Misteriozni Ludjak

poruka: 9
|
čitano: 2.069
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Misteriozni Ludjak

Nije ovo u redu do*izdilo mi vise uvek mi neko izbrise moje programe stavim sifru a on razbije a iz obitelji pitam ko je niko nece nista odgovoriti imal ikakve sanse da se tom osvetim ?????Nemogu,prekipilo miVičeVičePlačKak da saznam..

Potpis
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 19:33 (Black Eye).
15 godina
offline
Misteriozni Ludjak

stavi keylogger u komp, možeš saznat ko je ako se prije toga prijavi npr na msn ili facebook, pa ti ostanu podaci o prijavi.

il jednostavno promjeni šifru na kompu pa kad neće reći koje, neće nitko moć koristit računalo osim tebe.

14 godina
protjeran
offline
Misteriozni Ludjak

Ali provali sifru a satvio sam 14885896355g4d8 kakoo!!!! da nije virus ili da ne koristi onaj sifrator

Potpis
14 godina
offline
Misteriozni Ludjak

Imaš onu foru sa skajpom. Samo trebas uperit kameru u monitor i otic kod frenda na komp gledat tko je taj okorjeli zločinac xD

Prodajem Logitech G500 nov,neotvoren za 399kn
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2010 19:46 (cuspajz).
15 godina
offline
Misteriozni Ludjak

Stavi šifru u biosu.

A vjerojatno je nisi stavio za administratorski account.

Ili idi s keylogerom, tvoj odabir...

14 godina
online
Misteriozni Ludjak

Sad sam vidio na netu i postoji mnogo načina hakiranja win logona. Većina njih se pokreće podizanjem hack programa koji se nalazi na cd-u(tj. bootanjem sa cd-roma) . Možeš jednostavno promjenit u biosu da ti se boota sa hard diska i postavit lozinku u biosu tako da taj ne može promijenit postavke bootanja i drugo. Lozinku biosa znaš samo ti pa samo ti možeš mijenjat njegove postavke.

14 godina
protjeran
offline
Misteriozni Ludjak

Hvala a ni ono sa skajpom znam al cojik nije glup iskljuci ma treba skrivena kamera u zvucnik stavit :)) pa onu navlaku crnu.thx

Potpis
15 godina
neaktivan
offline
Misteriozni Ludjak

di ti živiš, u kojoj obitelji, čovječe vi me podsjećate na neki špijunski film

97% of teens would cry if they saw Robert Pattinson (Edward Cullen from Twilight) standing on top of a sky scraper, about to jump. If you're one of the 3% who would sit there eating pop corn screaming
14 godina
protjeran
offline
Misteriozni Ludjak

The bond family :D

Potpis
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice