Mađioničarski trikovi

poruka: 65
|
čitano: 45.663
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mađioničarski trikovi

evo jedne teme za zabavu. ovdje pišite mađioničarske trikove koje znate ili stavite link do youtuba gdje ima neki trik, ali da se pokazuje kako se izvodi, a ne da mi mozgamo.

sad bih ja trebao napisat neki trik da započnem, al mi ništ ne pada na pamet. znao sam prije dobrih, al se trenutno ne mogu nijednog sjetit, al čim se sjetim napisat ću.

stoga jel može netko drugi započet?

Hello World!
16 godina
offline
Mađioničarski trikovi

Video zapisi:

Metacafe

Youtube

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
15 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

vidin da cak i postoji ova tema a ne da je zamrla ...lol

sta se tice madionicarskih trikova iliti street magica ( cime se ja bavin oko 2 god ) nevirujen da puno ljudi na forumu zanima to..tj da se zele time bavit jer se treba bogami dosta vjezbat ako se zeli usavrsit prave trikove (iako ih nebi tako naziva)...no vecina ih zeli samo znati kako se to izvodi al to nije to...

vecina kad in pokazen trik neki koji ih ostavi zapanjene me uvik pitaju sta je i logicno ...kako si to napravija, daj pokazi necu nikom reci..onda kad ih pitam a zasto to zelis znati? oces se bavit time ili samo da znas kako se izvode i probat nekako to napravit i nakon sta shvatis da nije tako lako odustat i usr.at cili bit trika i svega??

sta se tice street magica opcenito su najpoznatiji david blaine,cyril takayama,criss angel..itd..iako criss angel u 90% slucajeva radi trikove s kamerama, sta mi je osobno jadno...

zar nije poanta trika da ga pokazes ispred gledatelja i ostavis ga zapanjenog? bilo s kartama,novcicima,limenkom od kole ...itd..

pa me zanima jurluk da nepisem sad svasta ode jel se ti bavis time u slobodno vrime ili ???

15 godina
offline
RE: Mađioničarski trikovi

gledao sam nekog tipa na you tubu kako kako hoda po površini vode hotelskog bazena, svi plivaju oko njega , rone ispod njega a ovaj i dalje hoda po površini vode, ako nađem link stavljam ga.

Za ne povjerovat!Iznenađen

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi
kostolomac kaže...

gledao sam nekog tipa na you tubu kako kako hoda po površini vode hotelskog bazena, svi plivaju oko njega , rone ispod njega a ovaj i dalje hoda po površini vode, ako nađem link stavljam ga.

Za ne povjerovat!Iznenađen

 govoris upravo o criss angelu kojeg sam spomenia maloprije...
inace lik hoda po staklu a likovi koji su u bazenu sudjeluju u triku tako da nevolim criss angel-a i takve vrste trikova...
prava vrsta trikova je street magic di gledaocu osobno pred njim pokazes iluziju i ostavis ga otvorenih usta...
ovo mi je ko da gledam na tv-u one p.izdarije  sta lik radi na pozornici ...
a sta se tice linka mislim da mislis na

15 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

ja mislim da ga neko sa prozirnom zicom vuce gore....

 

je cista namjestaljka ja mislim

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
15 godina
offline
RE: Mađioničarski trikovi
Jebasu123 kaže...

ja mislim da ga neko sa prozirnom zicom vuce gore....

 

je cista namjestaljka ja mislim

 Sve ok samo izbaci to "ja mislim" i rečenica je ured. Zapitaj se što ne snima sve odjednom a ne isprekidane scene i što na kraju videa napravi ono s nogama, kao da je sašao s nečeg ili skino nešto s nogu, zbog čega mora bit tako blizu zida itd itd... Eto čisto nagađanje koje bi moglo dat dosta logičnih odgovora. Osmijeh
Edit: Evo ti jedan link
  taman naletio na njega na youtube.
Q6600 -OCC, 8GB ddr2 mushkin, 4870 512MB OCC, 2x640GB Samsung F1 raid 0, DFI P45-T2RS MB, Antec p182 kućište
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2009 13:58 (Vakaka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi

rade pogledajte od davida blainea trikove jer kod njega nijedan nije namjesten i svaki njegov znam i osobno napravit sta je dokaz..

a evo i parodija na blainea i street magic opcenito...

presmisno..obavezno pogledat...

 

 

svaki dio je fenomenalan i pisancija od smiha..obavezno SVAKI pogledat ... hahahaha

15 godina
protjeran
offline
RE: Mađioničarski trikovi
nemesis777 kaže...

rade pogledajte od davida blainea trikove jer kod njega nijedan nije namjesten i svaki njegov znam i osobno napravit sta je dokaz..

a evo i parodija na blainea i street magic opcenito...

presmisno..obavezno pogledat...

 

 

svaki dio je fenomenalan i pisancija od smiha..obavezno SVAKI pogledat ... hahahaha

 ako to nije namjesteno onda ja pop...nadu se prije snimke i sve napravee
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
RE: Mađioničarski trikovi
Vakaka kaže...
Jebasu123 kaže...

ja mislim da ga neko sa prozirnom zicom vuce gore....

 

je cista namjestaljka ja mislim

 Sve ok samo izbaci to "ja mislim" i rečenica je ured. Zapitaj se što ne snima sve odjednom a ne isprekidane scene i što na kraju videa napravi ono s nogama, kao da je sašao s nečeg ili skino nešto s nogu, zbog čega mora bit tako blizu zida itd itd... Eto čisto nagađanje koje bi moglo dat dosta logičnih odgovora. Osmijeh
Edit: Evo ti jedan link
  taman naletio na njega na youtube.
 ma hoda po "plexiglasu"vidis da u toj putanji nema nigog od ljudi,vec su svi sastrane
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi
zokiN kaže...
nemesis777 kaže...

rade pogledajte od davida blainea trikove jer kod njega nijedan nije namjesten i svaki njegov znam i osobno napravit sta je dokaz..

a evo i parodija na blainea i street magic opcenito...

presmisno..obavezno pogledat...

 

 

svaki dio je fenomenalan i pisancija od smiha..obavezno SVAKI pogledat ... hahahaha

 ako to nije namjesteno onda ja pop...nadu se prije snimke i sve napravee
 hm..znas ti mozda sta to znaci parodija?????
to znaci ismijavanje necega sta znaci da ovo JESTE namisteno i to u svrhu da bude SMISNO sta i jeste...
i ne ovo na tim videima nije David Blaine.
looool
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi
zokiN kaže...
Vakaka kaže...
Jebasu123 kaže...

ja mislim da ga neko sa prozirnom zicom vuce gore....

 

je cista namjestaljka ja mislim

 Sve ok samo izbaci to "ja mislim" i rečenica je ured. Zapitaj se što ne snima sve odjednom a ne isprekidane scene i što na kraju videa napravi ono s nogama, kao da je sašao s nečeg ili skino nešto s nogu, zbog čega mora bit tako blizu zida itd itd... Eto čisto nagađanje koje bi moglo dat dosta logičnih odgovora. Osmijeh
Edit: Evo ti jedan link
  taman naletio na njega na youtube.
 ma hoda po "plexiglasu"vidis da u toj putanji nema nigog od ljudi,vec su svi sastrane
 ok to sam i ja reka....... Izlanuo se
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi
zokiN kaže...
nemesis777 kaže...

rade pogledajte od davida blainea trikove jer kod njega nijedan nije namjesten i svaki njegov znam i osobno napravit sta je dokaz..

a evo i parodija na blainea i street magic opcenito...

presmisno..obavezno pogledat...

 

 

svaki dio je fenomenalan i pisancija od smiha..obavezno SVAKI pogledat ... hahahaha

 ako to nije namjesteno onda ja pop...nadu se prije snimke i sve napravee
lol... to ti je ismijavanje Davida Blaine-a
Bolje ispasti budala nego iz aviona.
15 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

Prva 4 linka su ista

15 godina
offline
RE: Mađioničarski trikovi
nemesis777 kaže...
kostolomac kaže...

gledao sam nekog tipa na you tubu kako kako hoda po površini vode hotelskog bazena, svi plivaju oko njega , rone ispod njega a ovaj i dalje hoda po površini vode, ako nađem link stavljam ga.

Za ne povjerovat!Iznenađen

 govoris upravo o criss angelu kojeg sam spomenia maloprije...
inace lik hoda po staklu a likovi koji su u bazenu sudjeluju u triku tako da nevolim criss angel-a i takve vrste trikova...
prava vrsta trikova je street magic di gledaocu osobno pred njim pokazes iluziju i ostavis ga otvorenih usta...
ovo mi je ko da gledam na tv-u one p.izdarije  sta lik radi na pozornici ...
a sta se tice linka mislim da mislis na

 e da na toga mislim, čisto sumnjam da je to namještaljka!
Samo pogledaj kolko ljudi sastrane gleda + ovi u bazenu , nevjerujem da je namještaljka, možda se varam
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi
kostolomac kaže...

gledao sam nekog tipa na you tubu kako kako hoda po površini vode hotelskog bazena, svi plivaju oko njega , rone ispod njega a ovaj i dalje hoda po površini vode, ako nađem link stavljam ga.

Za ne povjerovat!Iznenađen

  To je Criss Angel.......gledo sam ga i ja ali to nisu bas trikovi....s tim moras da se rodis
15 godina
offline
Mađioničarski trikovi

Ma bil je tip u onoj emisiji žuta minuta kaj je išla na rtl-u isto je radil nevjerovatne stvari...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
15 godina
offline
RE: Mađioničarski trikovi
nemesis777 kaže...

pa me zanima jurluk da nepisem sad svasta ode jel se ti bavis time u slobodno vrime ili ???

 ne bavim se ništa previše. nego me to onako malo zanima. sve me to fascinira...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi
dogman kaže...
kostolomac kaže...

gledao sam nekog tipa na you tubu kako kako hoda po površini vode hotelskog bazena, svi plivaju oko njega , rone ispod njega a ovaj i dalje hoda po površini vode, ako nađem link stavljam ga.

Za ne povjerovat!Iznenađen

  To je Criss Angel.......gledo sam ga i ja ali to nisu bas trikovi....s tim moras da se rodis
 s cime moras da se rodis???
sa ekipom koja radi na efektima na kamerama i s drugom koja sudjeluje u svakom triku da izgleda ko da radi s normalnim svakodnevnim i slucajnim ljudima???
mislim da se nemoras rodit poseban za to :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi
nemesis777 kaže...
dogman kaže...
kostolomac kaže...

gledao sam nekog tipa na you tubu kako kako hoda po površini vode hotelskog bazena, svi plivaju oko njega , rone ispod njega a ovaj i dalje hoda po površini vode, ako nađem link stavljam ga.

Za ne povjerovat!Iznenađen

  To je Criss Angel.......gledo sam ga i ja ali to nisu bas trikovi....s tim moras da se rodis
  s cime moras da se rodis???
sa ekipom koja radi na efektima na kamerama i s drugom koja sudjeluje u svakom triku da izgleda ko da radi s normalnim svakodnevnim i slucajnim ljudima???
mislim da se nemoras rodit poseban za to :D
  Bravo care...ako ne znas o cemu pricam ne moj da se petljas onda
15 godina
offline
Mađioničarski trikovi

Dogman sta skaces odma.. ocito da si se i ti sprdao s likom al nije se to moglo odmah prokuzit iz tvog posta.

15 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

ma daj potrazite po youtube imate svaki chris angelov trik kako je otkriven

 

LIK je FEJKER nemili i tu u bazenu su stupovi od pleksija zasto ona zenska nije prosla direkt ispod njegova stopala nego izmedju i zato je bacio papucu isto na sredinu korka jednostavno za skuzit lik hoda po stupovima ja mislin da se netribas rodit poseban da hodas po stupovima ddddddd

I <3 COD2
15 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

joj vidite

 

taj cris angel je stvarno bolesnik neznam kako je to napravio al da nekog tako probode crko bi od boli....

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
15 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

hm ako ste bas zapeli za tog criss angela pogledajte onda

=)

15 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

Registrirajte se na :

http://www.freemagicschool.com/

naučio sam par laganih al uvjerljivih trikova ;)

Music is my life :)
15 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

a jbte da se presjece

bilo bi krvi svugdje!

 

jos ma da se je presjeko bilo bi krvi a ne ovako nema ni krvi.....

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2009 21:53 (Jebasu123).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi
Jebasu123 kaže...

a jbte da se presjece

bilo bi krvi svugdje!

 

jos ma da se je presjeko bilo bi krvi a ne ovako nema ni krvi.....

 ovaj drugi video je vise fake nego usne od nevena ciganovica...
Bolje ispasti budala nego iz aviona.
15 godina
offline
RE: Mađioničarski trikovi
Jebasu123 kaže...

joj vidite

 

taj cris angel je stvarno bolesnik neznam kako je to napravio al da nekog tako probode crko bi od boli....

 isuse za nepovjerovat što je tip napravio.
Ima ko kakvo riješenje za ovaj trik jer ovo mi izgleda nemoguće??????
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mađioničarski trikovi

mozes li mi poslat privatnu poruku i objasniti kako uraditi one trikove s videa..molim te

14 godina
neaktivan
offline
Mađioničarski trikovi

gledao sam sad chrisa angela na youtubeu...i sad mi nije jasno,lik hoda po vodi,leti itd..jeli to neka kako bih rekao namjestaljka ili to on stavarno moze?

The death of one man is a tragedy, the death of millions is a statistic...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice