Kako se udebljati?

poruka: 165
|
čitano: 62.808
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Kako se udebljati?

Pozdrav svima,ovako visok sam 187cm i sa svojom visinom imam 65kg..što je za mene premalo,tj vidi mi se na rukama da sam mršav,kako da se udebljam?..hvala svima i lp :)

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
13 godina
neaktivan
offline
Kako se udebljati?

Jedi nešto!?

Zeppe :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se udebljati?
RaZ0R9111 kaže...

Pozdrav svima,ovako visok sam 187cm i sa svojom visinom imam 65kg..što je za mene premalo,tj vidi mi se na rukama da sam mršav,kako da se udebljam?..hvala svima i lp :)

žderi buraz, žderi ko konj {#}

ako se ni onda ne možeš udebljati onda imaš trakavicu {#}

a jest tema glupa 

''Znam da ništa ne znam.''
13 godina
offline
Kako se udebljati?

Jedem ja i previše,ali nikako da se udebljam,bavim se aktivno sportom(nogomet...),al jednostavno nikako da se udebljam uvjek sam na približno istoj masi...

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se udebljati?
RaZ0R9111 kaže...

Pozdrav svima,ovako visok sam 187cm i sa svojom visinom imam 65kg..što je za mene premalo,tj vidi mi se na rukama da sam mršav,kako da se udebljam?..hvala svima i lp :)

Meni je još gore... Imam 13 godina i 48 kila xD Izgledam ko duh {#}

13 godina
offline
Re: Kako se udebljati?
RaZ0R9111 kaže...

Jedem ja i previše,ali nikako da se udebljam,bavim se aktivno sportom(nogomet...),al jednostavno nikako da se udebljam uvjek sam na približno istoj masi...

isti problem, visok 188 a imam 66 kila(sve za 1 vise od tebe :D)

i isto se bavim nogometom

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Kako se udebljati?

Ajde da bar neko ima isti problem :)

nego reci te mi što bi bila savršena prehrana za debljanje?

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako se udebljati?

Evo mog recepta 1. jesti samo nezdravo(hamburgere, pizza i itd..)

                            2. Ne kretati se i jesti svaki čes čim je moguće

                            3. Stalno biti na računalo cijeli dan

                            4. Biti stalno Online na BUG online forumu.{#}

14 godina
protjeran
offline
Kako se udebljati?

U ovom imam iskustva, na 195cm sam prosle godine u 9-10 mjesecu imao 65-70kg (dakle, rukice kao slamkice), sad imam 86 kg.

 

Majoneza, povlaka, ogromne kolicine, 3 velika obroka, mlijeko s mnogo mlijecne masti umjesto vode, dosta sira i to je to.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
15 godina
offline
Kako se udebljati?

Zvući glupo ali najjedostavnije ti je napraviti si neki raspored :-D

Frend si je tako napravio raspored da jede 4 puta dnevno, ali po malo, ne se prežderavati, i dobio je za par mjeseci 10a kila.

Ali on je bio fanatik, on je svaki dan jeo u točno određeno vrijeme i pio je vitamine i išao na trćanje, tako da se nije udebljao, ali dobio je na kilaži i mišićima.

Dakle raspored ti je sve...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se udebljati?
Da, cuo sam da BUG Online ima puno kalorija :D
PoTpIsPotPiSpOtPis?!
14 godina
neaktivan
offline
Kako se udebljati?
Posudim ti ja ;) 184cm/80kg
PRODAJEM SVOJ KOMP! INFORMACIJE NA PP!
13 godina
offline
Re: Kako se udebljati?
Genije kaže...

Evo mog recepta 1. jesti samo nezdravo(hamburgere, pizza i itd..)

                            2. Ne kretati se i jesti svaki čes čim je moguće

                            3. Stalno biti na računalo cijeli dan

                            4. Biti stalno Online na BUG online forumu.{#}

ja mislim da ces se udebljat sam od sebe, ja jedem najvise u obitelji, a naj mrsvaiji sam

to nam je zbog sporta, ja svaki dan imam trening a jos da ne brojim tzk i nogomet s frendovima

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
13 godina
offline
Kako se udebljati?

Vjerovali ili ne...ja svaki dan popijem 1l mlijeka ako ne i više,za doručak,znači 1l mlijeka pola ili cijeli kruh i neka Zdenka ili Salama..Ručak je uobičajen i šarenolik...jedem i dosta povrć(zelena salata,krastavci,cikla...)

inače trbušne mišiče imam al su mi ruke baš i ne najjače...kako da to popravim? bilo bi najbolje da se da cpu promjenit ko na kompu i gotovo :D

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
16 godina
offline
Re: Kako se udebljati?
RaZ0R9111 kaže...

Jedem ja i previše,ali nikako da se udebljam,bavim se aktivno sportom(nogomet...),al jednostavno nikako da se udebljam uvjek sam na približno istoj masi...

 

 

  proguglaj "ektomorf".

 ako ti je cilj škemba - samo i dalje jedi previše i bez biranja, doći će to vrlo brzo a onda je teško nazad bez ogromnog truda.

 

 ako ti je, pak, cilj dobiti na mišićnoj masi, malo se informiraj o kvalitetnoj prehrani i redovitom vježbanju utezima

 (bez brige, prebildati se nećeš sve i da pokušaš).

http://vimeo.com/user2259197/videos
13 godina
offline
Re: Kako se udebljati?

Ne ovisi toliko ni o sportu koliko o metabolizmu. Svi vi koji se ne možete "udebljati" ustvari imate brz metabolizam. Znači, pojedeš duplo više od nekoga i ništa ti se ne prima.

 

Ja recimo imam spor metabolizam, i jednostavno mogu trčat koliko hoću, ali svaka kila se prima. :D

 

185/95

12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se udebljati?
RaZ0R9111 kaže...

Vjerovali ili ne...ja svaki dan popijem 1l mlijeka ako ne i više,za doručak,znači 1l mlijeka pola ili cijeli kruh i neka Zdenka ili Salama..Ručak je uobičajen i šarenolik...jedem i dosta povrć(zelena salata,krastavci,cikla...)

inače trbušne mišiče imam al su mi ruke baš i ne najjače...kako da to popravim? bilo bi najbolje da se da cpu promjenit ko na kompu i gotovo :D

Pa skoro som isti... Ja neidem na komp bez boce mlijeka :D Probaj sutra kupit novi kuler za ruke pa ih klokaj na 4.5ghz xD

15 godina
protjeran
offline
Kako se udebljati?

Možda imaš problema s apsorpcijom proteina iz hrane (ja nekaj slično imam).

Prov pitaj doktoricu za preporuku, nemoj ić na svoju ruku. Najbolje (meni barem uvaljivala doktorica) proteine kupiti, i koristiti, uz svakodnevnu vježbu da ne dođe do gomilanja tam di ne treba.

S njima nema frke, samo pazi kakve kupuješ, ak redovito vježbaš sve je 5, dok dođeš do željene težine lagano prestani s njima i to je to.

Ja sam ih ipak preskočio, jer ne želim imat problema s debljinom, za tih 3-5 kg kaj bi MOŽDA mi "trebalo" neda mi se zezati. Al ovo u tvom slučaju je užas, premršav si po ovim brojevima. 173/74

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 22:28 (doxy).
13 godina
offline
Re: Kako se udebljati?
RaZ0R9111 kaže...

Vjerovali ili ne...ja svaki dan popijem 1l mlijeka ako ne i više,za doručak,znači 1l mlijeka pola ili cijeli kruh i neka Zdenka ili Salama..Ručak je uobičajen i šarenolik...jedem i dosta povrć(zelena salata,krastavci,cikla...)

inače trbušne mišiče imam al su mi ruke baš i ne najjače...kako da to popravim? bilo bi najbolje da se da cpu promjenit ko na kompu i gotovo :D

lol pa isti problemi kao i ja trbusnjake imam, a misice na rukama male, a ja se isto ovako najedem ko ti samo malo mlijeka popijem.

 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako se udebljati?

Ma jedite janjetinu, svinejtinu, sve što je masno, lignje, hobotnica jer pričo sa frendom on je kuhar kaže da to ima najviše masti.

13 godina
offline
Kako se udebljati?

O proteinima sam ćuo dosta loše. kad si stariji mišiči ti se objese...Inače dali se to isplati uzimati i dali izaziva ovisnost?..i naravno dali je opasno po zdravlje.

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
13 godina
offline
Kako se udebljati?

E ovo sa hobotnicom ziva istina...pazite sta se desilo mom frendu....kaze doktor njemu da ima masnoce(trigliceride visoke) i kaze da bi trebao jest morske zivotinje ribe i to....i sta on napravi? uzme telefon i naruci si hobotnicu i tako on 2 puta tjedno, njemu to fino, zasitno i bilo mu cudno...i sad za mjesec dana ide opet na kontrolu kad vidi ono imao je 10.3 sad 18..hahahaha....eno ga sad na kuhanoj rizi{#}

Gamers Don't Die, They Respawn. xD
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se udebljati?
RaZ0R9111 kaže...

O proteinima sam ćuo dosta loše. kad si stariji mišiči ti se objese...Inače dali se to isplati uzimati i dali izaziva ovisnost?..i naravno dali je opasno po zdravlje.

Ako misliš o ovome, onda nemoj... 

15 godina
protjeran
offline
Re: Kako se udebljati?
RaZ0R9111 kaže...

O proteinima sam ćuo dosta loše. kad si stariji mišiči ti se objese...Inače dali se to isplati uzimati i dali izaziva ovisnost?..i naravno dali je opasno po zdravlje.

To su steroidi :D.

 

Proteini nisu nikaj divlje, čak se i preporučuju ljudima koji imaju problema s metabolizmom, nemogu apsorbirati sve proteine ih hrane, pa se nadoknađuje s ovima.

Nema ovisnosti, niti opasnosti. Mislim...opasno je i prežderavat se ... pa i ovo ima granica također.

Mišići i sve na tebi će se objesit s godinama, bez obzira na sve :D

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
15 godina
offline
Kako se udebljati?

Sve je to relativno s proteinima.

Bilo je u Prevjerenom o tome jednom, pa se vidjelo da se prodaje sve i svašta...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
14 godina
protjeran
offline
Re: Kako se udebljati?

Mo frend bio nekoliko puta u bolnici jer je bio previše mast man

15 godina
offline
Re: Kako se udebljati?
ja sam isto 187 al 75 kila..stalno zderem nesto,al nejde nista...bavim se kosarkom,svaki dan trening pa izgleda da od tog se nezeli primiti
Iz dana u dan
15 godina
protjeran
offline
Kako se udebljati?

Proteini su jedina stvar koja gradi mišićnu masu.

A ti GGDR objasni zakaj baš te koje si naveo nebi smio...baš me zanima sad, kad si uletio tak.

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako se udebljati?
dado16 kaže...
ja sam isto 187 al 75 kila..stalno zderem nesto,al nejde nista...bavim se kosarkom,svaki dan trening pa izgleda da od tog se nezeli primiti

 Ne bih rekao da ti je od toga, ja evo dok traje školska godina jedino što se krećem je od kuće do škole, malo tjelesnog i malo vježbanja kući. A jedem isto ko slon i ništa ne ide {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
13 godina
offline
Kako se udebljati?

Vidim ja da je tome prosječna cijena od 300kn pa na dalje,za jednu kutijicu praha?

ccc

inače koja hrana sadrži najviše proteina.

|AMD Athlon 64 x2 4400+ @2.5ghz|Gigabyte Amd HD6850OC Edition @900mhz|2gb Kingston|Hitachi 250Gb|Thermaltake tr2 RX550w Modular PSU|Asus M4A785D-M PRO
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice