Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska prava?

poruka: 9
|
čitano: 1.722
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska prava?

Pozdrav svima,

 

imam jedno pitanje-kako prijaviti Youtubera koji krši autorska prava poput stavljanja znaka TM (trade mark)  na proizvode koje proizvodi kompanija za koju on ne radi,niti ima ikakva prava?

Također zna lagati oko videa koje napravi,a i ukrasti pokoji i objaviti na svoj.

Ime neću otkriti,ali me smeta princip.

 

11 godina
offline
Re: Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska pr

pa imaš ispod videa svakoga zastavicu/report i to je to

12 godina
offline
Re: Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska pr

Klikneš na ove tockice oznacene strelicom!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska prava?
Hvala kolege,ali pod tim opcijama ima samo ''krši moja autorska prava'' i mogu ga prijaviti ako krši moja.
Čitao sam na internetu i tamo se dosta ljudi žalilo da Youtube nema opcije da se prijavi ako se krše tuđa autorska prava nego samo osobna...
8 godina
protjeran
offline
Re: Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska pr

Pa da, ako ga zelis prijaviti prijavi ga toj kompaniji kojoj krade video/snima lazne klipove/stavlja TM, pa ce ga oni prijaviti.

12 godina
offline
Re: Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska pr
Jurassic Park kaže...
Hvala kolege,ali pod tim opcijama ima samo ''krši moja autorska prava'' i mogu ga prijaviti ako krši moja.
Čitao sam na internetu i tamo se dosta ljudi žalilo da Youtube nema opcije da se prijavi ako se krše tuđa autorska prava nego samo osobna...

Klik na točkice/Prijavi/Krši moja prava/Tab(Odaberite jednu stavku)/Drugi pravni zahtjevi-Tu dobijaš više opcija i tu mozes odabrati Drugi pravni problemi,iako ako kliknes na Kršenje autorskih prava(netko je kopirao moje djelo) ili Kršenje prava na upotrebu zaštitnoga znaka(netko upotrebljava vaš zaštitni znak),taj video automatski ide na provjeru ekipi koja je zadužena za kršenje autorskih prava!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 20:00 (Milka30).
11 godina
offline
Re: Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska pr
Milka30 kaže...
Jurassic Park kaže...
Hvala kolege,ali pod tim opcijama ima samo ''krši moja autorska prava'' i mogu ga prijaviti ako krši moja.
Čitao sam na internetu i tamo se dosta ljudi žalilo da Youtube nema opcije da se prijavi ako se krše tuđa autorska prava nego samo osobna...

Klik na točkice/Prijavi/Krši moja prava/Tab(Odaberite jednu stavku)/Drugi pravni zahtjevi-Tu dobijaš više opcija i tu mozes odabrati Drugi pravni problemi,iako ako kliknes na Kršenje autorskih prava(netko je kopirao moje djelo) ili Kršenje prava na upotrebu zaštitnoga znaka(netko upotrebljava vaš zaštitni znak),taj video automatski ide na provjeru ekipi koja je zadužena za kršenje autorskih prava!

 Hvala Milka,vidio sam i probao napraviti upravo to,međutim piše da ako radim ''abuse'' i prijavljujem korisnika koji nije upotrijebio MOJ trademark,mogu dobiti suspenziju odnosno mogu izbrisati korisnički račun.

12 godina
offline
Re: Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska pr
Jurassic Park kaže...

Ma ne sekiraj se,linkni meni njega ja cu ga prijaviti!

Uostalom,ako zaista krši pravila,tvoje moralno nacelo je da ga prijavis.

 

Zaboravio sam kako,ali Sony Vegas ima foru da se pjesma u videu uspori/ubrza ili se promjene nekakve stavke(zaista sam zaboravio kako)-da pjesma i dalje zvuci normalno,ali ju software koji koristi YT za prepoznavanje autorskih pjesama,ne moze prepoznati kao autorsku....Uglavnom,dok sam bio u klanu jedne igre redovno smo snimali gameplay i stavljali pozadinske autorske pjesme,sto je prolazilo na YT,ali je uzasno zivciralo clanove drugoga klana.

Oni su nas prijavljivali na taj nacin i gameplay je ubrzo bio uklonjen.

Kasnije smo se manuli autorskih pjesama,pa su nas prijavili za koristenje logoa oruzanih snaha RH i taj video je izbrisan....

 

Hocu reci,niti moj acc,niti acc prijavljivaca nije uklonjen!A ja sam zaradio 10-tak opomena YT!

 

Care samo cinkaj,nece ti nitko nista!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Re: Kako prijaviti Youtubera koji krši autorska pr
Milka30 kaže...
Jurassic Park kaže...

Ma ne sekiraj se,linkni meni njega ja cu ga prijaviti!

Uostalom,ako zaista krši pravila,tvoje moralno nacelo je da ga prijavis.

 

Zaboravio sam kako,ali Sony Vegas ima foru da se pjesma u videu uspori/ubrza ili se promjene nekakve stavke(zaista sam zaboravio kako)-da pjesma i dalje zvuci normalno,ali ju software koji koristi YT za prepoznavanje autorskih pjesama,ne moze prepoznati kao autorsku....Uglavnom,dok sam bio u klanu jedne igre redovno smo snimali gameplay i stavljali pozadinske autorske pjesme,sto je prolazilo na YT,ali je uzasno zivciralo clanove drugoga klana.

Oni su nas prijavljivali na taj nacin i gameplay je ubrzo bio uklonjen.

Kasnije smo se manuli autorskih pjesama,pa su nas prijavili za koristenje logoa oruzanih snaha RH i taj video je izbrisan....

 

Hocu reci,niti moj acc,niti acc prijavljivaca nije uklonjen!A ja sam zaradio 10-tak opomena YT!

 

Care samo cinkaj,nece ti nitko nista!

 Poslao sam ti link,pa ako možeš i želiš,molio bi te da ga prijaviš.

Nije da sam zao,ali stvar je nekog principa,jer su drugi ljudi marljivo radili a one se promovira kao da je njegovo.

Ovo što su vas prijavili zbog loga ne mogu vjerovati...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice