Nevjerovatni Ljudi

poruka: 8
|
čitano: 3.112
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nevjerovatni Ljudi

Neznam jel ima neka slicna tema na Bug forumu no modovi ce to regulirat ako je potrebno.

Danas sam naletio na ovaj video;

Tip je nevjerovatan, brzina refleksa i kordinacija pokreta te vizualizacija mjesta di ce sjeci je po mom misljenju neprirodna, da ne kazem nadljduska.

Nesto od toga se moze nauciti i istrenirati, ali neke stvari sto on izvodi su me jednostvno ostavile WTF, tako da sam morao to podjeliti s vama.

Ako naletite na neke slicne snimke nevjerovatnih ljudskih sposobnosti mozemo ih ovdje stavljati.

12 godina
odjavljen
offline
Nevjerovatni Ljudi

na pamet mi odma padaju ovi no ima toga dosta

15 godina
neaktivan
offline
13 godina
neaktivan
offline
Nevjerovatni Ljudi

Bilo bi lijepo imati nadljudske reflekse...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
13 godina
offline
Re: Nevjerovatni Ljudi
...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
14 godina
neaktivan
offline
Nevjerovatni Ljudi

Na Discoveryu ima zanimljiva emisija o tome, mislim da se zove Stan Lee's Superhumans (tako nesto) ...


Gledao sam par puta i stvarno je odlicna, bio je neki tip sto je slijep od rodjena ali uredno vozi bicikl - glasa se kao sismis i kako mu se zvuk odbija tako raspoznaje di je sto, onda neki tip sto je otporan na strujni udar itd.

 

EDIT: btw. ovaj link sto si dao:

"Cracked stole every one of these stories from Stan Lee's Superhumans, without mentioning it once." 

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | origin: rebelszuka
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 18:40 (rebelsy).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nevjerovatni Ljudi
desh kaže...

Neznam jel ima neka slicna tema na Bug forumu no modovi ce to regulirat ako je potrebno.

Danas sam naletio na ovaj video;

Tip je nevjerovatan, brzina refleksa i kordinacija pokreta te vizualizacija mjesta di ce sjeci je po mom misljenju neprirodna, da ne kazem nadljduska.

Nesto od toga se moze nauciti i istrenirati, ali neke stvari sto on izvodi su me jednostvno ostavile WTF, tako da sam morao to podjeliti s vama.

Ako naletite na neke slicne snimke nevjerovatnih ljudskih sposobnosti mozemo ih ovdje stavljati.

Kad smo već kod modernih samuraja/ninđi...Dean Rostohar inače Hrvat jedan je od najboljih u svijetu. Definitivno spada u sam vrh. Jako malo ljudi zna za njega..jednom riječju čovjek je stroj za ubijanje.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 19:21 (Đapa club).
13 godina
offline
Re: Nevjerovatni Ljudi
desh kaže...

Neznam jel ima neka slicna tema na Bug forumu no modovi ce to regulirat ako je potrebno.

Danas sam naletio na ovaj video;

Tip je nevjerovatan, brzina refleksa i kordinacija pokreta te vizualizacija mjesta di ce sjeci je po mom misljenju neprirodna, da ne kazem nadljduska.

Nesto od toga se moze nauciti i istrenirati, ali neke stvari sto on izvodi su me jednostvno ostavile WTF, tako da sam morao to podjeliti s vama.

Ako naletite na neke slicne snimke nevjerovatnih ljudskih sposobnosti mozemo ih ovdje stavljati.

Nadam se da se ova tema neće zatvoriti jer je vrlo dobra, a ljude može i poučiti koje su ustvari granice ljudskog potencijala.

Makar, ovdje je riječ o mladom Samuraju, vrlo dobrom, pače odlično u svom zvanju, koji je u stvari vitez po japanskoj hijerarhiji, visoko pozicionirana osoba u društvu u Japanu, za razliku od Ninđi, koji su bile plaćene ubojice, u službi nekog pojedinca, ali isto tako odlično  obučeni.

Ovaj mač-katana kojom maše, inače može biti i skuplja od 50.000.00 Eura, kovana i preko 400 puta, oštra, zrak može prerezat {#} !!??

 

Samo jedna crtica za kraj, prije nekih 15 godina sam čitao o za nazovi sukobu između učitelja i šegrta, proizvođača samurajskih mačeva, onog kojim ovaj tvoj Samuraj siječe sve oko sebe.

Jednom prilikom, njegov mladi šegrt pomislivši da je naučio sve od majstora, izazove majstora na dvoboj, tko će napraviti bolju i oštriju katanu, Majstor je pristao i nakon mjesec dana našli su se neka narod vidi čija je bolja katana. Prvo je katanu u bazen stavio šegrt, a u bazenu je bilo nešto vode, dovoljno da dopluta brezin list na oštricu. Katana je prerezala list samo snagom povjetarca koji je nosio list na oštricu. Kada je majstor postavio svoju katanu u bazen, isto tako je list trebao proći po oštrici, ali nikako proći, nekoliko puta su pokušavali, a list je uvijek obilazio oko oštrice, Kada je nakon toga šegrt pokušao proglasiti pobjedu, majstor ga je zaustavio objašnjanjem kako je njegova katana toliko oštra da se list ne usudi uopće prići oštrici, pa je tako pobijedio ipak majstor!  

ATJ Lučko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice