Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacije

poruka: 39
|
čitano: 7.853
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacij
Venom_1984 kaže...

 

Hvala. Idem sad tamo.

I PUNO hvala svima vama!!! Ko zna. Mozda jednog dana me vidite da slikam nesto i kazete "Hey... Dal si ti onaj 'Nazad u Hrvatsu...' {#}

13 godina
neaktivan
offline
Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacije

jer bi mogo nesto donjeti iz amerike dobis i proviziju{#}

Ako zelite zaraditi http://www.potentialbux.com/?ref=thenovak65
16 godina
offline
Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacije

Stvarno zanimljiv posao, zavidim ti :D

Nothing is true, everything is permitted...
13 godina
offline
Re: Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacij
Venom_1984 kaže...
Balvan8 kaže...

Welcome to Croatia and welcome to America. {#}

Samo neka se vrati, ali da bi trebao očekivati neku pravu dobrodošlicu, pa ne baš. Ima dosta poštenog novca kojeg bi mogao izgubiti na krajnje nepošten način kod ovih lokalnih prkana. Bolje da te nitko ne dira (kao u Americi npr.) nego da te pokuša okrenut gdje god stigne, složili se ili ne, činjenica je da malo pravih ljudi u Lijepoj ''našoj''.

ima i više pravih ljudi... samo što se budale istiću..

Life is simple, kill or be killed, a survivor's code... My code!!
15 godina
offline
Re: Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacij
repleti kaže...

... Ako znate dobar forum na kojim bi moja pitanja ..

...Tako da kad vec letim iz Amerike tamo, ondo sto nebi leteo iz Hrvatske tamo. Meni isto.

Legalis, pravna pitanja.

 

- nije isto, same linije (dali postoje i koliko često, direktno ili preko Parisa, Frankfurta ..) i cijene (ovisi koja kompanija-agencija..)

 

btw, interesting job, at least part with baywatch...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
protjeran
offline
Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacije

Ne baljezgajte,HR je jedna od razvijenijih zemalja Evrope Engleska,Francuska i Rusija podvrgnute napadima islamskih terorista i druge stvari su gluplje muzika,omladina...eto imaju priznatija sveucilista ali HR je po meni jako dobra za zivot jako velik izbor tehnike i jeftina je (primjer ADM,Links,Protis) prehrambena industrija vrhunska Dukat,Kraš,Zbregov...jedni od najrazvijenijih autoputeva u Evropi je u HR ima more,extra klimu i ljeti i zimi,jedna od najrazvijenijih turistickih zemalja je na svijetu eto samo sto su balkanske zemlje ubrljane tim zadnjim ratom pa nam to smanjuje rating.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacij
repleti kaže...
Ako znas "blue man group" - ta trojica sto su potpuno plavi... Putovao sam sa njima 4 meseca i farbao pre svaki show. (mala tajna: ima njih preko 30. nisu to isti 3 svaki put).

Je l' znaš možda što je s onim njihovim 3D filmom koji bi trebao izaći ove ili iduće godine, Inside mind ili tako nekako se trebao zvati?

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacij
DigiMagic kaže...

Je l' znaš možda što je s onim njihovim 3D filmom koji bi trebao izaći ove ili iduće godine, Inside mind ili tako nekako se trebao zvati?

 

Zove se "Mind Blast (3D)". Prvi show je bio pre 6 meseci. Nisam ga video.

15 godina
offline
Re: Nazad u Hrvatsku - potrebne osnovne informacij
@repleti

Iz ciste radoznalosti, ako nije tajna, o kakvoj se umjetnosti radi?

(1) Vecinom radim na mestima gde se bogatasi krecu. Novi resort(?) (veliki hotel) me zove da im pravim veliku sliku na glavnom ulazu.. kao na ceo zid. Ili gore u penthouse (?) ceo plafon da napravim kao vasionu. Ili u muzeju cela pozadina (zid) da izgleda kao prava priroda.. i tako.

 

(2) Ljude/Zene

Možeš uploadad par slika, tvojih ruku djelo? Znatiželja! {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.11.2011 7:35 (Matozan).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice