Nepoznat broj telefona

poruka: 19
|
čitano: 12.751
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Nepoznat broj telefona

Ovaj tjedan me nazvao neki "broj" (imam caller id)kojeg nema na netu, na informacijama ne znaju kaj je to... Uglavnom broj je 019057961750 . Da li je to ne znam fakat kaj, zbog nekog torrenta ili multiplayer igrica il stvarno kaj je to? Zakaj me zvao. Mislim nisam bio kod kuće, al ak nitko ne zna kaj je to, fakat...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nepoznat broj telefona

broj je iz SAD-a ocito...

 

01 pozivni broj drzave

905 area code

 

7 brojeva telefona...

 

evo ti jos EDIT: Area code 905 (with overlay area code 289) is a telephone dialing area in southern Ontario. It includes the Niagara Peninsula, Hamilton, Oshawa, and the suburban Greater Toronto Area.

 

Vjerojatno caller id nije prikazao + ispred 01 posto ima odredjen brojeva koji moze ispisati.... a i ima gresaka...

In Control
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2010 16:44 (EnlightenedPhoenix).
14 godina
neaktivan
offline
Nepoznat broj telefona

Da li je to neka zabuna ili neki scam? Mislim, nema nikog u Americi a i da imam ne bi se zvali, zato imamo net.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nepoznat broj telefona
Ne znam... mozda su te zvali iz neke tvrtke gdje si ostavio broj (google ili sto vec)... tko zna...
In Control
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nepoznat broj telefona
multi kaže...

Ovaj tjedan me nazvao neki "broj" (imam caller id)kojeg nema na netu, na informacijama ne znaju kaj je to... Uglavnom broj je 019057961750 . Da li je to ne znam fakat kaj, zbog nekog torrenta ili multiplayer igrica il stvarno kaj je to? Zakaj me zvao. Mislim nisam bio kod kuće, al ak nitko ne zna kaj je to, fakat...

Ma to je netko pogrijesio broj... Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Nepoznat broj telefona

I kaj ak te zval?sigurno ti nebu rekel da si osvojil 100 000kn i da ti bu ve donesel

When you are sad and you dont know what to do , just remeber that life starts at 8000 rpm. KTM <3 Husky <3
14 godina
neaktivan
offline
Nepoznat broj telefona

Bolje da ne nasjedate u prevari niti ni zvati, jer ako nazoveš može bit da tebi nabije velik račun od kojeg nemožeš ni u snu platit račun. Najbolje izbjegavati i ništa drugo.

 

Nenad
13 godina
neaktivan
offline
Nepoznat broj telefona

I ja sam tako dobio jednom poruku od nekog iz engleske, kao da sam osvojio neko putovanje od Nokie i da ih samo trebam pozvati na isto tako neki broj ili da im posaljem mail na Nokia123@yahoo.com.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Nepoznat broj telefona
scenesports kaže...

I ja sam tako dobio jednom poruku od nekog iz engleske, kao da sam osvojio neko putovanje od Nokie i da ih samo trebam pozvati na isto tako neki broj ili da im posaljem mail na Nokia123@yahoo.com.

Koliko se sječam prije nekih 6-7g kad sam postao pretplatnik Vipu jednom sam dobio nagradnu igru i pisalo u SMS poruki da sam osvojio 5000kn a broj je bio strani i naravno nepoznat. Tako da sam dosad izbjegavao. Bilo je nešto na televiziji  i javili su da je to prevara. Neznam otkud im moj brojevi moba i kako su saznali  moji brojevi u stranoj zemlji. A nikome nisam dao nepoznatoj osobi.

Nenad
13 godina
neaktivan
offline
Nepoznat broj telefona

i ovo sto je meni dolazilo bilo je na novoj na vijestima, nekakvi hakeri iz Leedsa su napravili nesto da ti skidaju lovu s racuna kad ih nazoves...

15 godina
offline
RE: Nepoznat broj telefona
EnlightenedPhoenix kaže...

broj je iz SAD-a ocito...

 

01 pozivni broj drzave

905 area code

 

7 brojeva telefona...

 

evo ti jos EDIT: Area code 905 (with overlay area code 289) is a telephone dialing area in southern Ontario. It includes the Niagara Peninsula, Hamilton, Oshawa, and the suburban Greater Toronto Area.

 

Vjerojatno caller id nije prikazao + ispred 01 posto ima odredjen brojeva koji moze ispisati.... a i ima gresaka...

Hm, Ontario?

 

Da nije možda komadant mark?

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
10 godina
neaktivan
offline
Nepoznat broj telefona

Mene je danas zvao netko sa ovog broja +38580009125,a na internetu ne mogu pronaći čiji je to broj.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nepoznat broj telefona
Colnago kaže...

Mene je danas zvao netko sa ovog broja +38580009125,a na internetu ne mogu pronaći čiji je to broj.

Mene također. To ti je Vipnetova szk. Nudili su mi telefon, internet i tv jer koristim njihovu mobilnu uslugu.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
10 godina
neaktivan
offline
Re: Nepoznat broj telefona
F1-IVO kaže...
Colnago kaže...

Mene je danas zvao netko sa ovog broja +38580009125,a na internetu ne mogu pronaći čiji je to broj.

Mene također. To ti je Vipnetova szk. Nudili su mi telefon, internet i tv jer koristim njihovu mobilnu uslugu.

Hvala

13 godina
neaktivan
offline
Nepoznat broj telefona

Zna li netko mozda ciji je ovo broj? 

5 godina
offline
Re: Nepoznat broj telefona
Fiksna linija iz zg
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nepoznat broj telefona
bumbumzvonko kaže...
Fiksna linija iz zg

ha to znam, zanima me ako netko zna tko je? nema ga u imeniku

16 godina
offline
Re: Nepoznat broj telefona
Onda je rijec o tajnom broju i ne mozes doznati ciji je. Vjerovao ili ne svom fiksnom operateru mozes reci da ti broj bude tajan i da se ne prikazuje u imeniku.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nepoznat broj telefona
Sint1 kaže...
Onda je rijec o tajnom broju i ne mozes doznati ciji je. Vjerovao ili ne svom fiksnom operateru mozes reci da ti broj bude tajan i da se ne prikazuje u imeniku.

aham da, ne brini, znam da se to moze. nebitno onda, ako mu je nesto hitno, zvat ce opet

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice