Za nas koji smo u ZG... ZET

poruka: 213
|
čitano: 54.132
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

LINK

 

 

Umirem od smijeha... Do sada sam imao besplatni studentski pokaz, i vozao sam se normalno.... Cak sam i razmisljao, posto sam znao da ce ovako biti, za 150 kn kupovati mjesečne pokaze...

 

Ali ovo je stvarno presmijesno... i prejadno...

 

 

Rast ce cijene karata za tramvaje i autobuse... Pa sto oni misle koliko ljudi imaju novca???

 

I ovako nam drzava uzme 48.6% onog sto zaradimo... Zar ce jos malo morati se birati hocu li na posao/fax ili cu si kupiti veknu kruha, salamu, sir i mlijeko za taj novac...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
EnlightenedPhoenix kaže...

LINK

 

 

Umirem od smijeha... Do sada sam imao besplatni studentski pokaz, i vozao sam se normalno.... Cak sam i razmisljao, posto sam znao da ce ovako biti, za 150 kn kupovati mjesečne pokaze...

 

Ali ovo je stvarno presmijesno... i prejadno...

 

 

Rast ce cijene karata za tramvaje i autobuse... Pa sto oni misle koliko ljudi imaju novca???

 

I ovako nam drzava uzme 48.6% onog sto zaradimo... Zar ce jos malo morati se birati hocu li na posao/fax ili cu si kupiti veknu kruha, salamu, sir i mlijeko za taj novac...

dobro došao među ostale gradove ljepe naše

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
blackalbum kaže...

dobro došao među ostale gradove ljepe naše

  Pošto sam živio u OS i VK, to nije baš tako... čisto ova dva grada možeš cijelom dužinom i širinom (kao i većinu ostalih gradova) prehodati za kojih sat, sat i po brže šetnje...

 

ZG je opet druga priča... a ništa...

 

Kupujem bicikl s zimskim gumama...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
EnlightenedPhoenix kaže...

LINK

 

 

Umirem od smijeha... Do sada sam imao besplatni studentski pokaz, i vozao sam se normalno.... Cak sam i razmisljao, posto sam znao da ce ovako biti, za 150 kn kupovati mjesečne pokaze...

 

Ali ovo je stvarno presmijesno... i prejadno...

 

 

Rast ce cijene karata za tramvaje i autobuse... Pa sto oni misle koliko ljudi imaju novca???

 

I ovako nam drzava uzme 48.6% onog sto zaradimo... Zar ce jos malo morati se birati hocu li na posao/fax ili cu si kupiti veknu kruha, salamu, sir i mlijeko za taj novac...

a probaj se vozit u Samoborceku platit ces 4x vise istu kilometrazu naspram ZET-a i svercanje je nemoguce tak da,ako hocu doc do podsuseda i natrag moram platit 40kn,a sa biciklom sam za 20 min tamo 

Captain EO
15 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

To vrijedi i za HŽ onda ziher :S :S

 

samo neka uvedu to....pa iz principa neću plačati kartu u vlaku..

 

 

Osobno idem svaki dan na faks do Kustošije i ne mislim kupovati kartu jer je jednostavno pre skupa..nek si j** mater da moram tako reći....neće me ni Bog dragi natjerati..

MMA is not game , MMA is life!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 19:53 (Hrvojestr).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
hrvatskafarkasevec kaže...

a probaj se vozit u Samoborceku platit ces 4x vise istu kilometrazu naspram ZET-a i svercanje je nemoguce tak da,ako hocu doc do podsuseda i natrag moram platit 40kn,a sa biciklom sam za 20 min tamo

  Ma dajte prestanite više uspoređivati i malo razmislite o posljedicama koje će ovo imati na ljude...

 

 

 

Mah... ova država... nažalost ne vrijedi više...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Dvije riječi - Taxi Cammeo

 

Za ~30 kn pređeš cijeli grad. Bez čekanja, bez gužvi, bez dijeljenja prijevoza, bez presjedanja. Ako ide troje ljudi, svaki da po cenera i svi hepi.

 

Nadam se da će doći u ZG do Nove godine.

 

P.S. - Samoborček nije tak skup, znam da je od autobusnog do ljubljanice 5 kn, do Samobora je nekih 15-ak kn.

-.- ..- .-. .- -.-. .--. .- .-.. .- -.-. ..-. .. --.. .. -.- .- .-.. .- -.-.
15 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Mah strahota.. 10 godina je "davao" svima sad od jednom želi sve to nazad..nezamislivo(u nekom drugom EU gradu)...al šta ćete to je naš banditos

MMA is not game , MMA is life!!!
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
EnlightenedPhoenix kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

a probaj se vozit u Samoborceku platit ces 4x vise istu kilometrazu naspram ZET-a i svercanje je nemoguce tak da,ako hocu doc do podsuseda i natrag moram platit 40kn,a sa biciklom sam za 20 min tamo

  Ma dajte prestanite više uspoređivati i malo razmislite o posljedicama koje će ovo imati na ljude...

 

 

 

Mah... ova država... nažalost ne vrijedi više...

ah na mene nece pa valjda nisam zato razmisljao o tome

(a onda sam fulao temu {#})

Captain EO
14 godina
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...

ja sam prije nekoliko mjeseci bio u zagrebu i po čitavom gradu sam se vozio mukte a u mom gradu ne možeš ni jednu stanicu da se prošvercaš,i onda se čudu što je zagrebačka blagajna prazna

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
i_rambo_plache kaže...

Dvije riječi - Taxi Cammeo

 

Za ~30 kn pređeš cijeli grad. Bez čekanja, bez gužvi, bez dijeljenja prijevoza, bez presjedanja. Ako ide troje ljudi, svaki da po cenera i svi hepi.

 

Nadam se da će doći u ZG do Nove godine.

 

P.S. - Samoborček nije tak skup, znam da je od autobusnog do ljubljanice 5 kn, do Samobora je nekih 15-ak kn.

od mene (stanica Hrastina (sto jos niti nije Samobor nego prije) pa do stanice u Vrapcu je 22kn 

 

isprike jos jednom

Captain EO
16 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Pa yebote sad stvarno!{#} Ako idem tramvajem na fax ujutro nakon 3-4 stanice (a moram ih jos toliko bar preci) je tramvaj vec krcat kao da se dijeli besplatan gablec unutra.

Bus isto tako gužve (bas dok ja trebam ici) a linija koja mi vozi prakticki od zgrade pa do ulaznih vrata faxa ovako ionako rijetko vozi.

I sad jos da poskupe karte i ukinu se besplatni pokazi za studente!?

 

A niš'...pjesacit cu 1h30min u jednom smjeru..bar ce mi to biti neka rekreacija.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Hrvojestr kaže...

Mah strahota.. 10 godina je "davao" svima sad od jednom želi sve to nazad..nezamislivo(u nekom drugom EU gradu)...al šta ćete to je naš banditos

  Ma nije strahota... ovo se moglo ocekivati, zapravo ocekujem ukidanje besplatnog prijevoza već dvije godine...

 

 

Ali ipak me je udarilo kad sam vidio ovo...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
blackalbum kaže...

ja sam prije nekoliko mjeseci bio u zagrebu i po čitavom gradu sam se vozio mukte a u mom gradu ne možeš ni jednu stanicu da se prošvercaš,i onda se čudu što je zagrebačka blagajna prazna

pusti ti to :) ima njih (al ne dosta) ...a i vjerojatno se nisi vozio vlakom :)) tamo nema ...svaki put kontrola :S

 

 

EDIT:

 

Ma znao sam da će to kad tada doći al ipak..nije mi svejedno(pogotovo kad ovisim o gradsom prijevozu)..

MMA is not game , MMA is life!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 20:00 (Hrvojestr).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
@hrvatskafarkasevac


Ma nitko ti ne kaze da ne raspravljas, samo da u varijablu mjesto samog sebe ubacis i druge ljude... i to je to...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Trebali bi pokrenut neku peticiju da se u Holdingu smanje place i otpremnine (i ostale kraljevske povlastice) tim pretilim lopovima!

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
AA-d00d kaže...

Trebali bi pokrenut neku peticiju da se u Holdingu smanje place i otpremnine (i ostale kraljevske povlastice) tim pretilim lopovima!

  Ljudi su stoka...

 

možemo mukati i blejati... ali pastira (holding) baš boli briga za to...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
16 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Jaj, ljeti po usijanom asfaltu (prakticki nigdje hlada na zagrebačkoj-slavonskoj aveniji) hodati....{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
offline
Za nas koji smo u ZG...

Pa dobro jesu ti ljudi normalni?!?!

Poskupljuju, ukidaju besplatne karte i još duplo pogoršavaju uslugu..pa tko je tu lud?!

I sada su ujutro tramvaji pretrpani i ljudi se jedva strpaju unutra, a ne isplati se čekati niti drugi tramvaj, jer i drugi bude isto tako prepun..

Ne kužim, sad će mo se valjda na krovu vozit..-.-

Što su napravili od ove države, pa to je zločin...nije ni čudo što branitelji završavaju tako kako završavaju kada vide za što su im suborci umirali..prestrašno.

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
AA-d00d kaže...

Jaj, ljeti po usijanom asfaltu (prakticki nigdje hlada na zagrebačkoj-slavonskoj aveniji) hodati....{#}

ja bi ti preporucio neki bicikl za ljeto,ali zima to mi se cini ko veci problem

Captain EO
16 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Bicikl i nije bas najbolje rijesenje (bolje od hodanja svakako), sve ok dok se vozis ali nakon 20-30min voznje po vrucini sici snjega...uff...oblije te znoj svejedno

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
offline
Za nas koji smo u ZG...

Đubrad jedna!{#}


{#} 


 {#}{#}{#} 

Hoce li mi stara karta vrijediti dok ne istekne? Mislim pokaz? I to sam platio... (30 kn, ali sam ga platio) sta cu sad svaki dan do skole i nazad sat vremena. 


Ajde da barem mogu biciklom isao bi. Ali neko bi mi mazno, a skola nema prikladno mjesto za spremit bicikl od kise i svezat ga.  





{#} 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
Mislim da ce ti pokaz vrijediti do kraja ove godine, bar koliko sam ja shvatio (upravo citam sve moguce sluzbene objave ZET-a i HOLDINGA)...

također, mislim da će još uvijek ostaviti besplatni prijevoz za socijalne slučajeve i umirovljenike... (prihod po osobi manji od 1700 kn) i invalide...

Ali eto to je sve sto sam nasao...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
protjeran
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
AA-d00d kaže...

Bicikl i nije bas najbolje rijesenje (bolje od hodanja svakako), sve ok dok se vozis ali nakon 20-30min voznje po vrucini sici snjega...uff...oblije te znoj svejedno

a gle meni je draze tak nego u se vozit u punom busu ili tramvaju 

Captain EO
16 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Istina, po ljeti jos dođu do izražaja higijenske navike ljudi, cesto netko do mene smrdi kao da se 3 dana nije prao{#}

 

Je niš, nosit cu jos jednu suhu majicu i potkosolju (jedna do tamo i jedna za povrat :P){#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
I oldspice... i gotovo...


ja si kupujem cruisera nekog...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
protjeran
offline
Za nas koji smo u ZG...

najbolji bicikli su vam oni babski znaci blatobrani i kosarica naprijed i iza 

to je to bez brige si ;)

Captain EO
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
hrvatskafarkasevec kaže...

najbolji bicikli su vam oni babski znaci blatobrani i kosarica naprijed i iza 

They see me rollin'

They hatin'

 

{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 20:30 (AA-d00d).
14 godina
neaktivan
offline
Za nas koji smo u ZG...

Koliko se love izdvaja za ZET mogli bi se svi voziti badava ali banda sigurno priprema teren za privatizaciju ZET-a tako da neki veliki bandit dođe na sređeni biznis sa velikom zaradom.

spam high tessellation off
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nas koji smo u ZG...
hrvatskafarkasevec kaže...

najbolji bicikli su vam oni babski znaci blatobrani i kosarica naprijed i iza

to je to bez brige si ;)

  Imam ovakav kod kuce...

 

tako da definitivno kupujem cruisra... mozes se voziti i 2 sata a guzica te ne boli...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice