Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

poruka: 35
|
čitano: 4.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

E ovako posto je moja graficka zavrsila na servisu sada nemam sta metnuti u racunalo pa bih molio jednu dobru dusu ako ima bilo koju ati ili nvidia svejedno koja graficka kartica da mi je posudi na par dana dok se moja ne vrati sa servisa... detaljnije se mozemo dogovoriti na p.m Hvala!

14 godina
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Pa zar nemas nikakog susjeda koji bi ti posudio. A ovako da ti neko posudjuje iz drugog mjesta i to samo na dan mi nekako glupo da izvines . :(

dzix
15 godina
protjeran
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Lool

da:) Hm sry ali kolega ima pravo, da izviniš..

Hehe ja bi ti bio posudio svoju Toxic 6850 samo je odmah išla jer sam spustio cijenu ko budala sam dao ju za da izviniš za samo 900 kuna

kada im je cijena pala za 200-300kn u samo par tjedana

{#}

what's in your head in your head zombie zombie zombie ha ha ha..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
dzelo kaže...

Pa zar nemas nikakog susjeda koji bi ti posudio. A ovako da ti neko posudjuje iz drugog mjesta i to samo na dan mi nekako glupo da izvines . :(

Pa ne znam baš da je samo na dan, vjerojatnije da će to bit na koji tjedan...

15 godina
neaktivan
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Eh, i ja sam neki dan tražio grafičku i javio mi se autor yeo par dana nakon molbe, pitaj autora Goddish preko PM-a i siguran sam da će ti posuditi svoju HD4670 koju prodaje trenutno {#}

a.k.a. T R 1 P L 3 X
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 15:50 (Fićo_CoD 5).
15 godina
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Pa trebala bi mi na 1 tjedan jer su mi ovi u servisu rekli od 7 do 10 dana... a susjede sam pito sve koga kod sam mogao i naso sam samo jednu od 6mb a posto imam veliki monitor to bi sve stekalo tako da mi treba nesto jace ali nista sada specijalno

14 godina
neaktivan
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
A da se okanis kompa na 7-10 dana? :P
13 godina
neaktivan
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

ja sam uspio izdržat cijeli mjesec (bez kompa)

I love GAMES!!! :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 16:33 (DanielX).
13 godina
neaktivan
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Pa nije ti valjda teško bez kompa bit 7-10 dana? Jedino ako ga trebaš za školu ili tako nešto.

15 godina
protjeran
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
DanielX kaže...

ja sam uspio izdržat cijeli mjesec (bez kompa)

Haha care!;)

Ja nez ni sam nie mi se još dogodilo pa nis ni probao bez njega

btw moglo bi i meni ko autoru bit jer neam integrirke na MBO a još i igram na njoj

Ne ozbiljno mogli bi otvoriti jedan tekući račun za pomoć nesretnima{#}

what's in your head in your head zombie zombie zombie ha ha ha..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
Pa nije on nesretan, mozda ovisan? XD
15 godina
neaktivan
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

pa dajte covjeku posudita koju rage ili tnt kad lijepo moli.

 

Salu na stranu da imam neku kramu poklonil bi ti ali sve kaj mi netreba izpoklanjam lokalnoj ekipi.

Nadam se da ce naletet koj dobra dusa {#}

15 godina
protjeran
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Ne kažem za njega nego za ovog gore koi je bio mjesec dana bez kompa da nie možda bio nesretan kad je išo to i pisat tu?

Da ne dao Bog većeg zla se to nekome dogodi?

{#}

what's in your head in your head zombie zombie zombie ha ha ha..
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 16:46 (stoncin3).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
stoncin3 kaže...
DanielX kaže...

ja sam uspio izdržat cijeli mjesec (bez kompa)

Haha care!;)

Ja nez ni sam nie mi se još dogodilo pa nis ni probao bez njega

btw moglo bi i meni ko autoru bit jer neam integrirke na MBO a još i igram na njoj

Ne ozbiljno mogli bi otvoriti jedan tekući račun za pomoć nesretnima{#}

jest da sam uspio ali mi je nekad strašno bilo dosadno bez kompa

I love GAMES!!! :D
15 godina
protjeran
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Svaka čast. Ljudi ni ne znaju koliko im je to potrebno danas kad je situacija sve više informatička u cijelom svijetu pogotovo zbog interneta i facebooka.

ot da se vratim autoru zar stvarno niko nema nikakvu graf da da čovjeku na tjedan dana?

what's in your head in your head zombie zombie zombie ha ha ha..
13 godina
neaktivan
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

neznam nema nikog

I love GAMES!!! :D
15 godina
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Ma nisu nikakve igre ni face u pitanju j... to nego trebam ove programe za faks vrtit i raditi u njima i imam zadacu za sljedeci tjedan i ovako jos neke poslove koje obavaljam sa strane... tako da bi mi stvarno trebala bilo kakava graficka samo da je pci expres... i da na zalost na maticnoj nemam integriranu sto bi mi super sada doslo :( pa eto ako se nade koja dobra dusa kako je kolega gore napisao neka mi posudi

13 godina
neaktivan
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
Frenkyca kaže...

Ma nisu nikakve igre ni face u pitanju j... to nego trebam ove programe za faks vrtit i raditi u njima i imam zadacu za sljedeci tjedan i ovako jos neke poslove koje obavaljam sa strane... tako da bi mi stvarno trebala bilo kakava graficka samo da je pci expres... i da na zalost na maticnoj nemam integriranu sto bi mi super sada doslo :( pa eto ako se nade koja dobra dusa kako je kolega gore napisao neka mi posudi

neznam ja ti nemogu posudit grafu jer imam nekog posla na kompu

I love GAMES!!! :D
15 godina
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
Frenkyca kaže...

Ma nisu nikakve igre ni face u pitanju j... to nego trebam ove programe za faks vrtit i raditi u njima i imam zadacu za sljedeci tjedan i ovako jos neke poslove koje obavaljam sa strane... tako da bi mi stvarno trebala bilo kakava graficka samo da je pci expres... i da na zalost na maticnoj nemam integriranu sto bi mi super sada doslo :( pa eto ako se nade koja dobra dusa kako je kolega gore napisao neka mi posudi

Zašto to nisi rekao jučer, pa baš sam prodao frendu 4670grafičku za 250kn, mogao sam ti je poslati za kučištem -.-*

Stvarno imaš loš tajming{#}

15 godina
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
rooswelt1991 kaže...
Frenkyca kaže...

Ma nisu nikakve igre ni face u pitanju j... to nego trebam ove programe za faks vrtit i raditi u njima i imam zadacu za sljedeci tjedan i ovako jos neke poslove koje obavaljam sa strane... tako da bi mi stvarno trebala bilo kakava graficka samo da je pci expres... i da na zalost na maticnoj nemam integriranu sto bi mi super sada doslo :( pa eto ako se nade koja dobra dusa kako je kolega gore napisao neka mi posudi

Zašto to nisi rekao jučer, pa baš sam prodao frendu 4670grafičku za 250kn, mogao sam ti je poslati za kučištem -.-*

Stvarno imaš loš tajming{#}

Hehe sta sam ja znao da ti bas imas grafu za prodat gledo sam ti pod oglase i nije je bilo xD

15 godina
neaktivan
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Ja ti mogu posuditi GF 6600 LE ali tek od ponedjeljka jer nisam doma ako te zanima.

Novi Zewa Deluxe 3-slojni papiri u od sada u dvije varijante: žuti i breskva papiri su deluxe kvalitete, još mekši i elegantniji.
15 godina
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
Frenkyca kaže...
Frenkyca kaže...

 

Hehe sta sam ja znao da ti bas imas grafu za prodat gledo sam ti pod oglase i nije je bilo xD

Ja sam tu grafu obećao jednom frendu, a nevolim prodavati preko foruma na taaj, način, uvjewk volim da vidim kako netko kupuje, pa mu onda ponudim (osim ako sam stvarno u frci :-))

15 godina
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
F1-IVO kaže...

Ja ti mogu posuditi GF 6600 LE ali tek od ponedjeljka jer nisam doma ako te zanima.

Ma moze bitno da je pci expres ako je moze i da ima 128 mb ili vise jer imam veliki monitor pa zbog tih nikh progama u 3d da nekako sljaka :)

15 godina
online
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Da si mi susjed bez problema bi to riješili, ali ovako... {#}

 

Ja sam za svoj novi komp napravio da imam integriranu grafičku i onu drugu (kako se već to zove) {#}

Tako ako se ova glavna pokvari ima integrirana {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
Frenkyca kaže...

Ima 128mb vrama (ili 256 nemam pojma).

Pasivka je:

 

Novi Zewa Deluxe 3-slojni papiri u od sada u dvije varijante: žuti i breskva papiri su deluxe kvalitete, još mekši i elegantniji.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 17:26 (F1-IVO).
15 godina
neaktivan
offline
Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Frenkyca zar nemaš integriranu na matičnoj?

a.k.a. T R 1 P L 3 X
15 godina
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
F1-IVO kaže...
Frenkyca kaže...

Ima 128mb vrama (ili 256 nemam pojma).

Pasivka je: 

Hmm ma ajde bit ce dobra bitno da je pci expres da pase na maticnu :)

15 godina
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
Fićo_CoD 5 kaže...

Frenkyca zar nemaš integriranu na matičnoj?

A da imam ne bi sigurno trazio tu sad na forumu jel bi mi i ta bila dobra ali nema na maticnoj na zalost :(

15 godina
protjeran
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?

Neam ni ja pa šta..XD

Uzmi tu od moda i stvar rješena;)

F1-IVO super što si se javio{#}

what's in your head in your head zombie zombie zombie ha ha ha..
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jel mi moze netko posudit graficku karticu?
stoncin3 kaže...

Ne kažem za njega nego za ovog gore koi je bio mjesec dana bez kompa da nie možda bio nesretan kad je išo to i pisat tu?

Da ne dao Bog većeg zla se to nekome dogodi?

{#}

Ja sam jednom bio 4mj bez kompa i šta je tu čudno odeš svaki dan pičit nogoš i tražit pi-ke navečer nego tu tipkat i umarat prste..

 

 

 

Frenkyca....

 

Nemam grafu da ti posudim ako hočeš pročitaj 3post od vrha u ovom linku!

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/kupovina-posudba-psu-a-proca-graficke/100520.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2011 20:29 (dragec0).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice