Ima li koga iz okolice mokosice za pomoc???

poruka: 5
|
čitano: 1.680
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Ima li koga iz okolice mokosice za pomoc???

ovak...ja sam se trebao mjenjati s lkiom,ja njemu ovaj mob: http://www.gsmarena.com/o2_xda_atom_exec-1625.php

a on meni playstation 3 fat 40gb sa joystickom,igrom i kablovima no neradi mu blu-ray citac (laser)...i sad ja njemu budala poslao u srijedu mob i cekao da ga dobije pa mi posalje ps3...i sad tamo dosao mob u cetvrtak medjutim ovaj je napisao kako ne stigne da ce ga u petak podignuti...i sad u petak navecer on meni napise da sam cigan da moj mob vrijedi 250kn a njegov ps3 1000kn (s tim da je najstariji model ps3 i ne radi laser)...ja njea pitam koji mu je bog jer je on mene pitao za zamjenu na temelju mog oglasa na njuskalu i on meni napise da nije ni prihvatio paket i da ce mi ga posta vratiti (iako sumnjam da hoce jer nisam oznacio povrat paketa)...ali onda sam mu napisao da imam bratica u dubrovniku i da ce on doci u mokosicu (jer je to dubrovacko-neretvanska zupanija) i da ce ga....i sad ugl. on je napisao da ce prihvatiti paket ipak ali mi je sumnjiv jer mi vec 1 dan ne odgovara na mailove a inace bi odgovorio najvise sat-dva nakon sto bi ga nest pitao...pa me sad zanima ima li koga iz dubrovacko-neretvanske zupanije da ode do njega i uzme moj mob ili ps3 kak god si on odluci...jer mi je glupo sad ostavit mob da ga ovaj majmun ne preuzme i da mi ga posta zapljeni..ja bi odma isao tamo ali jbg,imam 14 godina i iz okolice Varaždina sam...

vatefak is going on :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.10.2011 13:58 (bancic123).
12 godina
neaktivan
offline
Ima li koga iz okolice mokosice za pomoc???

Rado bih ti pomogao, znam kako je to, ali sam sa sjevera.

 

Ali ima tema za to: http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/pomoc-forumasima-drugim-gradovima/92147.aspx <-- možeš tu pitati, a na prvoj stranici piše koji forumaši su u kojim gradovima.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se !!!
13 godina
offline
Ima li koga iz okolice mokosice za pomoc???

Pošta će ti vratit paket ako ga on ne preuzme u roku 5 dana

12 godina
neaktivan
offline
Ima li koga iz okolice mokosice za pomoc???
a najsmjesnije je sto lik ima 16 godina...sad me blokirao na facebooku...uhh vjecni sam rob onome ko dodje do njegove kuce,osamari a i posalje mi taj video :D
vatefak is going on :D
12 godina
neaktivan
offline
Ima li koga iz okolice mokosice za pomoc???
dajte ljudi hitno trebam pomoc...koji je taj lik luzer...krenem ja njemu pisat mail i pise mi da ta adresa ne postoji...
vatefak is going on :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice