Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

poruka: 33
|
čitano: 6.728
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

eto sjetio sam se ovoga jer me jako zanima, znači bilo da posjedujemo DDoS, program, keylogger ili tako nešto može li policija ako sazna doči na vrata? dosta puta vidim na netu prijetnja da če ga prijavit policiji a prijetnje su cak i iz drugih država, što vi mislite o tome? dali se policiji da iči u intervenciju zato što je netko nekome hakirao računalo pomoču virusa ili ako dođe prijava o napadanju stranica DDoS-om, ili če se zato pobrinuti naš internet service provider?

malware master
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

moze

http://www.winblogs.net
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

kao što sam ja čuo dobiješ poziv iz t-coma il vec od nekud da su dobili prijavu o čudnom ponašanju s te ip adrese.. nisam bas cuo da je ikome nekad dosla.

malware master
15 godina
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

Naravno, tvoj strah je potpuno opravdan.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

ja mislim da če doči samo ako su neke važne stvari ukradene  kao brojevi bankarskih računa i slično..

malware master
15 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
Omniscient kaže...

ja mislim da če doči samo ako su neke važne stvari ukradene   kao brojevi bankarskih računa i slično..

  Ti se igraj hakera pa nam javi ako ti dođe.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
13 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

Može. Savjetujem ti da se ostaviš tih gluposti, radije nauči programirati pa od toga zarađuj na legalan način.

Život je samo smrtonosna spolno prenosiva bolest. Igram Starcraft 2(Plankton), Battlefield 3(CRO-Plankton), League of Legends-east(Plankton996)
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

nitko se neželi igrati hakera otvorio sam ovu temu da se o ovom raspravlja.

malware master
15 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
Omniscient kaže...

nitko se neželi igrati hakera otvorio sam ovu temu da se o ovom raspravlja.

  Zar ovo nije rasprava?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

zvuči kao da se ja želim toga igrati pa da iz straha otvaram ovu temu..

malware master
15 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
Omniscient kaže...

zvuči kao da se ja želim toga igrati pa da iz straha otvaram ovu temu..

Da, tako zvuči. A mi ovdje raspravljamo može ili ne može. Zaključili smo da može, a ti tvrdiš da ne može. Ukoliko sumnjaš u ispravnost našeg zaključka pročitaj što piše u kaznenom zakonu o tome.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
16 godina
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

Ako si maloljetan, ne brini, ako ti i dodje policija nece ti nis napravit, samo reci da si to radio iz edukativnih razloga, da nisi znao i da neces vise. To uvijek prolazi...

 

Ako si punoljetan, onda ti savjetujem da se time bavis profesionalno, dobar haker puno vrijedi, i dobra lova se moze zaraditi, pogotovo u ovo doba krize gdje se kao posten programer/ITjevac sve teze dolazi do kruha...

Ali u tom slucaju, pripazi da dobro sakrijes trag kad pises po ovakvim forumima, koristi proxyije, spajaj  se samo iz mobilnih mreza, sa javnih mjesta ili ako moras koristiti svoj cesto mijenjaj mobitel/karticu, seli se cesto iz grada u grad, iz drzave u drzavu, ne gledaj u nebo da te ne snime sateliti, i kako to vec ide...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
SupremeCommander kaže...

Ako si maloljetan, ne brini, ako ti i dodje policija nece ti nis napravit, samo reci da si to radio iz edukativnih razloga, da nisi znao i da neces vise. To uvijek prolazi...

 

Ako si punoljetan, onda ti savjetujem da se time bavis profesionalno, dobar haker puno vrijedi, i dobra lova se moze zaraditi, pogotovo u ovo doba krize gdje se kao posten programer/ITjevac sve teze dolazi do kruha...

Ali u tom slucaju, pripazi da dobro sakrijes trag kad pises po ovakvim forumima, koristi proxyije, spajaj  se samo iz mobilnih mreza, sa javnih mjesta ili ako moras koristiti svoj cesto mijenjaj mobitel/karticu, seli se cesto iz grada u grad, iz drzave u drzavu, ne gledaj u nebo da te ne snime sateliti, i kako to vec ide...

 

covjece ne planiram rušit NASU LoL LoL LoL možda zvučiš malo sarkastično u zadnjem djelu

malware master
16 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

Doči če oni, bez brige, uvijek dodžu.

Jednom ćovjeku tu u susjedstvu odnijeli raćunalo zbog toga, srečom je imao rodžake u policiji

pa su ga izvukli

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
segregator kaže...

Doči če oni, bez brige, uvijek dodžu.

Jednom ćovjeku tu u susjedstvu odnijeli raćunalo zbog toga, srečom je imao rodžake u policiji

pa su ga izvukli

Ima takvih slučajeva, u posljednje vrijeme sve su češći. Treba ipak pripaziti ako se igra s takvim stvarima.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2012 21:38 (mind_challenge).
14 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
ostavi se hakiranja fb accauntova od babe mile i sličnih stvari i počni nešto pametno radit
Pričam i serem bezveze
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

Ja sam poprilično siguran da ti policija neče doči zbog "hakerstva". 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

Napali ste ga kao da je pravi haker a ne netko tko pita za info. Neki od vas su cak i bezobrazni. {#} Na forumu vise neces smijeti postavit nikakvo pitanje a da te neko ne izvrijedja. Jadno.

Barcelona FC
15 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
x18x05x kaže...

Napali ste ga kao da je pravi haker a ne netko tko pita za info. Neki od vas su cak i bezobrazni.  {#}  Na forumu vise neces smijeti postavit nikakvo pitanje a da te neko ne izvrijedja. Jadno.

  Tko ga je vrijeđao? Nitko ga nije napao, čak smo ga dobronamjerno savjetovali. Jadni ste vi s ovakvim postovima.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
14 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
mind_challenge kaže...
x18x05x kaže...

Napali ste ga kao da je pravi haker a ne netko tko pita za info. Neki od vas su cak i bezobrazni. {#}  Na forumu vise neces smijeti postavit nikakvo pitanje a da te neko ne izvrijedja. Jadno.

  Tko ga je vrijeđao? Nitko ga nije napao, čak smo ga dobronamjerno savjetovali. Jadni ste vi s ovakvim postovima.

Upravo ti.

Barcelona FC
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

eo šta ja mislim, neki malac oče prijavit nekoga ko mu je upo u računalo i ukrao WoW račun, sad če on ič na policiju, alo neko mi je ukrao WoW račun 75 lvl itd itd... što mislite što če policija na to reči? puno je ozbilnjije ako je to račun od internet bankarstva..

malware master
15 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
Omniscient kaže...

eo šta ja mislim, neki malac oče prijavit nekoga ko mu je upo u računalo i ukrao WoW račun, sad če on ič na policiju, alo neko mi je ukrao WoW račun 75 lvl itd itd... što mislite što če policija na to reči? puno je ozbilnjije ako je to račun od internet bankarstva..

  Policija će reći: Daj mali dokaze da je to tvoj račun, daj dokaz da ti je to netko ukrao a ne da si prodao i slično. Ako je vrijednost računa manja od 1000 kuna neće se ni zamarati s tim. Neznam koliko pratiš vijesti, ali ranije ove godine su pohapsili neke jer su ''hakirali'' facebook račune, dakle i takve za tebe manje ozbiljne stvari su kažnjive.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P 16.10.2011 R.I.P mind_challenge 18.5.2012
13 godina
neaktivan
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

Ako prijavis kradju i dignes privatnu tuzbu, policija MORA istraziti slucaj.

http://www.winblogs.net
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

LoL danas možeš bit osuđen na smrt ak ukradeš FB račun.. prva liga

malware master
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
Omniscient kaže...

eo šta ja mislim, neki malac oče prijavit nekoga ko mu je upo u računalo i ukrao WoW račun, sad če on ič na policiju, alo neko mi je ukrao WoW račun 75 lvl itd itd... što mislite što če policija na to reči?

Mislim da bi trebao ići studirati pravo, ili barem zabiti nos u zakone, možda ovamo?

 

Ne znam što će policija na to reći nisam nikada imao posla s njima, a nisam nikada ni krao WoW račune.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
16 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
Omniscient kaže...

eto sjetio sam se ovoga jer me jako zanima, znači bilo da posjedujemo DDoS, program, keylogger ili tako nešto može li policija ako sazna doči na vrata? dosta puta vidim na netu prijetnja da če ga prijavit policiji a prijetnje su cak i iz drugih država, što vi mislite o tome? dali se policiji da iči u intervenciju zato što je netko nekome hakirao računalo pomoču virusa ili ako dođe prijava o napadanju stranica DDoS-om, ili če se zato pobrinuti naš internet service provider?

A čuj ako se nalaziš u Kini ili recimo Rusiji, moš bit miran ako imaš neke namjere protiv recimo Amera ili njihovih saveznika to sigurno.{#}Te dvije spomenute države ionak prešutno podržavaju, svakakave hakerske stvari sa svog teritorija pogotovo Kinezi pa hakerima na njihovom teritoriju ne može niko ništ.Daj zamisli da Američki panduri ili FBI traži od KIneza, da nekog uhapse radi nečega kaj su hakirali s Kineskog teriotorija pa nema šanse fučkaj ga.{#}{#}

 

 

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
12 godina
neaktivan
offline
Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''

Eee, da je Titine Milicije... {#}

Senaid
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
rambox kaže...

Daj zamisli da Američki panduri ili FBI traži od KIneza, da nekog uhapse radi nečega kaj su hakirali s Kineskog teriotorija pa nema šanse fučkaj ga.{#}{#}

Neće ti doći FBI. Doći će ti CIA i slični (ako digneš dovoljno prašine). Ljudi pa gdje vi živite? Tajne službe i služe obavljanju operacija koje se ne mogu nikako obaviti normalnim službenim kanalima.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
16 godina
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
rustweaver kaže...
rambox kaže...

Daj zamisli da Američki panduri ili FBI traži od KIneza, da nekog uhapse radi nečega kaj su hakirali s Kineskog teriotorija pa nema šanse fučkaj ga.{#}{#}

Neće ti doći FBI. Doći će ti CIA i slični (ako digneš dovoljno prašine). Ljudi pa gdje vi živite? Tajne službe i služe obavljanju operacija koje se ne mogu nikako obaviti normalnim službenim kanalima.

CIA u Kini taman posla fučkaj ga,{#} pa jesi ti skužil uopče o kakvim sam ja Hakerima pričal ako su zaštičeni od strane države onda nema frke.S druge strane neče CIA ganjat neku skupinu, koja zaštičeno udara po nekom Američkom cilju jer ne može zaštičeni su Kina nije Švedska ili Ukrajina ak nisi znal. O onim malim koji udaraju preko LOIC ko njih šljivi, ali opet predstavljaju veliki problem itekako ako su organizirani i zaštičeni tj vlast u KIni okreče glavu na takve sitinice.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Može li nam doči policija zbog 'hakerstva''
Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice