Mamurluk-Morning after

poruka: 17
|
čitano: 8.002
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Mamurluk-Morning after

Ajde sad davajte vamo savjete kako najbolje i najbrže doć sebi nakon burne noći.Svi alkemijski recepti su dobrodošli!Belji se

Meni nije loša kombinacija cedevita i jaka kafa,kasnije malo pivca

 

14 godina
neaktivan
offline
Mamurluk-Morning after

Jedan najcrnja kava uvijek dobro dođe........

The quieter you become, the more you are able to hear...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mamurluk-Morning after
Ima odlican recept, fino dok jos nisi legao.. da legao.. srusio se u krevet.. pokusajte doci do pipe :-) i popiti casu vode, smanjit ce se koncentracija alkohola u sobi tijekom noci.. A najbitnije nema bas mucnine xD
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Mamurluk-Morning after

Studenac, Radenska, Sarajevski kiseljak. Bilo što od toga, dobro je za podrigivanje i utaživanje žeđi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mamurluk-Morning after
Kruno_21 kaže...
Ima odlican recept, fino dok jos nisi legao.. da legao.. srusio se u krevet.. pokusajte doci do pipe :-) i popiti casu vode, smanjit ce se koncentracija alkohola u sobi tijekom noci.. A najbitnije nema bas mucnine xD

ma ok je sad nepijem...Ali treba razmišljati unaprijedSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Mamurluk-Morning after

Nikako. J3bes pijanstvo ako te sutradan glava ne boli.

There is no spoon.
16 godina
neaktivan
offline
Mamurluk-Morning after

Voda, voda i još malo vode. Masna hrana također pomaže. I nemoj se sramiti pošteno ispišati, makar to bilo i više puta.

 

A najbolji lijek je apstinencija... Ili bar umjerenost... Ja kad pijem, znam kad dosegnem granicu između pripitosti i pijanstva pa malo smirim doživljaj.

 

Ujutro svejedno glava boli i ako sam bio samo pripit, ali ništa što Caffetin ne može riješiti, s tim da je ta glavobolja puno blaža od one kad se napiješ ko stoka.

~~~P*čka, šolja, k*rac~~~
15 godina
neaktivan
offline
Mamurluk-Morning after

Jutro poslije, obično nedjelja ujutro, odeš s ekipom do najbližeg kafića, piješ kavu i pokušavate se sjetiti noći prije ( ili barem djelova noći prije ) , kava je u cijeloj priči ključna. Smijeh

 

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
14 godina
offline
RE: Mamurluk-Morning after
thuglife kaže...

Jutro poslije, obično nedjelja ujutro, odeš s ekipom do najbližeg kafića, piješ kavu i pokušavate se sjetiti noći prije ( ili barem djelova noći prije ) , kava je u cijeloj priči ključna. Smijeh

 

Ili kak si doso doma uopce...

 

I jos bolje kad se sjetis da ti je trebalo 45minuta da se popnes na brijeg do doma a zivis na broju 6 (trust me) xD

 

Inace slazem se, voda i kava...

14 godina
neaktivan
offline
Mamurluk-Morning after

poslije k plus piva samo ti bog može pomoćiCool

15 godina
neaktivan
offline
Mamurluk-Morning after

Nemoj piti taj srot. Pogotovo izbjegavaj lose vino. To je smrt...

There is no spoon.
11 godina
offline
Mamurluk-Morning after

Evo tražeći riješenje kako da me sutra ne uhvati mamurluk sjetio sam se nekih iskustava.

 

Dok sam išao u srednju pio sam kao nenormalan. Svaki vikend bih se napio i onda drugi dan bih umirao od mamurluka.

Inačer nakon što se dobro profeštamo,kad stignem doma pojedem pola tegle krastavaca i paprike (ako mi nije muka naravno,ako je onda jebiga...),

Znalo je biti i da se toliko napijem da mi je i drugi dan mučnina a glava kao ormar. Tad sam ponajviše pio po litru mineralne,oko pola sata pod mlakim tušem (dok ne nestane tople vode,jbg).

Pomogne to sve malo ali ne 100% jer sam znao još uvijek osjećati nešto slično umoru. 

 

Najbolja metoda vam je da to uradite,a ako ne pali sačekajte dan-dva (ovisi kolika ste svinja bili noć prije) ili nemojte uopće (toliko) piti ako niste spremni na mamurluk

John Rambo
12 godina
offline
Mamurluk-Morning after

Prije spavanja, natocit se vode koliko ide. Sto vise vode, manje dehidracije tokom noci = manje glavobolje i mucnine. Provjeren recept :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
online
Mamurluk-Morning after

jedini praksa pomaže, nakon 10-ak godina oblokavanja svakodnevnog s pol litre+ travarice ujutro do gajbe piva ili petlitarke vina navečer, nema mamurluka

...ili potpuno odustaneš od alkohola, tu i tamo koja čaša pivice

probao oba načina i pale provjereno, trenutno sam već godinama na ovom drugom

8 godina
odjavljen
offline
Re: Mamurluk-Morning after
picajzla0707 kaže...

...trenutno sam već godinama na ovom drugom

 Gdje je gušt? Zvučiš kao oni likovi koji žele zdravu hranu progurati među sveopćim plebsom. "Živjet ćete prosječno 5-10 godina dulje", vele oni. Radije bih živjela 5-10 godina kraće jedući nešto fino negoli mučeći se s onim zelenobljutavim pizdarijama. Svrha 5-10 godina više svakodnevnog mučenja poprilično je maglovita. Ista je stvar s apstinencijom od alkohola. Živjeti pedeset godina za pijane vikende ili sedamdeset godina za podnevnu čajanku? Biram ovo prvo!

vocap, bičz?
7 godina
online
Re: Mamurluk-Morning after

Upravo to.

A kaj se tiče recepta za eliminaciju mamurluka, meni je uvijek bolje ako prije spavanja popijem puno vode (kao što je kolega već naveo), a u jutro popijem bar pola litre hladnog mlijeka i par konjaka odmah na to.

I odmah sam kao nov 

Uglavnom, pali i dobra rakija, viski, tequila i sake naravno, konjak sam naveo zato kaj ga najčešće pijem, a ova  karamel pića ne podnosim (pelin, jeger, itd.).

I izbjegavajte loše votke (pogotovo ove pofarbane), tu vam nema spasa....

Edit: e da, ako se popravljate pivom ili gemištom, isto brzo mamurluk prođe, jedino bambus nikak ne pomaže, bar meni....

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.12.2016 17:38 (fer-de-lance).
11 godina
online
Re: Mamurluk-Morning after
Kad imas birtiju, onda to nisu pijani vikendi, nego pijano desetljece u kojem dane pauze mozes nabrojat na prste jedne ruke
takodjer, tu nema izbora od 50 vs 70 godina, nego max jos 5-7 godina prije nego pozutis i izvrnes se
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice