Kako uletit curi u disku zaključana tema

poruka: 40
|
čitano: 34.218
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

sinoć sam u disku snimio jednu curu....mala je bombaaaaa....kako je stajala do mene ono znali smo se par puta i pogledat....kad su joj frendice otišle iskoristio sam priliku pa sam joj prišao malo smo pričali i krenili smo plesat naravno dok joj frendice nisu ponovno došle i napale me.....pa me zanima šta bi dalje trebo radit da ostvarimo malo bolji kontakt....(inače muzika je bila grozna u disku )

:DDDDDDDD
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
A jesi naso forum za to bogte odi nadji forum get a life
Samobor je lepa varoš :))
12 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

Pa po tim klubovima ti je najvažnije da si dobro obučen, dakle, markice i da si tip top, onda obavezno barem da imaš stol i bocu nekog pića na njemu naravno, po mogućnosti, dođeš oko 2 u disko i naručiš bocu i kažeš konobaru da makne ljude sa stola jer ti imaš bocu, onda ko baja dođeš za taj stol kojeg su makli samo za tebe, male ce se ljepit po tebi, znam da zvuči primitivno i glupo, ali to tako ide. Ako pak zelis bas curu za malo dužu vezu, na krivom si mjestu nažalost:)

Ako si joj već prišo, trebao si je fejs pitat, to je osnovno, nači ne broj mobitela jer je to glupo, već fejs, broj mobitela ćeš lako poslje dobit;)

I onda započni šprehu na fejsu i tako to, znaš valjda kako ide:)

Kad je ponovno vidiš u disku dođi ti s frendovima da se prijateljice ne osjećaju zapostavljeno:) A bolji   kontakt ostvari tako da je zbariš, šta ja znam,   pozovi je van, reci da je vruće jer u većini klubova je jako vruće, kažeš joj dal oće s tobom na zrak malo otić i vani odradiš svoje;)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 23:07 (Volvox).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku

eee oprosti ali koliko mi se čini da ovo ide u kategoriju ostalo....pa ako ti se nesviđa nemoj ulazit pod ostalo i dobro.....hvala

:DDDDDDDD
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Volvox kaže...

Pa po tim klubovima ti je najvažnije da si dobro obučen, dakle, markice i da si tip top, onda obavezno barem da imaš stol i bocu nekog pića na njemu naravno, po mogućnosti, dođeš oko 2 u disko i naručiš bocu i kažeš konobaru da makne ljude sa stola jer ti imaš bocu, onda ko baja dođeš za taj stol kojeg su makli samo za tebe, male ce se ljepit po tebi, znam da zvuči primitivno i glupo, ali to tako ide. Ako pak zelis bas curu za malo dužu vezu, na krivom si mjestu nažalost:)

Ako si joj već prišo, trebao si je fejs pitat, to je osnovno, nači ne broj mobitela jer je to glupo, već fejs, broj mobitela ćeš lako poslje dobit;)

I onda započni šprehu na fejsu i tako to, znaš valjda kako ide:)

Kad je ponovno vidiš u disku dođi ti s frendovima da se prijateljice ne osjećaju zapostavljeno:) A bolji   kontakt ostvari tako da je zbariš, šta ja znam,   pozovi je van, reci da je vruće jer u većini klubova je jako vruće, kažeš joj dal oće s tobom na zrak malo otić i vani odradiš svoje;)

ma brate to bi bilo ono zabava za koju večer....a bili smo u separeu i to sve i bilo je pića na stolu uhhhhh mala je savršena ali se pravi nevina 

:DDDDDDDD
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Kobe Bryant kaže...
Volvox kaže...

Pa po tim klubovima ti je najvažnije da si dobro obučen, dakle, markice i da si tip top, onda obavezno barem da imaš stol i bocu nekog pića na njemu naravno, po mogućnosti, dođeš oko 2 u disko i naručiš bocu i kažeš konobaru da makne ljude sa stola jer ti imaš bocu, onda ko baja dođeš za taj stol kojeg su makli samo za tebe, male ce se ljepit po tebi, znam da zvuči primitivno i glupo, ali to tako ide. Ako pak zelis bas curu za malo dužu vezu, na krivom si mjestu nažalost:)

Ako si joj već prišo, trebao si je fejs pitat, to je osnovno, nači ne broj mobitela jer je to glupo, već fejs, broj mobitela ćeš lako poslje dobit;)

I onda započni šprehu na fejsu i tako to, znaš valjda kako ide:)

Kad je ponovno vidiš u disku dođi ti s frendovima da se prijateljice ne osjećaju zapostavljeno:) A bolji   kontakt ostvari tako da je zbariš, šta ja znam,   pozovi je van, reci da je vruće jer u većini klubova je jako vruće, kažeš joj dal oće s tobom na zrak malo otić i vani odradiš svoje;)

ma brate to bi bilo ono zabava za koju večer....a bili smo u separeu i to sve i bilo je pića na stolu uhhhhh mala je savršena ali se pravi nevina

  Trebo si je fejs pitat, izvuc je nekako van il nes, nemos barit zensku pred 20 njezinih prijateljica i 20 svojih prijatelja. Nece ti dat jer se oce pravit nedodirljiva a i tebi ce bit glupo.

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Volvox kaže...
Kobe Bryant kaže...
Volvox kaže...

Pa po tim klubovima ti je najvažnije da si dobro obučen, dakle, markice i da si tip top, onda obavezno barem da imaš stol i bocu nekog pića na njemu naravno, po mogućnosti, dođeš oko 2 u disko i naručiš bocu i kažeš konobaru da makne ljude sa stola jer ti imaš bocu, onda ko baja dođeš za taj stol kojeg su makli samo za tebe, male ce se ljepit po tebi, znam da zvuči primitivno i glupo, ali to tako ide. Ako pak zelis bas curu za malo dužu vezu, na krivom si mjestu nažalost:)

Ako si joj već prišo, trebao si je fejs pitat, to je osnovno, nači ne broj mobitela jer je to glupo, već fejs, broj mobitela ćeš lako poslje dobit;)

I onda započni šprehu na fejsu i tako to, znaš valjda kako ide:)

Kad je ponovno vidiš u disku dođi ti s frendovima da se prijateljice ne osjećaju zapostavljeno:) A bolji   kontakt ostvari tako da je zbariš, šta ja znam,   pozovi je van, reci da je vruće jer u većini klubova je jako vruće, kažeš joj dal oće s tobom na zrak malo otić i vani odradiš svoje;)

ma brate to bi bilo ono zabava za koju večer....a bili smo u separeu i to sve i bilo je pića na stolu uhhhhh mala je savršena ali se pravi nevina

  Trebo si je fejs pitat, izvuc je nekako van il nes, nemos barit zensku pred 20 njezinih prijateljica i 20 svojih prijatelja. Nece ti dat jer se oce pravit nedodirljiva a i tebi ce bit glupo.

 aaa znam ali brate da vidiš male ajmeeeeee....oćeš da stavim ti sliku

:DDDDDDDD
14 godina
offline
Kako uletit curi u disku
džonom joj uletiš.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Kobe Bryant kaže...

  aaa znam ali brate da vidiš male ajmeeeeee....oćeš da stavim ti sliku

Haha:) Ne treba:) 
Pa čim je plesala s tobom znači da nešto želi, ako se smijala tvojim glupostima vjerojatno si joj drag, samo opušteno i nemoj se sekirat i bolje ce proc:) Popij malo pa će samo od sebe doć haha:)

 

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Volvox kaže...
Kobe Bryant kaže...

  aaa znam ali brate da vidiš male ajmeeeeee....oćeš da stavim ti sliku

Haha:) Ne treba:) 
Pa čim je plesala s tobom znači da nešto želi, ako se smijala tvojim glupostima vjerojatno si joj drag, samo opušteno i nemoj se sekirat i bolje ce proc:) Popij malo pa će samo od sebe doć haha:)

 

pa ono dok smo plesali lagano smo i pričali i smješkali se jedno drugome i onda naravno vječiti neprijatelji njene frendice.....a sad za svisveta smo se dog nać ja sa njenom ekipom nadam se da će bit nešto {#}

:DDDDDDDD
14 godina
offline
Kako uletit curi u disku

Ako ju netko od tvojih prijatelja zna, reci nek te upozna s njom.

Dok ste plesali i kad si vidio da dolaze njene prijateljice, trebo si joj reć da odete do šanka da joj platiš cugu ili tako nešto, uglavnom da se udaljite od ekipe.

I onda pokreneš lagano neku priču, kak se zoveš, odakle si, jel znaš njega, bla bla i onda je tražiš fejs/broj mobitela... al ja bi ti preporučio da je nakon nekog vremena ako vidiš da je cura zaintersirana za tebe, da ju kreneš poljubit. Imaš veće šanse dok je pod utjecajem alkohola nego ju onda kasnije zvat na kave i slično {#}

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 23:22 (cuspajz).
12 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

Kupi iPhone 5.

14 godina
offline
Kako uletit curi u disku

Stavi sliku, kako bi ti majstori pomogli ako nisu vidjeli o cemu se radi.

Opali HVALA ↓↓↓
13 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

Dajj molimm tee stavi sliku {#}

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
cuspajz kaže...

Ako ju netko od tvojih prijatelja zna, reci nek te upozna s njom.

Dok ste plesali i kad si vidio da dolaze njene prijateljice, trebo si joj reć da odete do šanka da joj platiš cugu ili tako nešto, uglavnom da se udaljite od ekipe.

I onda pokreneš lagano neku priču, kak se zoveš, odakle si, jel znaš njega, bla bla i onda je tražiš fejs/broj mobitela... al ja bi ti preporučio da je nakon nekog vremena ako vidiš da je cura zaintersirana za tebe, da ju kreneš poljubit. Imaš veće šanse dok je pod utjecajem alkohola nego ju onda kasnije zvat na kave i slično {#}

a prika da sam ja vidio njene frendice da dolaze uradio bi to nego se odjednom pojaviše kod nas i napadeše me hahahaha znaš kako je kad žene malo popiju pa te napanu nebi ih bog ugasio a dobro tako je i kad su trizne {#}

:DDDDDDDD
13 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

Ova tema bez slika nema smisla.....

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
15 godina
offline
Kako uletit curi u disku

Desnim krošeom {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
15 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

to je ova plava sa live strane...ja neodgovaram za posljedice

:DDDDDDDD
13 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

Ova tema bez brojeva mobitela od sve tri nema smisla....

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
hrvoje_zg91 kaže...

Ova tema bez brojeva mobitela od sve tri nema smisla....

hahahaha i sad zamisli cilu noć to pokraj tebe pleše ajmeeeee {#}

:DDDDDDDD
14 godina
offline
Kako uletit curi u disku

Pa daj ime i prezime, sta ce nam slika. I dobto bi mi dosao broj moba....blizu sam odgovoru, jos mi samo par informacija fali. Najbolje bi bilo da das fb profil da ja to detaljno proucim

Opali HVALA ↓↓↓
14 godina
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Kobe Bryant kaže...
hrvoje_zg91 kaže...

Ova tema bez brojeva mobitela od sve tri nema smisla....

hahahaha i sad zamisli cilu noć to pokraj tebe pleše ajmeeeee {#}

 cuj plese

Opali HVALA ↓↓↓
15 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

aaaa ništa od toga to je moje NEDAM!!!!!!! HAHAHAHAHAH {#}

:DDDDDDDD
12 godina
neaktivan
offline
Kako uletit curi u disku

Čim ima haljinu znaš da bi dala;) Zlatno pravilo haha:)

Želi bit lakše dohvatljiva (dole naravno) :)

Baci se na posao, to je foto mala :)

Bruce Wayne: Why didn't you just kill me? Bane: Your punishment must be more severe
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Kobe Bryant kaže...

hahahaha i sad zamisli cilu noć to pokraj tebe pleše ajmeeeee {#}

Pa kaj zamišljaš. Baci se u akciju,koda je to neki big deal. Kaj je najgore kaj ti se može dogoditi? Odjeb i ništa više :)

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
12 godina
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Kobe Bryant kaže...

to je ova plava sa live strane...ja neodgovaram za posljedice

Dobra droljica, trebo si s njom odma van ;)

14 godina
offline
Kako uletit curi u disku

Ja sam ocekivao neke 14godisnjakinje, kad ono materijal za.fap arhivu

Opali HVALA ↓↓↓
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
hrvoje_zg91 kaže...
Kobe Bryant kaže...

hahahaha i sad zamisli cilu noć to pokraj tebe pleše ajmeeeee {#}

Pa kaj zamišljaš. Baci se u akciju,koda je to neki big deal. Kaj je najgore kaj ti se može dogoditi? Odjeb i ništa više :)

aaa sutra ću se bacit u nabavku broja mobitela i face pa ćemo vidit oće li bit šta...bit će igraj mare prašina se diže širi ruke okreći se brže hahahahaha {#}

:DDDDDDDD
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako uletit curi u disku
nul-3 kaže...

Ja sam ocekivao neke 14godisnjakinje, kad ono materijal za.fap arhivu

hahahaha a nisam ni ja klinjo hahahah

:DDDDDDDD
12 godina
offline
Re: Kako uletit curi u disku
Kobe Bryant kaže...
hrvoje_zg91 kaže...
Kobe Bryant kaže...

hahahaha i sad zamisli cilu noć to pokraj tebe pleše ajmeeeee {#}

Pa kaj zamišljaš. Baci se u akciju,koda je to neki big deal. Kaj je najgore kaj ti se može dogoditi? Odjeb i ništa više :)

aaa sutra ću se bacit u nabavku broja mobitela i face pa ćemo vidit oće li bit šta...bit će igraj mare prašina se diže širi ruke okreći se brže hahahahaha {#}

Ako ne das fejs od plave, daj deckima od ove 2 koje su s njom na slici :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice