nas i pust. Još samo fali da indijci počnu dolazit

14 godina
offline
Re: Izbjeglice
Čim vidim da netko upotrebljava izaz "vojno-sposoban" dobim mlade...
One ring to bring them all and in the darkness bind them
12 godina
offline
Izbjeglice

Da upravo na takav naćin razmišljam,rat je bio i kod nas i u BiH,bilo je izbjeglica ali ovo je prestrašno,toliko ljudi migrira da je to nenormalno!!Nitko se neće ostat borit,a Europ će za 50 godina bit poput Bliskog Istoka!!


Imam dojam kao da je ovo smišljena taktika naseljavanja Europe!!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Izbjeglice

Ranko Kukumar kaže...



kicmabrajker kaže...


vracat odakle su dosli, a dosli su iz srbije, imamo ugovor sa njima u vezi readmisije, privremeno zaustavit zakon o azilu, i vracat prema srbima, i to je to, cao, pusa, bok.




 Došli su iz Republike Srpske Krajine??




 Ej alo jel ti znaš šta je republika srpska krajina. Daj se malo obrazuj. RSK je prethodnica republike srpske odnosno zauzima teritorij BIH i Hrvatske. Na potezu od Banja Luke. Sl broda, Petrinje, Knina.


 


Srbija nema veze sa republikom srpskom.

16 godina
neaktivan
offline
Izbjeglice

RJEŠENJE


DRŽAVA trebala organizirat prijevoz(zet 100 autobusa) do granice sa Slovenijom i tam ih iskipat,


ili im dat tanker pa preko Italije. Ali ne, hehe

12 godina
offline
Izbjeglice

Za vrijeme domovinskoga rata moja je obitelj primila muslimansku obitelj i Doljnjih Koliba(niti smo ih pitala koje su vjere,nacije,nista)jednostavno pomogli smo tim ljudima!


Oni su se zaista ponasali skromno i jeli su sa nama ono sto smo imali!Dakle,nisu gledali dali je svinjetina,puretina,piletina...jednostavno jeli su ono sto smo im mogli ponuditi!


Kasnije su se oni vratili svojoj kući,vratili se svojim obicajima....I dan-danas smo ostali dobri!


 


   Gledam ove "izbjeglice" oni bacaju hranu,koju im nasi ljudi ponude.Nasa kretenska vlada se brine da im priredi HALAL obroke (ti su obroci znatno skuplji od obicnih)...


Ma ja se pitam,di je tu "izbjeglicka skromnost"?!


Ja da sam izbjeglica,ne bih gledao na halal,balal,lalal hranu,bio bih zahvalan sto sam ziv i sto mogu ista jesti!


Koja je razlika između tih Muslimana i onih na pocetku moje priće?


 


  Mediji nas filuju pricama o jadnim izbjeglicama,sve zene i djeca,a statistike kazuju da je preko 85% muskaraca,koji MOGU BRANITI SVOJU DOMOVINU!


Pa tko tu koga hebe???


Mrzim Facebook,ali pogledajte drugu stranu price,pogledajte malo sta se ustvari desava!


 


Zaista nisam protiv toga da uđu u Hrvatsku,ali zasto izbjegavaju registraciju,zasto???


Ljudi ne budite naivni,otvorite oći!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice