Nedjeljom u 2 i gosti

poruka: 306
|
čitano: 223.725
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum
Šteta što je Stanković pokazao koliko je loš novinar ovim intervjuom. Dugo nisam gledao tako tendeciozan i neprofesionalan pristup.
Nasuprot tome, koliko god nepismen, Kerum je pokazao da stvari radi od srca, a istovremeno zna dovoljno o ekonomiji da ne bulazni gluposti, ali i da nije uvježbani ljigavi političar.
Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
16 godina
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Definitivno, Željkica je pokaza ko je gazda

Been there done that
14 godina
protjeran
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Ono je bilo sramota, stvarno...

 

Stanković je ispao glupan po meni, dok je Kerum ostao Kerum, najjace kad je rekao vodite emisiju vec 15 minuta, a niste me nista pametno pitali (nesh tako)... On je direktor i gradonacelnik, on treba da ima placu vecu od radnika, mislim koliko Stankovic trazi...

Sto on ne podjeli placu?...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

da..loše je vodio,ko neki student novinarstva..u svakom slučaju dobra reklama za keruma..
ne bi me čudilo da jednog dana postane i predsjednik..
kad već nema kruha,bar da je igara..Namigiva

btw:jel ima miljenko smoje spomenik u splitu?

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 17:54 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Jest da je Kerum sirovina ali je čovjek žestok.

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum

Emisija je bila grozna, bruka za obojicu mozda malo vise za Stankovica jer je Kerum tvrd orah

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum

Pomozite Željku Kerumu što god čovjek radi s... mu.  U hu hu.

 

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Imal' repriza Nedjeljom u 2 i kada?

He who is not courageous enough to take risks will accomplish nothing in life. - Ali
16 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Da loše vodio... pa njegovo nastojanje da isprovocira Keruma toliko su ga zaslijepili da se ponašao kao kokoš bez glave. Izgubio se pred čovjekom koji ne zna baš baratati riječima. Sramotno.
Još jedna od ljigavih stvari, a koje bih mu ja fino zapaprio da sam bio na Kerumovom mjestu: pa gosp. Stankoviću, inzistirate na pitanjima, a licemjer ste, a što je s Vašom plaćom od 30,000 kuna koje plaćamo svi mi, i blagajnice sa 2000 i sa 3500 kuna kroz pretplatu državnoj televiziji?!

Stanković ipak nije ni blizu Latinu, kako bi on želio, a i Kerum ga je ovdje pobijedio.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 15:43 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum
boxer kaže...

Imal' repriza Nedjeljom u 2 i kada?

mislim da nema,ali biće na youtube

16 godina
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum
seneka kaže...
boxer kaže...

Imal' repriza Nedjeljom u 2 i kada?

mislim da nema,ali biće na youtube

trebalo bi biti tu-> emisije na zahtjev

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2009 16:48 (denix).
16 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Na HRT-ovoj stranici postoji rubrika Emisije na zahtjev, u kojoj između ostalog nude i Nedjeljom u dva.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum
boxer kaže...

Imal' repriza Nedjeljom u 2 i kada?

http://vinovo.magnify.net/playlist/Nedjeljom-u-2-Talk-Show

 

Koliko vidim tu ima vecina iz danasnje emisije (podjeljeno u klipove)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum
naxeem kaže...

Da loše vodio... pa njegovo nastojanje da isprovocira Keruma toliko su ga zaslijepili da se ponašao kao kokoš bez glave. Izgubio se pred čovjekom koji ne zna baš baratati riječima. Sramotno.
Još jedna od ljigavih stvari, a koje bih mu ja fino zapaprio da sam bio na Kerumovom mjestu: pa gosp. Stankoviću, inzistirate na pitanjima, a licemjer ste, a što je s Vašom plaćom od 30,000 kuna koje plaćamo svi mi, i blagajnice sa 2000 i sa 3500 kuna kroz pretplatu državnoj televiziji?!

Stanković ipak nije ni blizu Latinu, kako bi on želio, a i Kerum ga je ovdje pobijedio.

  Zadnji put sam Stankovića vidio u tako jadnom izdanju kad je u goste doveo Zmagu pl. Jelinčiča.

http://www.youtube.com/watch?v=icIygHdSGFc&feature=PlayList&p=04E802B01DFA9487
16 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

gledao sam, i samo me impresioniralo kad mu je reko kerum da jel on ikad podijelio nekome plaće...

tad je ovaj stankovic zasutio....

toliko ga je htio podbadat i srusit, tolko se zaletao na njega, da se na kraju sam odbio od zida...

 

uostalom, pa ak ce svi imati placu 10 000 kn, zasto se onda ljudi skoluju i trgaju, a na kraju opet svi imamo 10 000 kn...

zato on i moze imati jahtu , ocito je sposoban da je moze imati..

da je to samo tak zaraditi i takvu firmu stvoriti, svi bi imali jahte, gurali bi se na jadranu za komadic mora...

 

a sto je naxeem reko, on ima 30 000 kn, koj esvi mi placamo...to se nije sjetio...Izlanuo se

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

kad malo bolje pogledate stankovic je placen za to sto radi i u tome je dobar...a ovaj kerum je tezi lopov po meni...covjek je sam reko da nije zavrsio nikakav faks, samo se onda pitam otkud takvom ne skolovanom covjeku onakvo bogastvo.

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum
Škola ti ne treba za oduzimanje, zbrajanje, množenje i dijeljenje. Njemu ne trebaju neodređeni integrali ni dinamika fluida. Svala budala može otići do Joze, kupiti robu i prodati je drugome. Tako je i počeo: mali dućan od zarađenog u Iraku pa pomalo.
A i sumnjam da za sve pametnije nema plaćene ljude.

Dokazano, faks ne garantira nikakav novac, pa ni zaposlenje, a kamoli jahtu. Ako zbog toga upisuješ faks, sačuvaj novce starcima i nemoj.
Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
14 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Ma kakav Kerum, jeste vi normalni. Covjek je seljacina, nema nikakve manire, bonton a niti skole. Covjek ne zna normalno recenicu sloziti, nego baljezga i radi budalu od sebe a i nas odnosno vas koji ste ga izabrali. Zao mi je sto ga Stankovic nije jace izdrilao, treba ga spustit na zemlju. Jeste vi gledali kada je napao onog novinara, ma bas je prava seljacina. Znam da smo balkanci, ali daj malo smiri tenzije kada si na televiziji i kada pricas za narod jbt

 

Jadni splicani uz ovakovog gradolnacenika. Kerum lijepo gura svoju familiju u vise pozicije u gradu, a svi samo sute i gledaju. Ma tog Keruma treba izlemat, bas mi je drago sto je dobio po pič*i u onom kaficu kod trga kada je bio u Zagrebu. Kerum lijepo sada ima grad i kada treba nesto da mu se privatno odobri nema nikakvih zapreka. Lijepo vas je sve zajebo i sada radi sto hoce i kada hoce. Normalno da narod nece trpit, to ga je malo izbacilo iz igre pa se iskalio na novinarima.

 

Vi koji govorite da je kerum zakon i sta ja znam sta, uzmite si ga doma, nama ne treba takva seljacina.

 

 

“Let’s put a smile on that face!” xfire - gabrielgraysylar
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 20:03 (Sylar).
15 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Da se i ja uključim..Imam iskustva sa svim i svačim(50 mi je godina tek...) i kako Kerum kaže: ne bojim se nikoga, osim Boga! Mislim( a lijepo netko kaže :" postoje dva mišljenja: ono pogrešno i ono moje")dakle, mislim da Stanković mora odraditi svoj posao za koji dobiva plaću, ali da nije dovoljno upućen u "bile" stvari, tj. u  puls Splita. A Kerum? Zar niste vidjeli koliko dugo misli što će reči, i kad konačno kaže, to nisu "prosto proširene rečenice" več skoro pa bez onog proširene, (proste o.a.)kao: "da, mislija san ,zašto ne možda...." Faca se boji da mu ne izvuku iz konteksta nešto što je on drugačije "mislija". Čovječe, zna on na koji način se dolazi do love- radom, stečenim znanjem, nasljedstvom itd. I ja sam glancao fakultetske klupe i što sad imam? Preživljavam od svog rada, a da sam barem nakon srednje...(prohujalo s vihorom) Kaže Gđa. J. : HEP- ovci su smijenjeni s položaja...A pitam se: gdje je lova i krivična odgovornost????

poletarac u duši i još sasvim zelen
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 20:12 (žeto).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum

Sylar, Kerum ništa nije ukrao od grada, ljudi koji za Keruma rade su svi odreda zadovoljni i plaćom i tretmanom. Nikoga nigdje ne gura na pozicije. Osobno znam ljude koji kod Keruma rade na blagajni i uz njegov bok - nisu mu rod, ne da mu nisu rod, nego nisu ista uopće "ekipa" - jedan je obrazovan i uglađen, druga je obična kućanica - i svi su zadovoljni poslom i novcem.

 
Prijašnje vlasti, posebice (po mom osobnom mišljenju) mafijaška organizacija HDZ, instalirali su svašta. Tajnice su imale tajnice, koje su opet imale tajnice. Poslovi su se ugovarali suludim ciframa. Zemlja na gradskim lokacijama se određenima otkupljivala za nenormalne iznose, rukometna dvorana sagrađena je tako da se iracionalna količina novca mjesečno dijeli trima fizičkim osobama i cijeloj HDZ-ovskoj sviti.
Za razliku od hrpe političara, mahom HDZ-ovaca i sličnih, Keruma se sjećam kao loše odjevena čovjeka s jednom rupom kao dućanom, pa dvije rupe, pa pravi dućan, pa.... uglavnom, njegovu povijest znaju splićani koji su tu dugo i koji su bili u blizini. Čovjek je svoje zaradio postepeno trgovinom hranom koja je uvijek bila i bit će najunosniji posao, a neki su se bogatili preko noći.

Dio Splita zna da je Kerum dobar za Split. Da, sirovina je, neobrazovan, ne zna se izražavati, ali je i kad nisu kamere upaljene ljudina i čovjek, za razliku od njegovih protukandidata.

Drži se svoga Bandića ili otkud već jesi i kupuj pisoare za milijun eura, ali zahvaljujući Kerumu, kriminalci i njihova rodbina po Splitu neće prodati metar zemlje pred bolnicom za 15 tisuća eura, neće od grada mjesečno ubirati stotine tisuća eura za dvoranu koja vrijedi deset puta manje, neće se okoristiti na uređenju vrtića...

 

Hoće li Kerum sam sebi odobriti gradnju? Normalno. Hoće li zaraditi lakše jer ga nitko ne koči? Hoće.

Ali Kerum nije tu zbog zarade, kupa se u lovi, nego zbog ega.

Čovjek je sa sela, on želi od sebe napraviti ime, želi da ga Split pamti i to po dobrome i glavni motiv mu dolazi iz želje da bude faca, a ne iz novčanika.

 

A novinar kojeg je izvrijeđao se i sam ponašao kao bahata seljačina misleći da ga štite oni koji su ga poslali. Al' naravno, kamere se montiraju....

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.9.2009 23:34 (naxeem).
15 godina
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum

Kerum je krava koja daje 500 litara mlijeka, koja na kraju se ritne i sve prolije.

 

Svaki covjek sa inteligencijom iznad amebe pod narkozom naslucuje da Kerum bajka nemoze dobro zavrsiti.

 

Ono sto bi  trebalo boliti u cijeloj ovoj prici je to da je Kerum ostao jedina alternativa splicanima, odnosno splicani su doslovno izabrali Keruma jer druge opcije vise nije bilo, a da se nije vec "pokazala" na djelu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 20:52 (syncmaster245b).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum
naxeem kaže...


Pametniji dio Splita (uvijek ima HDZ-ovaca nažalost) zna da je Kerum dobar za Split. Da, sirovina je, neobrazovan, ne zna se izražavati, ali je i kad nisu kamere upaljene ljudina i čovjek, za razliku od njegovih protukandidata.


možda..ali to nije dovoljno da se vodi jedan veliki grad,s tim osobinama bi mogao biti šerif u nekoj zabiti,i vjerovatno bi dobro funkcionirao..
on nije profesionalni političar i jednostavno će se izgubit u svemu tome..
u prilog tome govori ono njegovo lamentiranje nad socijalom(moguće iskreno) i plan da oformi neke fondove (bogatih obrtnika) koji bi
izdvajali za sirotinju..to je smiješno..
što se tiče bandića,on je populist ..ali je profesionalni političar..
ps:još nam fali samo hebrang kao predsjednik..i đapić u osijeku
rijeka se nekako drži..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum

U biznisu nova = moć. U politici moraš biti smeće od čovjeka da uspiješ (u našem okruženju). Jedini loši završetak je da se povuče jer ga pirane i morski psi ne prestaju gristi.
Ta njegova ideja o fondovima, idealistička je, naivna, jer ako je on takav. Većina naših privatnika slični su njemu: neobrazovani, došli sa sela, samo što on svoj ego hrani tako da se svidi narodu, a većina tako da narodu pokazuje koliko su moćni i gaze sve oko sebe.

Kerum je kao dijete puno slatkiša i želi dijeliti slatkiše, sagraditi kuću od čokolade da sva djeca pričaju kako je on dijelio slatkiše i za svih gradio čokoladne kuće. Ego trip? Da. Štetan za Grad? Mislim da ne.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2009 9:53 (naxeem).
15 godina
odjavljen
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Niti je Stankovic 'novinar' niti je Kerum nesto inteligentan.

Uostalom, nisam gledao tu emisiju, a i da jesam ne bi obracao paznje, jer takvi ljudi kao sto je Kerum upravo i zele paznju.

Nije neko davnih dana uzalud rekao da je cak i losa reklama u biti pozeljna reklama. I sve dok cemo u medijima obracati paznju na takve i davati im paznje da pricaju gluposti, necemo nigdje dospjeti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2009 23:59 (Mrgud Veliki).
15 godina
online
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum

-možda show ''Gotovčevi'' nije najgore što se može napraviti? Stanković kao novinar je gori od Nives Celzius kao književnice...

U usporedbi s ostalima (Đapo je ćapo, Bandić nas vodi po WCima, ... ) Kerum je 'suho zlato', još samo da nauči viceve kao aktuelni predsjednik -eto novog kandidata.

Da, Kerum je dječarac u kućici od čokolade... samo mi odrasli znamo da čokolada nije materijal za gradnju kuća i da mrvice u šumi nebi pronašao niti apački tragač... -Kerum još to nezna (mislim u političkom smislu pozitivno-naivan) ... u odnosu na Bandi(ti)ća je kao naši nogometaši u Londonu.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum

Zar nije čudno što do sada nitko nije ni znao tko je gradonačelnik Splita (čak ni u Splitu, a kamoli vani), a sada svi mediji gaze po trenutnom kao da je u najmanju ruku utemeljitelj korupcije. - Meni to više zvuči kao indicija da je novinarstvo daleko od slobodnog, nego kao dokaz da je Kerum korumpiran.

Biti u većini nije vrijedno vremena inteligentnog čovjeka. G.H.Hardy || Hrvatska je oligarhijska partitokracija s primjesama patokracije.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2009 9:52 (naxeem).
16 godina
neaktivan
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Kerumova pobjeda je poprilican trn u oku stranackim vojnicima koji su imali vlast i koji su ostali bez nje njegovim izborom. Kerum mi se inace nije svijdo al ova emisija je sve to promijenila, krajnji neprofesionalizam stankovica koji je "skolovaniji, inteligentniji, elokventniji" i spustio se na razinu ispod njega, konstantno pokusavanje izvlacenja stvari iz konteksta, mijenjanje tema da ga zbuni, logika tipa imas akvarij-volis ribe-volis zivotinje-volis ljude-volis zene- nemas akvarij gay si.....odurno, uopce ne zamjeram kerumu na prostim recenicama iz razloga sto svaki duzi odgovor bi doveo do toga da stankovic izvuce nesta iz konteksta i upotrijebi protiv njega. fakultetsko obrazovanje ne znaci apsolutno nista u smislu poduzetnika, umm bill gates anybody?

Sto se tice posla njega ko gradonacelnika uvjeren sam da je kompetentan i da ce napravit dobar posao, jel grad je tvrtka, a politicari nasi se nisu bas iskazali sa svojim znanjem ekonomije. Izmedju ostalog politicara mozes kupit za sitne pare, keruma malo teze jel on ima para.

Ogame player
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum
naxeem kaže...

Stanković ipak nije ni blizu Latinu, kako bi on želio, a i Kerum ga je ovdje pobijedio.

 

što bi bio ko Latin, veće budaletine i sramote za Hrvatsku ja nisam vidio... Latinica je stav jednog čovjeka... još samo da zovne Kajina, pa mogu zajedno imati L&K show... jebote koji je to idiot

16 godina
offline
Nedjeljom u 2 - Kerum

Eh, davno (relativno :D) je Balasevic pjevao:

"...a loši đaci odjednom svetom vladali." Nazalost, u pravu je. Ali, nekako sam u ovoj Stankovic vs. Kerum ipak na Kerumovoj strani, jer je posteno (opet relativno :D) zaradio te svoje milijune, i dosta ih dobro i pravedno trosi.

 

benito kaže...
naxeem kaže...

Stanković ipak nije ni blizu Latinu, kako bi on želio, a i Kerum ga je ovdje pobijedio.

 

što bi bio ko Latin, veće budaletine i sramote za Hrvatsku ja nisam vidio... Latinica je stav jednog čovjeka... još samo da zovne Kajina, pa mogu zajedno imati L&K show... jebote koji je to idiot

Sa zutim se slazem, a sa zelenim ne...

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2009 14:47 (Assassin).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nedjeljom u 2 - Kerum

Ne vidim baš nešto specijalno loše o Kerumu, što nije karakteristika i ostalih tajkuna. Dapače, simpatičniji mi je takav 'prost' čovjek s kojim odmah znaš na čemu si, od ovih ostalih ljigavaca, koji su vjerovatno i puno gori, samo se ne pojavljuju u javnosti jer im to odrađuju glasnogovornici.

 

A prave istraživačke novinare u službi htv-a (mislim na politiku) ionako treba svijećom tražiti. Je'l netko primjetio kako je format otvorenog sada koncipiran prema težini tema, npr. kada Polančeć treba objasniti javnosti svoje afere, onda je sam u studiu, a pita ga osobno Hloverka, šatro provokativna pitanja i sa svime se složi što ministar kaže?

benito kaže...

što bi bio ko Latin, veće budaletine i sramote za Hrvatsku ja nisam vidio... Latinica je stav jednog čovjeka... još samo da zovne Kajina, pa mogu zajedno imati L&K show... jebote koji je to idiot

Nego bi tebe trebalo pozvati, ti si valjda dika i ponos 'rvacke', a valjda ti je prezime nicka Mussolini?

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice