Legalizacija opojnih droga zaključana tema

poruka: 425
|
čitano: 72.846
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Legalizacija opojnih droga

Sta vi mislite dali bi se trebale legalizirati opojne droge kao sto su Marihuana,salvia,atomix,afghan,bubblegum,skunk,crystal i ostale droge*nevolim ih zvati droge ali tako to nase drustvo zove*...Svi znamo da one imaju mane ali i da vas opustaju na jedinstven nacin ako se uzimaju u malim kolicinama...Mislim da bih imali i veci udio u turizmu jer neki ljudi odlaze u Amsterdam samo da probaju marihuanu u jednim od poznatih coffe shopova...Zelim cuti vase misljenje o legalizaciji...Znate onu staru od Bob-a Marleya glasi ovako:-Herb is the healing one,alcohol is the destruction-

:D :D
marijana marijana
Police in Helicopters searching for marijuana-Police on Marijuana searching for the helicopters
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 3:05 (retardinjo25).
14 godina
protjeran
offline
Legalizacija opojnih droga

Iskreno boli me briga!

Nit mi u džep nit iz njega.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Legalizacija opojnih droga

ja mislim da bi se trebala legalizirati marihuana,i žalosno je to da su naši zakoni stavili marihuanu u isti rang sa heroinom,kokainom itd.   Marihuana spada pod lake droge a heroin pod teške a zakon je isto kažnjivo. tj. postoji mogućnost da više nahebeš zbog marihuane nego zbog heroina,normalno ne mislim na neko dilanje nego o količinama za vlastitu upotrebu. onaj koji konzumira heroin može se izvući na tu foru da je ovisan a onaj koji koristi marihuanu mislim da mu to nebi baš prošlo.

A kad malo pogledaš čak je i alkohol lošiji od marihuane,ljudi koji su pod utjecajem alkohola su razdražljivi,agresivni,lako naprave sranje i može se umrjeti od alkohola,i drugi dan nakon pijanke je poprilično težak,glavobolja,mučnina itd..a ljudi koji su pod utjecajem marihuane nisu agresivni,jako teško da će napravit neko sranje,i možeš popušit 10 smotki danas i sutra nećeš osjetit nikakvu mučninu,glavobolju itd. i koliko ja znam nitko još nije umro od marihuane.

ok,ljudi misle da je marihuana samo prvi korak s kojim će čovjek krenuti na jače droge ali to sve ovisi o karakteru čovjeka.  ja osobno rađe zapalim jedan joint pa se smijem,nego da se našikam s alkoholom pa pravim haos.  Peace.

uff..kako sam zgodan. sve mi se cure sviđaju. :)
16 godina
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
retardinjo25 kaže...

Sta vi mislite dali bi se trebale legalizirati opojne droge kao sto su Marihuana,salvia,atomix,afghan,bubblegum,skunk,crystal i ostale droge*nevolim ih zvati droge ali tako to nase drustvo zove*...Svi znamo da one imaju mane ali i da vas opustaju na jedinstven nacin ako se uzimaju u malim kolicinama...Mislim da bih imali i veci udio u turizmu jer neki ljudi odlaze u Amsterdam samo da probaju marihuanu u jednim od poznatih coffe shopova...Zelim cuti vase misljenje o legalizaciji...Znate onu staru od Bob-a Marleya glasi ovako:-Herb is the healing one,alcohol is the destruction-

Trebalo bi dekriminalizirati, ali bilo kakvo uzgajanje i prodaja trebali bi biti regulirani od strane države ili nekoga kompetentnijeg za to.

 

P.S Marihuana, afghan, skunk, bubble gum itd to ti je sve isto, jesi znao?

 

Ona stara od Marleya ide "Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction"

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 9:39 (AlterEgo).
14 godina
protjeran
offline
Legalizacija opojnih droga

Ma sve je to divno i krasno, ali kakav je naš balkanski mentalitet, mi bi to odmah iskoristili do najveće moguće mjere, dilali samo male količine(ali opet dilali), doma uzgajali, pa ako skuže vadili se, tako mi je jeftinije i te fore.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
gjurki kaže...

Ma sve je to divno i krasno, ali kakav je naš balkanski mentalitet, mi bi to odmah iskoristili do najveće moguće mjere, dilali samo male količine(ali opet dilali), doma uzgajali, pa ako skuže vadili se, tako mi je jeftinije i te fore.

..ma dovoljno bi bilo da dozvole da možeš imati neku određenu količinu kod sebe,sve ostalo neka bude kažnjivo i nek se smatra kao dilanje..

uff..kako sam zgodan. sve mi se cure sviđaju. :)
14 godina
protjeran
offline
Legalizacija opojnih droga

Pa nebi bilo loše da, ali opet, kako je u većinu europskih država, tako će i naši -.-, ali nebi bilo loše, i više bi ljudi dolazilo sigurno kad bi se to znalo, to sam siguran.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
15 godina
offline
Legalizacija opojnih droga

Iskreno sam protiv bilo kakve vrste opijata, bilo to droga, alkohol, cigarete ili išta što rezultira u bilo kakvom gubitku čovjekove samokontrole.

No, nemojte krivo shvatiti, čista legalizacija me se ne tiče niti sam protiv toga. Smatram, dapače, da ako bi se to izvelo dobro i ako bi država ubirala porez kao što ubire od cigareta i alkohola, da bi u tom slučaju narod imao koristi od takvog poteza.

 

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Sto se tice Amsterdama i coffe shop turizma, mozes se pozdravit sa time. To je dopusteno samo Nizozemcima, Njemcima i Belgijanima, jer je kod njih do neke mjere legalizirano.
twitter @IvanBandic
14 godina
protjeran
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
ManBearPig kaže...
Sto se tice Amsterdama i coffe shop turizma, mozes se pozdravit sa time. To je dopusteno samo Nizozemcima, Njemcima i Belgijanima, jer je kod njih do neke mjere legalizirano.

Ne kuzim a ko to dopusta?! Samo drzava treba odobrit i to je to, ko to njima kao može dopustit?!

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
14 godina
neaktivan
offline
Legalizacija opojnih droga

pa da se i legalizira marihuana to nije nekakav veliki problem

onaj ko je želi pušit može je i ovako i onako nabavit bez problema

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 11:23 (Cerina15).
13 godina
neaktivan
offline
Legalizacija opojnih droga

Niti slucajno da se legalizira.

14 godina
offline
Re: Legalizacija opojnih droga

Za legalizaciju sam pa da drzava ubire porez na tome i odmah bi vise ljudi imalo posla! turiste bi privukli dok si reko keks i mozda bi se brze iz krize izvukli ali to se nece desit...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Legalizacija opojnih droga

Onaj ko je želi konzumirat to će učinit i bez legalizacije.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
14 godina
protjeran
offline
Legalizacija opojnih droga

Apsolutno sam ZA! Portugal je legalizirao lake droge 2001. Sta kaze statistika i kavi su rezultati legalizacije mozete procitati ovdje:

 

http://www.javno.hr/news/EU_i_svijet/27290/Dekriminalizacija-droga-Portugal-izabrao-cistu-iglu-Hrvatska-batinu.html

Brutal Truth \m/
12 godina
neaktivan
offline
Legalizacija opojnih droga

Je, sad kad u EU ulazimo, samo nam jos treba legalizacija marihuane, get serious.

Ofc.
13 godina
offline
Legalizacija opojnih droga

Definitivno sam za legalizaciju i "trave" i prostitucije, ali previše smo mi zatucani za to.

[url=http://internationalvapersclub.com/sig][img]http://internationalvapersclub.com/sig/sig.php?d=20110415&p=1.5&c=3.70[/img][/url] [url=http://internationalvapersclub.com/]International Vaper
15 godina
protjeran
offline
Legalizacija opojnih droga

Ja sam za legaliziranje Odreda smrti u borbi protiv narkomana/dilera/uzgajivaca.

Bože čuvaj nas gladi, kuge i Hrvata
15 godina
offline
Legalizacija opojnih droga

Ovo je ne znam koja tema oko Marihuane, ali nema veze uvijek je aktuelna. {#}

Jedna zanimljivost u svezi konzumiranja i zakona. Kod nas je posjedovanje Marihuane krivično djelo koje se kažnjava do 1 godine zatvora, mada nitko nije dobio toliko, joint ili dva uglavnom ide uvjetna. No ako te uhvate da konzumiraš Marihuanu na javnom mjestu onda je to prekršaj. Što znači ako pušiš onda je prekršaj, a ako imaš smotan joint u džepu onda je krivično djelo.

Kazna za ovaj prekršaj je od 200-600 KM.

Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 12:16 (boxer).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
retardinjo25 kaže...

Sta vi mislite dali bi se trebale legalizirati opojne droge kao sto su Marihuana,salvia,atomix,afghan,bubblegum,skunk,crystal i ostale droge*nevolim ih zvati droge ali tako to nase drustvo zove*...Svi znamo da one imaju mane ali i da vas opustaju na jedinstven nacin ako se uzimaju u malim kolicinama...Mislim da bih imali i veci udio u turizmu jer neki ljudi odlaze u Amsterdam samo da probaju marihuanu u jednim od poznatih coffe shopova...Zelim cuti vase misljenje o legalizaciji...Znate onu staru od Bob-a Marleya glasi ovako:-Herb is the healing one,alcohol is the destruction-

...

 

Ti si narkos, a? {#}

 

EDIT: Neki očito ne shvaćaju šalu...

 

Meni ne smeta da ih legaliziraju, ali količina droge u vlasništvu se mora regulirati zakonom i to samo neke lakše droge, a ne da imamo probleme...

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 12:37 (roko121roko).
15 godina
moderator
offline
Legalizacija opojnih droga

Spam obrisan,držite se opojnih droga :)

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Legalizacija opojnih droga

legalize it, dont criticize it...

 

savjetovao bi vam da pogledate jedan film

http://www.imdb.com/title/tt1039647/

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
14 godina
protjeran
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
pirat kaže...

Spam obrisan,držite se opojnih droga :)

Pardon:)

 

Mislim da bi nama kao maloj državi itekako bilo dobro legalizirat. Kako se Amsterdam proslavio na tome, nebi ni nama bilo loše, za turizam ne dobro, nego odlično!!

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
15 godina
offline
Legalizacija opojnih droga

Droge su se ionako ukorijenile previše u današnjem društvu i tu lijeka nema. Čak i farmaceutske kompanije zarađuju dobro na prodaji lijekova od kojih se rade kemijski derivati droga ( Meth, Speed, Krokodil droga- ovo je najgora droga ikad napravljena i sl. ).

Legalizacija lakih droga ne bi povečala broj ovisnika, jedino država iz toga može izvuči korist. No s druge strane, ne znam postoje li zakoni EU koji se vežu na (ne)legalizaciju droga i ima li kakva kvaka u cijelom tom procesu.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
protjeran
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
roko121roko kaže...
Ti si narkos, a? {#}

EDIT: Neki očito ne shvaćaju šalu...

 

Meni ne smeta da ih legaliziraju, ali količina droge u vlasništvu se mora regulirati zakonom i to samo neke lakše droge, a ne da imamo probleme...

Jos da obrises to pitanje i bio bi potpuno na putu normalne rasprave.

 

Kakve ti vidis probleme, KAD bi se legalizirale lake droge? Lijepo sam dao link. Portugal je prepolovio broj smrtnih slucajeva medju narkomanima. AIDS je u konstantnom opadanju. Ne vidi se nigdje u textu, ali siguran sam da je i biznis mafije u opadanju. 

 

Brutal Truth \m/
14 godina
offline
Legalizacija opojnih droga

Ali u redu je da zakon naruši ugled i potencijalno uništi život čovjeku koji je uhvaćen da puši travu dok s druge strane imamo hrpu "uglednih" alkoholičara i pušaća. Nisu svi konzumenti marihuane narkomani, ima dosta funkcionalnih i štoviše obrazovanih ljudi koji si vole zapaliti joint. Naravno, riskiraju puno toga tim činom. Jesam za dekriminalizaciju, barem kao kazneno djelo.

 

Što bi Vlado rekao? Što bi Vlado rekao?
 

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 12:57 (Minoza).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Nisam neki konzumator ali mislim da bi trebalo legalizirat. Kolege su vec navele razloge, a ja cu samo ponovit to da tko pusi pusi i sada, a pusit ce i nakon legalizacije tako da legalizacija moze biti samo plus...
The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
Sale_ds kaže...
Nisam neki konzumator ali mislim da bi trebalo legalizirat. Kolege su vec navele razloge, a ja cu samo ponovit to da tko pusi pusi i sada, a pusit ce i nakon legalizacije tako da legalizacija moze biti samo plus...

E bas tako!!!

Police in Helicopters searching for marijuana-Police on Marijuana searching for the helicopters
16 godina
neaktivan
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
retardinjo25 kaže...

vas opustaju na jedinstven nacin

Aha, na način da izazivaju halucinacije i postaneš nesvjesan okoline. Mislim, kome uistinu treba takvo delirično stanje, koje još k tome izaziva oštećenje organizma?

 

Bolji ti je seks sa nekom dobrom ženskom, vjeruj mi, probaj. {#}

 

Tko inače puši, pušit će bez obzira je li legalizirano ili nije, to je istina.

 

Ali ne želim da to postane normalno i da ljudi oko mene vade joint kao najnormalniju stvar. Ako je netko već izabrao takav život, neka se onda napušava doma i u svojoj sobi zamišlja da je ormar ili neki drugi komad pokućstva.

14 godina
protjeran
offline
Re: Legalizacija opojnih droga
macak kaže...
retardinjo25 kaže...

vas opustaju na jedinstven nacin

Aha, na način da izazivaju halucinacije i postaneš nesvjesan okoline. Mislim, kome uistinu treba takvo delirično stanje, koje još k tome izaziva oštećenje organizma?

 

Bolji ti je seks sa nekom dobrom ženskom, vjeruj mi, probaj. {#}

 

Tko inače puši, pušit će bez obzira je li legalizirano ili nije, to je istina.

 

Ali ne želim da to postane normalno i da ljudi oko mene vade joint kao najnormalniju stvar. Ako je netko već izabrao takav život, neka se onda napušava doma i u svojoj sobi zamišlja da je ormar ili neki drugi komad pokućstva.

Točno to, isto ko i pe*erizam, nek budu oni pe*eri kod sebe doma, kad su blizu mene neka budu normalni, isto tako mislim o onima koji puse marihuanu, dok su blizu mene nek je ne uvlače jer će se ponašat ko budale, kod sebe doma nek se puše kolko ih je volja.

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice