Najbolje lubenice u ZG i okolici

poruka: 124
|
čitano: 19.758
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
moderator
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

znam na što ste prvo pomislili kad ste pročitali naslov, ali ne, nije riječ o ženskim "lubenicama" nego o lubenicama kao voću (valjda jesu voće) povrću {#}

 

ove godine sam imao slab urod lubenica, a volim ih jesti pa moram negdje kupit jer sam svoje već pojeo {#}

dakle napišite gdje se po vama mogu kupit najbolje lubenice u Zagrebu i okolici (možete i u ostatku Hrvatske, ali mene zanima samo ovaj dio), može to bit neki trgovački centar, manja trgovina ili kod onih koji prodaju onako "uz cestu", naravno ako znate i cijenu to je vrlo koristan podatak

 

da čujem vaša mišljenja...

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 23:01 (XXX-Man).
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

eno u konzumu su 1,39kn/kg

 

EDIT: Senzacija 0,99kn/kg

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2011 20:03 (rebelsy).
13 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Evo danas sam probao tu iz Konzuma 4/5. {#}

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
rebelsy kaže...

eno u konzumu su 1,39kn

dal valjaju što? frend kaže da su previše zrele i nisu dobre...

 

@ lik koji mi je dao TD: ne voliš lubenice?

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
16 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Sad me autor teme sjetio za lubenicu koja me ceka u frizideru vec par dana...

 

Moram sutra navalit na nju pa makar se i usral, reko da se ne baci :)

Truth in engineering.
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

ja ih obozavam samo uvijek me strah kad kupim i onda ono iscekivanje kakva je... najbolje mi je kupiti na nekom standu di mogu probat lubenicu prije nego je kupim ...

 

:D

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
rebelsy kaže...

ja ih obozavam samo uvijek me strah kad kupim i onda ono iscekivanje kakva je... najbolje mi je kupiti na nekom standu di mogu probat lubenicu prije nego je kupim ...

 

:D

ma ja to znam po zvuku kakva je, ima specifični zvuk kad kucneš po njoj ako je zrela...stvar je prakse :D

istina, na štandovima su u principu najbolje, osim ako su neki šverceri...

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
14 godina
protjeran
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

A svi ih na istom mjestu nabavljaju :)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
15 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Pa konzum ima dobre lubenice, ali najpametnije ti je po placevima kod "švercera" jer njima ubaciš koju kunu i oni ti izaberu dobru, jer znaju koja je dobra bolje nego ti 100%

Tako je kod mene na placu, ima jedan takav prodavač, koji prodaje sve i kad kod njega dođu lubenice, nema im ravnih :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
13 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Ja sam danas doživio razočarenje s lubenicom iz Konzuma. Sva je bila brašnasta i nedovoljno slatka. Meni su osobno draže tvrđe i sočnije.

 

Prebaci se na ove ulične štandove.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
gjurki kaže...

A svi ih na istom mjestu nabavljaju :)

al kod nekih nisu dovoljno zrele, dok su kod nekih previše zrele...

bitno je kako dugo stoje

 

evo sad jedem jednu iz Plodina i odlična je :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
13 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

hahahahah koja tema hahahaha

 

ja kupujem na standu tj. kamion ima covjek i tu je oduvijek i ima voce povrce, tu kupujem lubenice, zna me covjek i dadne dobru...

 

 

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
rooswelt1991 kaže...

Pa konzum ima dobre lubenice, ali najpametnije ti je po placevima kod "švercera" jer njima ubaciš koju kunu i oni ti izaberu dobru, jer znaju koja je dobra bolje nego ti 100%

Tako je kod mene na placu, ima jedan takav prodavač, koji prodaje sve i kad kod njega dođu lubenice, nema im ravnih :-D

nemogu znat jel bolja od mene, vjeruj mi :D bitno je kako ih nabavljaju :D

mario.L_hr kaže...

Ja sam danas doživio razočarenje s lubenicom iz Konzuma. Sva je bila brašnasta i nedovoljno slatka. Meni su osobno draže tvrđe i sočnije.

 

Prebaci se na ove ulične štandove.

to i frend kaže za tu iz konzuma, danas uzeo

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
14 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici

lidl bio kupio lubenica je super,taman zrela, ( bar ona koju sam ja odabrao) 

16 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
mario.L_hr kaže...

Meni su osobno draže tvrđe i sočnije.

 

 

 {#}

 

{#}

 

I meni stari, i meni... :)

Truth in engineering.
14 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
crni pauk kaže...

lidl bio kupio lubenica je super,taman zrela, ( bar ona koju sam ja odabrao) 

taj lidl je meni takav šrot, nebi niš kupio od njih a kamoli lubenicu, nemaju ničeg hrvatskog, ono neke cedevite koje nevaljaju ništa, a sve jeftino ali nevalja. :)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
XXX-Man kaže...

to i frend kaže za tu iz konzuma, danas uzeo

Ja mislim da je to stoga što u Konzumu pređu preko puno ruku tako da to više nije to.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
mario.L_hr kaže...

Ja mislim da je to stoga što u Konzumu pređu preko puno ruku tako da to više nije to.

moguće...

evo bio danas u konzumu i bilo ih je nekoliko prerezanih i sve su bile takve, vidi se po izgledu da je predugo stajala...zato sam i otišao u plodine, tamo su isto imali prerezanih i izgledale su ok...

 

čuo sam i da se na staroj karlovačkoj negdje kod Rakovog Potoka prodaju i da su odlične...

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
13 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
XXX-Man kaže...

moguće...

evo bio danas u konzumu i bilo ih je nekoliko prerezanih i sve su bile takve, vidi se po izgledu da je predugo stajala...zato sam i otišao u plodine, tamo su isto imali prerezanih i izgledale su ok...

 

čuo sam i da se na staroj karlovačkoj negdje kod Rakovog Potoka prodaju i da su odlične...

 

Ma ja ti mislim da su ipak najbolje ove što idu na divlje (da ne kažem uličarke). Po velikim centrima predugo su na lageru i u tome je problem. Mada mi je čudno ipak je ljeto pravo vrijeme za dobre lubenice.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
XXX-Man kaže...

moguće...

evo bio danas u konzumu i bilo ih je nekoliko prerezanih i sve su bile takve, vidi se po izgledu da je predugo stajala...zato sam i otišao u plodine, tamo su isto imali prerezanih i izgledale su ok...

 

čuo sam i da se na staroj karlovačkoj negdje kod Rakovog Potoka prodaju i da su odlične...

 

Di točno? Da nije u Lučkom? Prodaju dvije ljepotice, nadam se da su lubenice dobre baš kao i one. {#}

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
13 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

sam sadim lubenice {#}

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
13 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
KKristijan kaže...

sam sadim lubenice {#}

Tko ih ubere? Ako nije tajna.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
15 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Mogu potvrditi da su u Sisačkom Konzumu lubenice bile odlicne :p

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
mario.L_hr kaže...
KKristijan kaže...

sam sadim lubenice {#}

Tko ih ubere? Ako nije tajna.

moja malenkost :)

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici

Gle sve ti ovisi, ako ima ideš u manje konzume, onda ćeš teško dobiti dobru lubenicu, ali ako odeš do velikog konzuma (npr černomerac) tamo ih dovlaće na paletama i takve ostavljaju, dakle tek dovučene, i te su uglavnom dobre.

kad kupujem sebi za gušt, ond aplatim 4kn kg na placu, a kad idem na viksu sa frendovima, onda kupim u konzumu, jer na viksi uglavom uzmem jedan komad i bavim se drugim stvarima (tetama :-D)

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
15 godina
protjeran
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici

Ja nisam iz Zagreba, al totalno ste me nasmijali da evo vec 5 minuta smijem se sam sebi, a starci pitaju koi mi je k***c.Bilo kako bilo, sto se tice lubenica, probao sam iz doline Neretve, i jako su dobre, kod nas uvoze ove Grcke i Madzarske to je valjda sve pod staklenikom bilo, klincu ne valjaju, neke su nezrele isto kao da travu jedes, nit ukusa nit ista.Ali zaista nije mi jasno od kud onolike uzeli smo prije par dana za 4 clanu porodicu u polovici je bilo skoro 12 kg.I zaista su slatke, i prodavac ovdje ispod ulica stand, kaze da lubenica ispod 10 kg ne valja, il me navlaci da kupim sto vecu il je to zaista tako nisam siguran, ali su mu slatke  :D

http://s7.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=21829
14 godina
moderator
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
mario.L_hr kaže...

Ma ja ti mislim da su ipak najbolje ove što idu na divlje (da ne kažem uličarke). Po velikim centrima predugo su na lageru i u tome je problem. Mada mi je čudno ipak je ljeto pravo vrijeme za dobre lubenice.

to je i moje mišljenje :)

Monopol kaže...

Di točno? Da nije u Lučkom? Prodaju dvije ljepotice, nadam se da su lubenice dobre baš kao i one. {#}

ma neznam di točno, sad kaže frend da je to tamo gdje se skreće za Sv. Nedelju

 

ima inače i u Lučkom tamo ispod petlje na onom zavoju, uvijek su dobre

R.I.P. EnlightenedPhoenix ......////...... TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija
13 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
311008 kaže...

Ja nisam iz Zagreba, al totalno ste me nasmijali da evo vec 5 minuta smijem se sam sebi, a starci pitaju koi mi je k***c.Bilo kako bilo, sto se tice lubenica, probao sam iz doline Neretve, i jako su dobre, kod nas uvoze ove Grcke i Madzarske to je valjda sve pod staklenikom bilo, klincu ne valjaju, neke su nezrele isto kao da travu jedes, nit ukusa nit ista.Ali zaista nije mi jasno od kud onolike uzeli smo prije par dana za 4 clanu porodicu u polovici je bilo skoro 12 kg.I zaista su slatke, i prodavac ovdje ispod ulica stand, kaze da lubenica ispod 10 kg ne valja, il me navlaci da kupim sto vecu il je to zaista tako nisam siguran, ali su mu slatke  :D

Ovo bih mogao i životom kao istinu braniti i potvrditi obzirom i sam kupujem one od 12 pa na više kila, tako da za takve samo {#}!!

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Najbolje lubenice u ZG i okolici
Da kod skretanja za sv. Nedelju više nema štanda. :(
http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-by-monopol/107035.aspx
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.7.2011 22:40 (Monopol).
13 godina
offline
Re: Najbolje lubenice u ZG i okolici
311008 kaže...

Ja nisam iz Zagreba, al totalno ste me nasmijali da evo vec 5 minuta smijem se sam sebi, a starci pitaju koi mi je k***c.Bilo kako bilo, sto se tice lubenica, probao sam iz doline Neretve, i jako su dobre, kod nas uvoze ove Grcke i Madzarske to je valjda sve pod staklenikom bilo, klincu ne valjaju, neke su nezrele isto kao da travu jedes, nit ukusa nit ista.Ali zaista nije mi jasno od kud onolike uzeli smo prije par dana za 4 clanu porodicu u polovici je bilo skoro 12 kg.I zaista su slatke, i prodavac ovdje ispod ulica stand, kaze da lubenica ispod 10 kg ne valja, il me navlaci da kupim sto vecu il je to zaista tako nisam siguran, ali su mu slatke  :D

Jesi ti siguran da su to lubenice?

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice